2. Arabské emiráty - hodnotenia hotelov
  3. Dubaj (emirát) - hodnotenia hotelov
  4. Dubaj - hodnotenia hotelov
  5. Hodnotenia ubytovania Sofitel Dubai Jumeirah Beach

Hodnotenia ubytovania Sofitel Dubai Jumeirah Beach 5 hviezdičiek

Jumeirah Beach Residence -Beach Side - Dubai Marina, Jumeirah Beach Residence, Dubaj, Spojené arabské emiráty

13. z 717 hotelov, Dubaj

9,4

• Ohodnotené: 9. marca 2024

9,0
    Super
    • Izba Superior s posteľou king a s čiastočným výhľadom na more - vstup do bazéna

Nema vsak vlastnu plaz, co je velka nevyhoda. Plaze v tejto lokalite boli asi najslabsie v Dubaji. Pretoze su verejne. A velka nevyhoda ze na plazi nikde nekupite ziaden alkohol. Iba na hoteli. Pre nas slovakov to nie je najlepsia moznost 😃

Ubytovanie je dobre umiestnene priamo na JBR marine. Ma vlastny bazen s peknym vyhladom.

Termín pobytu bol február 2024

• Ohodnotené: 1. mája 2023

8,0
    Vyborna lokalita aj jedlo, prijemna izba ale za tu cenu príliš drahé.
    • Skupina
    • Luxusná izba s posteľou king a s výhľadom na more - vstup do bazéna
    • 6 nocí

Bolo vidieť že zariadenie izieb je staršie, bolo by dobre ich udrziavat. Cesta výťahmi trva nekonečne. Počas raňajok bol extrémny ruch, krik deti, casnici nestíhali.

Výborná lokalita kúsok od pláže, krásny výhľad na more, čistota, vyborne jedlo, personal bol vždy ochotný pomôcť.

• Ohodnotené: 10. novembra 2022

8,0
    Komfort v strede JBR
    • 6 nocí

Pri príchode sme boli konfrontovaní s tým, že nemáme v cene raňajky, vysvetlili sme, že máme. Následne nám rovnakú vec povedali na raňajkách a v polovici jedenia nás prišli upozorniť k stolu, aby sme zaplatili. Následne sme si to vykomunikovali na recepcii, no ocenili by sme, aby recepcia odovzdala informácie kolegom na raňajkách. Mínusom je pláž, hotel má iba malý kúsok bez lehátok (poskytnú uteráky a zapichovacie slnečníky - ktoré potom liekajú po pláži, čo nie je ideálne), nám to nevadilo, ležali sme pri bazéne a do mora sme sa chodili len okúpať ale ak vyslovene chcete hotel s plážou a lehátkami a plážovým barom, toto nie je on. Pripraviť sa treba aj na zápchy, tie sú súčasťou JBR a Mariny, kto pozná trochu Dubaj skrátka vie.

Hotel má vynikajúcu polohu v strede JBR. Keď vyjdete z hotela, máte k dispozícii reštaurácie, bary, obchody, čokoľvek načo pomyslíte. Hotel je veľmi štýlový, izby sú komfortné, nie sú potrebné adaptéry na zásuvky, čo je bonus v UAE. Upratané sme mali zatiaľ najlepšie - predtým sme boli v iných hoteloch tiež na JBR a v Marine a nebolo to úplne excelentné. Tu sme sa cítili ako v bavlnke. Raňajky sú skvelé, výber je veľký - majú aj selekciu arabských pokrmov, robia rôzne teplé sladké jedlá, rôzne vajíčka. Bazén s výhľadom na Ain Dubai je super, miest na ležanie bolo dostatok. Bar priamo v bazéne, rovnako skvelý. Personál bol veľmi nápomocný pri volaní taxíkov na letisko. Zároveň pred hotelom je často veľa Hala taxi (štátnych taxíkov, ktoré sú najlacnejšie), takže len nasadnete a idete.

Termín pobytu bol november 2022

• Ohodnotené: 3. januára 2024

Termín pobytu bol január 2024

• Ohodnotené: 30. apríla 2023

• Jednotlivec
    • Luxusná izba Club s posteľou king a s čiastočným výhľadom na more - prístup do klubu

• Ohodnotené: 6. apríla 2023

• Ohodnotené: 23. septembra 2022

• Luxusná izba s posteľou king a s výhľadom na more - vstup do bazéna
    • 8 nocí

Termín pobytu bol september 2022

• Ohodnotené: 2. novembra 2021

Skutočne výnimočné
    • Suita Junior s manželskou posteľou king a s čiastočným výhľadom na more - prístup do klubu

Termín pobytu bol október 2021

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: