2. ZEA – opinie o hotelach

8,7

8,7

8,2

• Ocena dodana: 10 maja 2024

• Prestige Two-Bedroom Suite with Skyline View, Free Shuttle Beach Transfer, Next to Metro Station

Wrócę tu Napewno będąc w Dubaju

Super Apartament czysto bardzo obsługa na wysokim poziomie Bardzo Polecam

• Ocena dodana: 5 maja 2024

Piękny widok z okna i organizacyjnie wszystko dopięte na ostatni guzik. Polecam
    • Deluxe King Suite City View 60m2 with Free Shuttle Beach Transfer, Next to Metro Station

Piękny widok z okna oraz bardzo zadbany pokój. Dużym atutem jest bliskość metra. Dziękuję za profesjonalną obsługę Nisha, Umesha oraz Wasim. Szczególne podziękowania Marina za pomoc z rozwiązaniem wszelkich problemów z pokojem.

• Ocena dodana: 8 marca 2024

• One Bedroom Apartment Two Single Beds with Free Shuttle Beach Transfer, Next to Metro Station

Rozkładane łóżko dla trzeciej osoby wyjątkowo niewygodne

Ok. W szczególności położenie przy stacji metra

• Ocena dodana: 27 października 2023

Jeden z najlepszych hoteli w jakich byłam

Wszystko mi się podobało

Jeden z najlepszych hoteli w jakim byłam, błąd w rezerwacji to w rekompensacie dali nam apartament na 38 pietrze z widokiem na Dubaj, 2 łazienki i 3 pokoje

• Ocena dodana: 9 sierpnia 2023

Super lokalizacja z fajnym widokiem i przestronnym pokojem za odpowiednią cenę

Super lokalizacja zaraz przy stacji metra. Ogromny apartament z dwoma sypialniami, salonem i dwoma łazienkami spełnił nasze oczekiwania całkowicie. Elastyczny i pomocny personel. Wyjeżdżaliśmy przed godzina podawania śniadań ale dostaliśmy prowiant na drogę ❤ Koszt podróży z/na lotnisko taksówką to ok 80zł. W hotelu jest minimarket ale zaraz obok hotelu znajduje się kolejny.

• Ocena dodana: 16 czerwca 2023

• Prestige Two-Bedroom Suite with City View, Free Shuttle Beach Transfer, Next to Metro Station

Bardzo miła obsługa szczególnie Alina Trifu, Nisha,Maria , Buddika, super Hotel, serdecznie polecam.

• Ocena dodana: 11 czerwca 2023

Bardzo polecam ten hotel

brak

Dostaliśmy darmowy upgrade do pokoju na 33 piętrze ze świetnym widokiem. Pokój (a właściwie 2 pokoje) dobrze wyposażone, dużo mebli, stolików, szafek, balkon, kapcie dla gości. Miła obsługa, blisko metra, taxi czekają przed hotelem

• Ocena dodana: 25 maja 2023

Bardzo blisko metra. Wygodne łóżka.

• Ocena dodana: 26 marca 2022

Śniadanie typowo hotelowe - bufet, który mimo dosyć dużego wyboru na dłuższą metę jest nieco monotonny, ale tutaj nie mieliśmy zbyt wielkich oczekiwań.

Bardzo dobry hotel, idealna lokalizacja tuż przy stacji metra. Pokoje bardzo przestronne, na wyższym piętrze (dostaliśmy darmowy upgrade) z ładną panoramą miasta. Basen hotelowy również spełnił nasze oczekiwania.

Pobyt: luty 2022

• Ocena dodana: 22 marca 2022

Bardzo dobra lokalizacja przy samej stacji metra 2 przystanki do Mariny. Idealne miejsce na zwiedzanie. Śniadania smaczne i urozmaicone. Basen ze słona woda nie powala ale można się schłodzić. Polecam hotel.

• Ocena dodana: 7 marca 2022

pokój ogromny złożony z sypialni i salonu

niestety w busikach mało miejsc, a czasami nie przyjeżdżają pod hotel lub nie odbierają z plaży

Dobra lokalizacja, darmowe autobusiki na plażę i do Centrum Handlowego Pokoje czyste, codziennie sprzątane, woda, kawa, herbata i cukier w ciągłej dostawie. Obsługa bardzo uczynna i miła, bez narzucania się.

