2. ZEA – opinie o hotelach

8,2

• Ocena dodana: 6 czerwca 2024

Super Hotel

Brak

Bardzo dobre sniadania, czysty pokoj. Fajna lokalizacja obok centrum handlowego.

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 11 marca 2024

Jeżeli nie zwiedzasz Dubaju, to najlepszy wybór na długi pobyt i plażowanie.
    • Pokój typu Deluxe

Pokojom przydałby się już mały remont, widać wiek hotelu, sporo sprzętów mocno zużytych. Zamiast codziennej zmiany poscieli (bez sensu przy dłuższych pobytach), przyda się mycie szyb na szklanych balkonach. Łazienki wykonczone na czarno, więc dosyć ciemno. Ale największe nieporozumienie to sterowanie windami, które uniemożliwia zmianę pietra po wejściu do windy. Na zdjęciu panel, który wymaga wielu kliknięć PRZED wejsciem do windy, żeby z niej skorzystać. Jedyne uzasadnienie, to że hotel w trakcie budowy otrzymał windy za darmo.... Aha, łóżka KING SIZE nie robi się, wiążąc dwóch małych łóżek... (to do menadżerów hotelu).

Lokalizacja na Palmie uzasadnia trochę wyższą cenę w stosunku do klasy hotelu. Dwie minuty spacerem duża galeria handlowa z restauracjami. Przy hotelu świetny duży podgrzewany basen przy samej plaży, dostępne wszelkie rozrywki plażowo-wodne. Jeżeli nie chcesz zwiedzać Dubaju - ten hotel zapewni doskonały wypoczynek. Dla wyjazdu z dziećmi teh hotel to marzenie. Na jednym z wysokich pięter także basen kryty z barem i leżakami ze świetnym widokiem. Zdecydowanie hotel na dłuższy pobyt.

• Ocena dodana: 16 lutego 2024

Nie ma nic takiego

Bardzo uprzejma i pomocna obsługa, czystość hotelu, jedzenie i bliskość plaży

• Ocena dodana: 29 maja 2023

• Studio typu Premium

Świetne śniadania- szeroki wybór i bardzo smaczne. Baseny i rzeka( atrakcja nie tylko dla dzieci). Imponujący hall i świeże kwiaty.

• Ocena dodana: 29 stycznia 2023

Może być..
    • Pokój typu Premium

Brak dostępności do kawy w czasie śniadania. Dla kawoszy rozpoczynających dzień od kawy czekanie 20 min na kelnera, potem kilka minut na kawe, potem kilka minut na mleko i jest. 1 filiżanka zimnej już kawy, mieszanej widelcem, bo łyżeczek nie podają. Porażka. Jakby nie można było podać w dzbanku, albo udostępnić ekspres. Słabe łóżka i parasole na plaży. 3☆ Ogólnie pobyt, śniadanie, kolację na 4,5☆ max jak na Dubaj.

Czysto. Bliskość basenu i plaży.. Lobby Wygodne łóżko. Duży pokój.

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 14 lutego 2022

Generalnie wszystko super! 8,5/10
    • Pokój typu Deluxe

Na minus małe rzeczy: -Brak głębokich talerzy w aneksie kuchennym -Okna są bardzo brudne od zewnętrznej strony. W 5gwiazdkowym hotelu powinno się większą uwagę do tego przyłożyć. -Przy kilkudniowych pobytach oprócz ogólnego sprzątania i wymiany ręczników przydałoby się przetrzeć kurze -Zimna woda w lazy River i basenie dla dzieci -Ograniczona liczba leżaków przy basenie – koło 11-12 może już nie być miejsc. W weekend nawet duzo wczesniej. -Światło w szafie świeci się 24h/7. Przy niedomykającej się szafie mamy niepotrzebne dodatkowe źródło światła. -W restauracji wszystko jest podawane na jednorazowych papierowych obrusach ( z reklamami) – straszne marnotrawstwo papieru. -Papier toaletowy ma teksturę i grubość papieru do faksu… -Ceny w restauracji również 5gwiazdkowe. -Duży depozyt 1500 AED zwłaszcza, że dotyczy raczej samego mini barku…

