2. ZEA – opinie o hotelach
  3. Dubai Emirate – opinie o hotelach
  4. Dubaj – opinie o hotelu
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubaj Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Obiekt w stylu Arabskim z komfortowymi pokojami, pięknie położony przy wjeździe na palmę. Na terenie kilka restauracji z bardzo smaczną kuchnią. Jedynie przeszkadzał na plaży i w pokoju hałas dobiegający z sąsiedniej budowy. Urok Dubaju , który się rozbudowuje na potęgę i prace trwają 24h.”

• Atana Hotel Ocena: 8,1

„Dobre omlety. Reszta jedzenia słabej jakości.”

• „Bardzo dobre sniadania, czysty pokoj. Fajna lokalizacja obok centrum handlowego.”

• „Śniadania bardzo dobre, czysty basen, bardzo miła obsługa, blisko do metra”

• „Dobra lokalizacja jeśli komuś zależy na szybkim dojeździe do lotniska.”

• „Olbrzymi pokój bardzo ładnie wykończony garderoba o wyjątkowej wielkości wadą hotelu jest że mimo braku obłożenia na moim piętrze nikt nie mieszkał nie można się wcześniej zameldować jako 15:00 chociaż przyjechałem o 14:00 .Bar Sky View ma ograniczony widok na miasto gdyż szyby sa zaparowane i nic nie widać wieczorem”

• „Obiekt przewyższył moje oczekiwania. Dogodna lokalizacja. Uprzejmi pracownicy. Pyszne, urozmaicone śniadania, wytrawnie i na słodko, cudne usytuowanie stolików restauracyjnych przy promenadzie. Basen na dachu z widokiem na Burj Kalifa. Transfery na plażę i do klubu plażowego. Chętnie wrócę!”

• „Bardzo miła obsługa. Nowoczesny hotel. 10 minut spacerem do metra.”

• „Świetna lokalizacja, metro 2 min. od hotelu, obok sklep spożywczy. Obsługa bardzo miła, pokoje sprzątane codziennie (nowe ręczniki, pościel, chemia, woda), super działający internet. Obsługa na naszą prośbę dała nam pokój z super widokiem.”