2. ZEA – opinie o hotelach

8,4

8,4

8,1

• Ocena dodana: 4 czerwca 2024

Hotel jest wygodny i z bardzo uprzejmą obsługą, ale przydałaby mu się drobna renowacja
    • Pokój typu Deluxe – 25% zniżki na posiłki i śniadanie

Lokalizacja - hotel jest kawałek od metra, ale jeśli ma się aplikację do transportu publicznego, to można znaleźć połączenia które pozwolą zaoszczędzić spaceru w słońcu. Sam hotel jest dość staroświecki i wymaga drobnej renowacji - w łazience pojawiają się ślady pleśni na fugach

Pokój był przestronny, z naprawdę dużym, wygodnym łóżkiem. Obsługa hotelowa jest bardzo uprzejma, pracownicy serwisu sprzątającego codziennie dokładali nam wodę i wymieniali ręczniki. Jedzenie było smaczne, a kucharze pomocni

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 13 maja 2024

Zapach w pokoju

• Ocena dodana: 6 kwietnia 2024

• Pokój typu Deluxe – 25% zniżki na posiłki i śniadanie

Mogliśmy zrobić check in wcześniej i dostaliśmy wyższy standard pokoju. Obiekt zdecydowanie przewyższył nasze oczekiwania.

• Ocena dodana: 8 marca 2024

• Pokój typu Deluxe – 25% zniżki na posiłki i śniadanie

Pokój wymaga odświeżenia, zwłaszcza łazienka- mały remont

Hol hotelowy robi wrazenie.

• Ocena dodana: 29 stycznia 2024

Pobyt udany, bardzo miła obsługa hotelowa.
    • Pokój typu Deluxe – 25% zniżki na posiłki i śniadanie

Niezbyt czysto w łazience, fugi na kafelkach należałoby porządnie wyczyścić, prysznic wymienić, wannę doszorować. Codzienne sprzątanie polegało tylko na pościeleniu łóżka, wyniesieniu śmieci, zabraniu brudnych ręczników i nie dostarczeniu czystych (musieliśmy się upominać o nie). Generalnie hotel wymaga odświeżenia a zdjęcia na bookingu są już nieaktualne. Hotel ostatnio nastawił się na turystów z Indii.

Super wyżywienie, dobra lokalizacja, miła obsługa

• Ocena dodana: 12 listopada 2023

• Pokój rodzinny – 25% zniżki na posiłki i śniadanie

W łazience grzyb na fugach pod prysznicem, codzienne dyskoteki które na 3 piętro było głośno słychać do rana, cieknący odpływ w toalecie, brudne szyby na balkon i balkon, nieprzyjemny zapach z szaf i komody. Generalnie hotel wymaga odświeżenia a zdjęcia na bookingu są już nieaktualne.

Miły personel, wygodne łóżka, niezłe śniadania, stosunek jakości do ceny, piękny hol z przezroczystymi windami, codzienne sprzątanie i czyste ręczniki.

• Ocena dodana: 7 listopada 2023

Pobyt w hotelu uważam za udany.
    • Pokój typu Deluxe – 25% zniżki na posiłki i śniadanie

Cena adekwatna do jakości. Śniadania kontynentalne naprawdę smaczne. Bardzo dobra lokalizacja, niedaleko World Trade Centre. Miły i pomocny personel.

• Ocena dodana: 1 września 2023

• Pokój typu Deluxe – 25% zniżki na posiłki i śniadanie

Zameldowanie od 14. Byliśmy po 17 pokój nie był gotowy. Transfer na plażę w jedną stronę powrót trzeba zapewnić sobie samemu pomimo że kierowca kazał nam czekać o 13 na odbiór 13.30 w 40 stopniowym upale nikt się nie zjawił. Gdyby nie to że byliśmy umówieni sami dawno byśmy już wrócili. Hotel lata świetności ma już dawno za sobą. W tej cenie w Dubaju można znaleźć coś lepszego

• Ocena dodana: 27 marca 2023

• Pokój typu Premium z widokiem na Burdż Chalifa – 25% zniżki na posiłki i śniadanie

Niestety czystość łazienki i wykładziny bardzo słaba. Wychodzę z założenia, że wystrój nie musi być nowoczesny, ale żeby czysto było. W poprzednim hotelu na tych samych wakacjach, gdy nie zdążyliśmy się zameldować przed kolacją, zaoferowano nam rekompensatę w postaci lunchu. Tutaj uznano to za naszą stratę, i niczego nie zaproponowano w zamian. Ale wiem, że nie muszą tego robić

Hotel elegancki, ale lata świetności ma już za sobą, jedzenie na śniadanie i kolację bardzo zróżnicowane i obszerny bufet. Lokalizacja jak na Dubaj niezła, 1,2km do metra, dużo taksówek w okolicy. Widok na downtown bardzo ładny, tylko szyby piaskiem pokryte, ale to chyba problem wielu hoteli w tym mieście. Pani w recepcji bardzo miła, pomogła nam wydrukować dokumenty podróżne.

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 19 stycznia 2023

Mimo kilku wad hotel mogę polecić , korytarze , wystrój , windy na prawdę robią wrażenie , a bywałem już w wielu hotelac
    • Pokój typu Deluxe – 25% zniżki na posiłki i śniadanie

Hotel lata świetności ma za sobą , ale jeśli ktoś chce mieć w miarę tanio w Dubaju to jest ok. pokój średnio sprzątany , firanki chyba nigdy nie prane , ale łóżko i pościel i ręczniki w porządku. Niestety w naszych łazienkach mieliśmy kilku nieproszonych lokatorów, ale poległy w boju😉. Jedno co na prawdę nam się nie podobało to rozgraniczenie restauracji na śniadania. Były dwie czy nawet trzy miejsca śniadaniowe ale do ich regionalnej restauracji nas nie wpuszczano , praktycznie sami Hindusi lub podobni, białasy byli kierowani niby do lepszej knajpy z europejskim żarciem, a będąc tu chciałoby się spróbować ich kuchni. Może jakby się człowiek uparł to by wpuścili ale nie nalegaliśmy.