-Obsługa na najwyższym poziomie. Wszyscy są bardzo uprzejmi i pomocni – czy to w restauracji przy śniadaniu czy przy basenie z leżakami i parasolami. Do tego stopnia, że obsługa sama podbiega z chęcią pomocy, zanim się ją poprosi. -Przepyszne śniadania – bufet na jakieś 50 metrów więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ogromny wybór: na słodko na słono, po arabsku, po angielsku, po azjatycku, ciastka, owoce, niektóre dania wręcz jak obiadowe (np. azjatyckie pierożki) – wszystko świeże i bardzo smaczne. -Pokoje – Duże i czyste – codziennie sprzątane, ręczniki wymieniane codziennie, wszystko pozmywane. Klimatyzacja bez zarzutu. My dostaliśmy upgrade pokoju i otrzymaliśmy pokój z aneksem kuchennym. Był piekarnik, mikrofala, zmywarka, płyta i większość naczyń, zlew, lodówka, czajnik ekspres do kawy. -W pokoju dodatkowo Żelasko z deską do prasowania, suszarka. -W łazience gość otrzymuje szlafroki oraz jednorazowe przybory. -Super basen zarówno wewnętrzny na 14tym piętrze (bardzo ciepła woda) jak i infinity pool przy plaży. Zejście na plaże bezpośrednio z terenu basenowego. -Lokalizacja: hotel jest na palmie w centralnej części, dzięki czemu jest blisko zarówno do miasta jak i do atrakcji na palmie. Po drugiej stronie ulicy jest Nakheel Mall (8-10 minut spacerem), gdzie jest ok. 30 restauracji.

Pobyt: luty 2022

• Ocena dodana: 19 października 2021

Wyjątkowe miejsce
    • Pokój typu Deluxe

Bardzo drogi alkohol ale tak jest wszędzie w Emiratach - ceny w PL należy pomnożyć średnio razy 25 ( słownie: dwadzieścia pięć!)

Dukes the Palm ujął nas już na początku gdy po nocy w samolocie przyjechaliśmy zmęczeni do hotelu około 8 rano, przy czym doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15… Panie w recepcji zaproponowały nam pyszne śniadanie (dodatkowo płatne), boye hotelowi zajęli się bagażami i… zaraz po śniadaniu były gotowe nasze pokoje. To się naprawdę rzadko zdarza i zależy wyłącznie od dobrej woli personelu. W Dukes the Palm codziennie doświadczaliśmy opieki pracowników, zawsze uśmiechniętych, profesjonalnych, życzliwych. Hotel jest wystarczająco duży i jednocześnie nie jest molochem trudnym do ogarnięcia. Ma wspaniały zielony , prywatny ogród od strony morza, super czysty basen o głębokości 160 cm, osobny płytki i zacieniony basen dla dzieci, leżaki z parasolami przy basenie i przy plaży. Wszędzie czujna opieka gotowa do pomocy. Fakt, że leży na „palmie” zapewnia, że wieczorem jest czym oddychać nie tak jak na stałym lądzie - to ważne dla Europejczyków :) wspaniałe śniadanie, szybko reagujący kelnerzy, obsługa opiekuje się gośćmi, doradza jak uniknąć oszukania przez Taxi. Po kilku dniach pracownicy rozpoznają gości i wiedza czego kto zwykle oczekuje :) Nam się bardzo podobało i wróćmy do Dukes the Palm na pewno…

Pobyt: październik 2021

• Ocena dodana: 9 marca 2024

• Apartament typu Studio Executive (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

Nic

Przepyszne i różnorodne sniadania

• Ocena dodana: 22 lutego 2024

• Apartament typu Deluxe Suite (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

Piękna plaża i basen, pyszne jedzenie oraz wspaniała obsługa.

• Ocena dodana: 14 lutego 2024

Zdecydowanie polecam!
    • Apartament typu Studio Executive (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

Świetna profesjonalna obsługa. Fantastyczna kuchnia!

