2. ZEA – opinie o hotelach

8,5

• Ocena dodana: 26 maja 2024

Tygodniowe zwiedzanie.
    • Pokój typu Superior z łóżkiem typu king-size

Basen przereklamowany, wymaga odnowy, centrum fitness nie było czynne, tłok w restauracji na śniadaniach. Pokój wymaga odświeżenia - widać już upływ czasu.

Dobra lokalizacja, duży pokój, dostępność wody mineralnej.

• Ocena dodana: 15 maja 2024

Fajny hotel z widokiem na miasto i bliskością metra
    • Pokój typu Sky Premium

Łazienki wymagaja odnowienia, szczególnie widać pleśń i grzyb. Brak zelazka w pokoju

Piękny widok na 57 piętrze, pokój duży czysty, hotel z bezpośrednim dostępem do metra, z ładnym, niedużym basenem, śniadania różnorodne, bardzo smaczne z bardzo dużym wyborem. Obsługa bardzo mila

• Ocena dodana: 6 maja 2024

Slabe pokoje . Brudne lazienki i dywany

Blisko metro. Ladny hol i bardzo mila obsluga . Szczegolne podziekowania dla concierg Zubair za pomoc .

• Ocena dodana: 5 maja 2024

• Pokój typu Superior z łóżkiem typu king-size

Mielismy zarezerwowane 3pokoje i w kazej lazience byla plesn i grzyb, dodatkowo wykladzina w pokoju byla brudna jakby odurzacza dawno nie widziala.

Blisko metro.

• Ocena dodana: 31 marca 2024

Polecam ze względu na dobrą cenę i świetną lokalizację.
    • Pokój typu Premium z łóżkiem typu king-size

Słabe śniadania, ciągle to samo i mały wybór. Długo się czeka na windę. Kolejki nawet 20-to minutowe

Lokalizacja świetna

• Ocena dodana: 27 marca 2024

• Pokój typu Sky Superior z 2 łóżkami pojedynczymi

Oczekiwanie an windę ponad pół godziny - masakra!

lokalizacja blisko metra, obfite i urozmaicone śniadania.

• Ocena dodana: 19 lutego 2024

• Pokój typu Premium z łóżkiem typu king-size

Albo nie było, albo nie moglam znalezc suszarki do włosów. Ale żelazko i deska do prasowania byly. Przy łóżku tylko jeden kontakt, co będąc cała rodzina w podróży bardzo urtudnione. Na sam koniec w blacie stołu odkryliśmy dwa co uratowało nam podłączenie się na wyjazd. Nie mogliśmy znalezc windy co by nas doprowadzila do basenu,wiec z niego nie skorzystaliśmy.

Widok z okna, kiedy Dubaj budzi sie do zycia i możesz zobaczyć wschód słońca ♡ Śniadania przepyszne, kazdy coś dla siebie znajdzie, bardzo urozmaicone. Personel bardzo miły i życzliwy. Nawet jak pierwszy raz wsiedliśmy do windy dla personelu, miła Pani na dole pomogla nam dostac sie w wybrane miejsce.

• Ocena dodana: 27 października 2023

Super widok z 53 piętra
    • Pokój typu Superior z 2 łóżkami pojedynczymi

Super widok z 53 piętra , metro przy hotelu , śniadania urozmaicone .Burdż Khalifa 2 przystanki metrem , muzeum przyszłości 5 min.pieszo od hotelu. Polecam .

• Ocena dodana: 30 września 2023

Basen - brudno, brudne szyby

Łóżko, widok z okna

• Ocena dodana: 30 września 2023

Troszkę tłoczno w windach

Piękny widok ,zapierał dech w piersiach ,lokalizacja w centrum ,odrazu przy stacji metra:)pyszne sniadanie

• Ocena dodana: 24 sierpnia 2023

• Pokój typu Twin Premium

Basen - zdecydowanie wymaga konserwacji i wypadałoby bardziej starać się o czyszczenie wody.

Rewelacyjne położenie - odległość do metra jak z kanapy do lodówki po piwo 🙂 Byliśmy w hotelu o 7:45 rano, otrzymaliśmy pokój od razu, bez dodatkowej opłaty. Dodatkowo - podniesiono nam standard pokoju. Śniadania bardzo urozmaicone, ogromny wybór i niesamowity widok na Burj Khalife. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Stosunek cena - jakość nie ma sobie równych.

• Ocena dodana: 27 czerwca 2023

• Pokój typu Premium z łóżkiem typu king-size

Nad ranem obudziło nas kapanie wody z sufitu w łazience Zadzwonilismy do recepcji i po chwili pojawił się Pan z odkurzaczem którym zebrał wodę Kapanie ustało nie wiem co było przyczyną ale odkurzacz obudził nas wszystkich :( Hotel 5* ale nadgryziony zębem czasu wymaga odświeżenia i remontu

Lokalizacja i cudowny widok z okna Bardzo sympatyczny personel Pi drugiej stronie ulicy Muzeum Przyszłości Stacja metra przy hotelu

• Ocena dodana: 26 czerwca 2023

Nice stay in Dubai
    • Pokój typu Twin Premium

Okna moglyby byc czystsze, zeby robic zdjęcia Dubaju noca :) Ogolnie czysto, ale łazienka juz troche zachodzi wilgocią i czuc zapach. Nie wiem, czy hotel zasługuje na 5 gwiazdek, ale jest bardzo fajny i w sumie dla niewymagajacych osob zdecydowanie odpowiedni.

