2. ОАЕ: відгуки про готелі
  3. Дубай: відгуки про готелі
  4. Дубай: відгуки про готелі
  5. Відгуки про JA Ocean View Hotel

Відгуки про JA Ocean View Hotel 5 зірок

Jumeirah Beach Residence, The Walk JBR, Джумейра Біч Резіденс, Дубай, Об'єднані Арабські Емірати

№249 з 712 готелів - Дубай

• Відгук від 28 березня 2024

6,0
    Ціна не відповідає якості
    • Двомісний номер з 1 двоспальним або 2 односпальними ліжками та видом на море

1. Номер. По приїзду нас заселили в маленький темний номер з неприємним запахом. Між цим і сусіднім номером замість ціни були звичайні кімнатні двері, про звукоізоляцію і мови йти не може! Сам номер був втомленим і пошарпаним. 2. Сніданки. Однотипні сніданки. З яєць на сніданок тільки скрембл, якщо хочеться замовити омлет чи інший вид — треба замовляти на кухню і чекати (були випадки коли людина переді мною поснідала, вже пішла і коли я сіла за цей столик хвилин через 5-10 вони тільки приносили ті яйця). Ніякого десерту на сніданок до кави тут теж не знайти, лише пончики і круасани які через день свіжі. 3. Вечері. Тут треба бути обережними, жодні напої не включені в поняття «вечеря». Навіть склянку води не дадуть, все платно, все додатково. Невже так важко ту воду включити у вартість і не позоритись? Самі вечері хороші, вибір великий, все смачне, десерти неймовірні! Бувають рибні дні з безліччю різних морепродуктів у різних видах. Але сісти де хочеться не вийде, персонал на вході кожному виділяє конкретний стіл і часто він прохідний чи біля музиканта з його гучними колонками. 4. Персонал. В ресторані це проблема. Невже так важко дати людям спокійно поїсти? Кожну вечерю то підходять по 2-3 рази з пропозицією платної води і їх вин, коли черговий раз з набитим ротом відмовляєш вже категорично — з фирком забирають меню зі столу. Якщо ви любите рано снідати — будьте готові до того, що зала буде ще не готова до прийому гостей і коли будете їсти у вас прям перед носом брудною ганчіркою будуть витирати стіл. 5. Басейн. Маленький, води по пояс. Дитячий теж навіть не лягушатнік, дуже мілкий. З кругом поплавати не пускають навіть якщо басейн майже пустий. 6. Ціна не відповідає якості.

З другої спроби заселились в хороший номер без стороннього запаху. Красивий вид, непогане харчування, швидкі ліфти. Готель надає пляжні рушники і парасольки.

• Відгук від 5 січня 2024

Добре
    • Покращений двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками й видом на море

• Відгук від 25 березня 2023

• Двомісний номер з 1 двоспальним або 2 односпальними ліжками та видом на море

• Відгук від 20 червня 2023

6,0
    Досить добре

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: