2. ZAE - komentarji o hotelih

8,4

• Brezplačen WiFi

9,1

100% preverjena mnenja

Resnični gosti. Resnična bivanja. Resnična mnenja.

Preberite več- odpre pogovorno okno
Napiši komentar

Rezultati 1 – 7

• Komentirano: 5. februar 2023

9,0
    Zelo priporočam, top lega za oglede Dubaja z rent a car-om
    • Družina z mlajšimi otroki
    • Soba Superior z enojnima posteljama in brezplačnim dostopom do hotelske zasebne plaže na otoku Palm - Jumeirah
    • Bivanje 2 noči
    • Poslano iz mobilnika

Dodatna postelja neudobna, čutile so se "fedre".

Zelo prijazno osebje, na vsakem koraku pripravljeni pomagati, postrežba na terasi in v restavraciji top. Prijazno osebje na recepciji. Mr. Ayoub zelo prijazen, ustrežljivi. Hotel in sobe zelo čiste. Zelo okusna zajtrk in večerja z veliko različne hrane. Iz terase in bazena top pogled na Burj Khalifa in okoliške stavbe, neposredno ob kanalu.

Datum bivanja: februar 2023

• Komentirano: 4. marec 2024

5,0
    Hotel nekaj srednjega
    • Družina z mlajšimi otroki
    • Soba Deluxe z delnim pogledom na zaliv in brezplačnim dostopom do hotelske zasebne plaže na otoku Palm - Jumeirah
    • Bivanje 10 noči

Večerja. Ob rezervaciji smo prosili za dve dodatne postelje, saj smo potovali z dvemi otroci (12,8). Vendar v sobo lahko namestijo največ 1 dodatno posteljo, zato smo prosili za dve povezane sobe. Rekli so nam, da to ni mogoče, ker jih nimajo, zato je mlajši otrok spal z nami. Ampak ko smo prispeli v hotel smo ugotovili, da imajo tudi povezane sobe! Zelo slaba komunikacija hotela s strankami, saj na maile odgovarjajo vedno isto in ti sploh ne odgovorijo konkretno na tvoje vprašanje.

Zajtrk je bil nekaj srednjega, saj ni bilo veliko izbire in smo vsak dan jedli isto. Kava je bila dobra, iz kavomata (kuhajo oni sproti). Večerja pa obup! Ne priporočam. Zelo malo izbire in slaba izbira. Zaradi tega smo si mi skoraj vsak večer naročali drugo hrano iz kuhinje (za doplačilo). Zelo pestra izbira sadja in sladic.

Datum bivanja: februar 2024

• Komentirano: 20. marec 2024

Izjemno
    • Par
    • Soba Superior s pogledom na mesto in brezplačnim dostopom do hotelske zasebne plaže na otoku Palm - Jumeirah
    • Bivanje 4 noči

Datum bivanja: junij 2022

Rezultati 1 – 7

Mi izenačimo ceno
Mi izenačimo ceno
Nizke cene • Brez stroškov rezervacije • Ste našli cenejšo? Povrnemo vam razliko!