Super lokalizacja, tuz przy metrze Emirates Towers. Pokoj duzy, wygodny. Śniadania rewelacja - wybor ogromny. Personel bardzo mily i pomocny. Widok z basenu infinity nie powala (kiedys mialam lepszy w innym hotelu), ale nie bylo tłoczno i to na plus. Cena hotelu mega w stosunku do jakości.

• Ocena dodana: 13 czerwca 2023

Fajny hotel w centrum miasta
    • Pokój typu Premium z łóżkiem typu king-size

Trochę przestarzały wystrój wnętrza. Urwana gałka drzwi wejściowych :)

Hotel w doskonałej lokalizacji zaraz przy wejściu do metra. Szybki dojazd do najciekawszych atrakcji. Pyszne śniadania, duży wybór. Wspaniałe widoki z wyższych pięter. Basen położony na12 piętrze. Bardzo duży pokój 48m2 z widokiem na zatokę. Nowoczesna, duża łazienka. Warty tej ceny.

• Ocena dodana: 29 maja 2023

• Pokój typu Sky Superior z łóżkiem typu king-size

Problem z.kartami do pokoju , ciągle się psuły , warto mieć kilka w zapasie

59 piętro ,.rewelacja !!! Polecam !!

• Ocena dodana: 21 maja 2023

Świetna lokalizacja, czysty duży pokój, bardzo wygodne łóżko, super widok na miasto.

brak

Doskonała lokalizacja, widok jest dodatkową atrakcją, kiedy z pokoju hotelowego możemy podziwiać Burij Khalifę. Podczas naszego pobytu dostaliśmy pokój z bardzo wygodnym łóżkiem, wanną, pokój był codziennie sprzątany, personel hotelowy zadbał o wszystko czego nam trzeba było. Śniadania bardzo dobre, duży wybór, smaczne. Zdecydowanie polecam ten hotel, obiekt ma 64 piętra co już samo w sobie jest fajną atrakcją.

• Ocena dodana: 19 maja 2023

• Pokój typu Superior z łóżkiem typu king-size

Śniadania spoko ,ale bez fajerwerków.

#Lokalizacja #Miła obsługa i pomocna POLECAM Drugi raz na pewno bym wybrał ten hotel.

• Ocena dodana: 13 marca 2023

Dobra relacja ceny do jakości hotelu.
    • Pokój typu Sky Premium

basen raczej słaby. W rzeczywistości różnił się od zdjęć na stronie internetowej hotelu.

śniadanie urozmaicone, w tym świeże owoce, dobra kawa. Dobra lokalizacja hotelu; tuż przy wejściu do metra. Sporo restauracji w pobliżu. Znakomity widok z okna (57 piętro). Pomocny i miły personel.

• Ocena dodana: 17 listopada 2022

miejscami wymaga odświeżenia

lokalizacja i super wygodne pokoje

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 9 września 2022

• Pokój typu Superior z 2 łóżkami pojedynczymi

Z hotelowego okna był oszałamiający widok na miasto.

• Ocena dodana: 13 czerwca 2022

Polecamy hotel, kiedyś jeszcze odwiedzimy Dubaj i na pewno skorzystamy z tego hotelu.
    • Pokój typu Sky Premium

Na basenie jest za mało parasoli do leżaków. Chcieliśmy skorzystać z basenu ale zawsze wszystkie leżaki z parasolami były zajęte (łącznie tylko 3). Leżenie bez parasola przy 45 stopniach to nie jest dobry pomysł. Pracownik basenu rozkładał bezradnie ręce a powinien chyba poinformować szefostwo hotelu o problemie. Na basenie zawsze były tylko te osoby którym udało się mieć leżaki z parasolami, reszta osób tak jak my prawdopodobnie rezygnowała. Ostatecznie nie udało nam się skorzystać z basenu a szkoda bo basen pomimo że mały jest bardzo ładny.

Doskonała lokalizacja na przeciwko stacji metra Emirates Towers, blisko taxi. W okolicy dużo sklepów czynnych 24 godziny na dobę i restauracji. Piękny widok z pokoju (nasz był na 57 piętrze). Pokój duży, wygodny, czysty (o czystość dbał bardzo miły i uczynny pracownik o imieniu Waseem). Hotel oferował bardzo dobre śniadania każdy znajdzie tu coś dla siebie. Chcielibyśmy pochwalić pracownika restauracji hotelowej o imieniu Olaitan który najczęściej obsługiwał nasz ulubiony stolik, bardzo miły i zaangażowany w swoją pracę. Również pozostali pracownicy byli mili i uczynni (dziękujemy recepcji za szybkie zorganizowanie adapterów do gniazdek).

• Ocena dodana: 23 marca 2022

internet słaby

pomocny personel, czysto, blisko do metra

• Ocena dodana: 8 marca 2022

• Pokój typu Sky Premium

widok z pokoju, bliskość do metra

• Ocena dodana: 8 marca 2022

• Pokój typu Sky Premium

Śniadania mogłyby być lepsze, wybór dosyć duży, ale jakość średnia. Nasz pokój i korytarz mocno śmierdział papierosami, mimo że był to pokój dla niepalących.

Super lokalizacja, bezpośrednio przy wejściu do metra. Bardzo duży i wygodny pokój, fajny widok.