Duży pokój , wygodne łóżka , duża łazienka, bardzo ładny hol , fajne windy, ogólnie wygląda dość ekskluzywnie. Jeśli ktoś szuka 4-5* to będzie zawiedzony, ale takie europejskie +3* można przyznać. obsługa też ok. na dole jest fajny PUB ale trzeba go poszukać bo jest obok tylnego wyjścia, które okazało się fajną alternatywą oszczędzającą czas i kawał drogi do miasta. Dzielnica taka nijaka , ani bida ani bogata. w sumie wszędzie w miarę blisko a wbrew pozorom TAXI całkiem tanie i każdy ma terminal płatniczy.

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 24 marca 2022

4* adekwatne do standardu hotelu
    • Apartament typu Premium Suite z 1 sypialnią – 25% zniżki na posiłki i śniadanie

Karaluchy w pokoju. Muzyka dochodząca nocą do pokoju (pokój nr 431) z lokalu rozrywkowego na parterze . Głośna klimatyzacja. Podarte materace i mała liczba leżaków przy basenie. Dość daleko do centrum miasta.

Do wyboru dwa rodzaje sniadań - kontynentalne/europejskie lub indyjskie. Zdecydowanie polecam kontynentalne. Do stacji metra ok. 15 minut marszu. Tyle samo (lecz w przeciwna strone) do sklepu monopolowego z normalnymi cenami alkoholi! Apartament dwupokojowy za 7 dni ze śniadaniami w cenie 3000zł wydaje się dobrą ceną.

Pobyt: marzec 2022

• Ocena dodana: 20 lutego 2022

Kiedyś fajny hotel

Stary obiekt, wymaga remontu. Nie dziala duza czesc rzeczy - Od okien po wanne. Basen na dachu tragedia. Sniadania przeciętne, 15 min na piechote od metra w poblizu nic nie ma poza sklepem spozywczym

Kiedys to byl calkiem dobry hotel

Pobyt: luty 2022

• Ocena dodana: 24 stycznia 2022

• Pokój typu Deluxe – 25% zniżki na posiłki i śniadanie

Trochę daleko do centrum. Najbliższa stacja metra ok 15 minut pieszo.

Hotel duży, ładnie urządzone wnętrze. Pokoje przestronne. Duże wygodne łóżka. Codziennie sprzątane.

Pobyt: styczeń 2022

• Ocena dodana: 21 lipca 2021

Polecam na wyjazd służbowy
    • Pokój typu Deluxe – 25% zniżki na posiłki i śniadanie

Sposób serwowania napoi w restauracji hotelowej

Bardzo duże pokoje

Pobyt: czerwiec 2021

• Ocena dodana: 1 czerwca 2024

Hotel wymaga odnowienia

Brud, słaby personel

Lokalizacja

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 14 kwietnia 2024

Pobyt udany,hotel nie trafiony.

Hotel hinduski,na śniadania skierowano nas do innego pomieszczenia niż gości z Indii.Pomieszczenie w którym serwowano nam śniadania to raczej klub rozrywkowy w przeszłości ,czasowo nieczynny,bez okien ,ponury w środku,zastawiony dość gęsto stolikami.Wybór na śniadanie średni -w opisie oferują dobre śniadania! Ogólnie hotel ma świetności za sobą,Przydałoby się trochę zmian delikatnie mówiąc.

Obsługa miła,pomocna,hotel położony w lokalizacji na której mi zależało.

• Ocena dodana: 24 lutego 2024

Polecam

Lobby fantastyczny widok

Bardzo miły personel , dostaliśmy większy pokój niż zamówiliśmy

• Ocena dodana: 12 lutego 2024

• Pokój rodzinny – 25% zniżki na posiłki i śniadanie

Rodzinna atmosfera i miła obsługa

• Ocena dodana: 9 lutego 2024

1,0
    Bardzo słaby

Brudne pokoje, zakurzona podłoga nie sprzątana przez cały mój pobyt. W pokojach i łazience biegają robaki i karaluchy. Klimatyzacja nie działała.

• Ocena dodana: 14 stycznia 2024

Nic.

W zasadzie wszystko. Uwielbiamy być w Dubaju.

• Ocena dodana: 12 października 2023

Brak uwag.

Obsługa, czystość, lokalizacja.

• Ocena dodana: 8 października 2023

Niezły hotel w dobrej lokalizacji.
    • Pokój typu Deluxe – 25% zniżki na posiłki i śniadanie

Pokój rodzinny wyposażony był w tylko jedno łóżko podwójne.

Hotel z basenem położony blisko stacji metra. Przyzwoite śniadania.

• Ocena dodana: 28 czerwca 2023

Dobre jedzenie

Bardzo dobra obsługa

• Ocena dodana: 15 czerwca 2023

Miła obsługa. Pomocna w każdej sprawie. Dziękuję booking za pomoc w rezerwacji atrakcji. Działa to rewelacyjne. Będąc pod burdz kalifa zamówiłem wjazd na 124 piętra i po kilkunastu minutach byłem już na górze. Podobnie bylo z pokazem fontanny . Jedny błąd to że miałem pływać łódką A to była platforma choć bardzo blisko. Doświadczyłem tego na własnej skórze. Była po prostu mokra 😆