• Ocena dodana: 8 lutego 2024

• Pokój typu Premium

system Grzewczy basenu, w zimniejsze dni woda w basenie open powinna być bardziej grzana, żeby bez problemu i z przyjemnościa spedzać w nim czas, rozuemiem koszty, ale można zastosować lepszy i bardziej energoszczedny system ;)

Bardzo fajny elegancki hotel, z super ubslugą. Na każdą naszą prośbę nie było problemu. Zamiana w jeden dzień kolacji na lunch no problem, pożniejszy check out ze wsględu an wieczorny lot, be my guest! Łożeczka dla dzieci z pościelą, super położenie, czystość *****. Bezpłatny parking z usługą podstawiania auta pod drzwi, luggage concierge. Obsługa od recepcji, restauracji, house keeping, security, car park, pool - Wszyscy uśmiechnięci i pomocni high level!

• Ocena dodana: 26 grudnia 2023

• Pokój typu Deluxe

Bardzo zróżnicowane śniadania. Kuchnie świata, codziennie inna. Idealny obiekt dla rodzin z dziećmi. Obsługa bardzo pomocna. Piękna prywatna plaża hotelowa, słonce, leżaki, drinki, ręczniki. Wszystko czego potrzeba. Meduz nie widziałem, a to często spotykane w Dubaju.

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 28 listopada 2023

4,0
    Zdecydowanie nie polecam dla rodzin z dziećmi
    • Pokój typu Deluxe

Na samym stracie miłe powitanie. Następnie już same minusy recepcja przez godzinę nie potrafiła określić się jaki pokój nam przyznać po 3 zapytaniu dopiero dostałem pokój. Kuchnia w pokoju wyposażona w jedynie w patelnię kiedy zapytałem o garnek 3 różne osoby obiecały przynieść przez cały pobyt nie doczekałem się. Łazienka wielkości szafy. W opcji z 3 posiłkami przy obiedzie i kolacji trzeba zapłacić sobie za napoje osobno nie mam w tym problemu ale kiedy zapytałem o szklankę wody dla 2 letniego dziecka przynieśli mi butelki wody którymi uzupełniają codziennie pokoje i skasowali 20aed dramat. Obsługa restauracji to sama do końca nie wiedziała gdzie pracuje co mają robić idealnie za to czekali żeby przybiec z paragonem za zamówione napoje. Basen dla dorosłych rewelacja natomiast basen dla dzieci oddalony od dużego bez leżaków i cały pobyt większość osób z dziećmi spędza na 4 schodkach po których wchodzi się do dużego basenu. Chyba jest to pierwsza moja opinia gdzie bym mógł napisać dużo więcej z minusów ale na pewno nie polecam dla osób z dziećmi i o słabych nerwach.

Jedzenie było dobre Duży basen ( gdyby nie fakt że podróżowałem z dzieckiem ) Pan w recepcji niestety nie pamiętam jak ma na imię

• Ocena dodana: 20 listopada 2023

Hotel bardzo ładny,dobry standart, ceny w restauracji wysokie

Ceny wysokie

Przepyszne śniadania

• Ocena dodana: 3 maja 2023

Bardzo udany wybór
    • Pokój typu Deluxe

Czystość, położenie, pyszne śniadania, miła i pomocna obsługa

• Ocena dodana: 8 grudnia 2022

Jedyny atut tego hotelu to lokalizacj na Palmie
    • Pokój typu Deluxe

Brak atrakcji i tanie wykonanie strefy basenowej

Lokalizacja

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 13 grudnia 2021

za krótko :-)
    • Pokój typu Deluxe

przy ewentualnej zmianie standardu pokoju proście o potwierdzenie na piśmie - była inna stawka niż umówiona, oferta SPA dosyć uboga jak na 5*

lokalizacja i wyżywienie

Pobyt: grudzień 2021

• Ocena dodana: 20 lipca 2021

Spektakularne widoki, doskonałe śniadania
    • Pokój typu Deluxe

Oświetlenie i wystrój pokoi lekko passe, nacisk przy meldowaniu na upgrade pkoju, trzeba sie liczyc z nocnymi halasami z budynków obok-remonty trwaja całą dobę

Świetnie sniadania, personel realizuje wszelkie prosby w ciagu chwili, polecam pokoje z tarasami i widoki na morze i skyline powyzej 6 piętra robia wrazenie przez cala dobę, ogólnie wszyscy bardzo się starają by pobyt byl niezapomniany

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 31 stycznia 2024