• Ocena dodana: 11 lutego 2022

• Deluxe Twin Suite City View 60m2 with Free Shuttle Beach Transfer, Next to Metro Station

Hotel bardzo duży, blisko metra, śniadania smaczne i urozmaicone. Bardzo dobry Internet i wygodne łóżka. Idealny na zwiedzanie okolic Palmy i Expo.

Pobyt: luty 2022

• Ocena dodana: 21 stycznia 2022

Dziękujemy wszystkim z hotelu za serdeczne przyjęcie. Czuliśmy się tam bardzo mile widziani :)

Nie było takich rzeczy

Mila i uczynna obsługa, bardzo duży nacisk na czystość w całym obiekcie, przepyszne jedzenie :)

Pobyt: styczeń 2022

• Ocena dodana: 12 grudnia 2021

miły pobyt w dobrym hotelu z idealną lokalizacją

duży tłok podczas śniadań

lokalizacja, bliziutko metra, de facto vis a vis stacji

Pobyt: grudzień 2021

• Ocena dodana: 17 listopada 2021

pobyt był udany

kolejki i oczekiwanie przy zameldowaniu, brak chodników w okolicy hotelu,

wielkość apartamentu, balkon z widokiem, basen i obsługa na basenie, urozmaicone śniadania, transfer na plażę

Pobyt: listopad 2021

• Ocena dodana: 10 listopada 2021

Polecam

Na co dzien nie bylo w pokoju wystarczajacej ilosci recznikow, mimo telefonu na recepcję nie zawsze udawalo sie je zdobyc. Problemy z wystawieniem faktury przy check-out. Sniadania dość monotonne, dluga kolejka by na nie wejść (glownie po 9.30)

Bardzo ladny pokój, duzy, sporo miejsca. Wysokie pietro bardzo nam sie podobalo, pielny widok na miasto

Pobyt: listopad 2021

• Ocena dodana: 17 października 2021

Bardzo udany pobyt

Bardzo dobra lokalizacja niedaleko stacji metra. Świetne śniadania.

Pobyt: październik 2021

• Ocena dodana: 11 maja 2024

Dobra lokalizacja, ale raczej na krótki pobyt.

Poza mydłem w płynie brak jakichkolwiek kosmetyków. Hotel ma już swoje lata, co najbardziej widać w pokojach i na basenie (poplamiona kanapa, popękane kafle). Mieliśmy 2 balkony, ale na żadnym nie dało się posiedzieć z powodu hałasu z ulicy.

Hotel przy stacji metra i obok stacji benzynowej z Burger Kingiem i pizzerią. Obsługa bardzo miła i pomocna, czasem tylko ciężko zrozumieć angielski. Bardzo fajny basen z odsalaną wodą czynny do 22, więc można jeszcze popływać po zwiedzaniu. Śniadanie OK - kuchnia raczej hinduska, ale każdy coś znajdzie. Łóżka wygodne, 2 rodzaje poduszek do wyboru. Codziennie dają wodę do pokoju. Suita z 2 sypialniami ogromna.

• Ocena dodana: 13 kwietnia 2024

1,0
    Bardzo słaby

Fatalna arogancka i opryskliwa obsługa w recepcji, zniszczone i brudne sprzęty w pokojach. Słabe sniadania. Nie polecam!

Jedyny plus to lokalizacja blisko stacji metra.

• Ocena dodana: 11 stycznia 2024

Znośny

Hałas z autostrady, bardzo przeszkadzał chociaż spaliśmy na 38 piętrze. Okna balkonowe są nieszczelne.

Śniadania ok., obsługa miła i uczynna.

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 19 grudnia 2023

dobra lokalizacja, hotel do remontu
    • Deluxe King Suite with Skyline View, Free Shuttle Beach Transfer, Next to Metro Station

Zacznijmy od tego, że ten hotel wymaga gruntowego remontu, mimo, ze mieliśmy pokoje o podwyższonym standard to: okna nieszczelne a pod hotelem autostrada na 12 pasów, nie można było spać. Drzwi balkonowe nie domykały się. W łazience karaluch wielkości jabłka brrrrrr, a dodatkowo woda tak źle spływała spod prysznica, że ciągle zalewało łazienkę. Podajniki do mydła poobrywane. Śniadania to była jedna wielka walka o miejsce i jedzenie, kolejka do ekspresu do kawy na 10 osób (tylko 2 w restauracji). Jedzenie na śniadaniu bardzo słabe. Basen wymaga remontu i odświeżenia.

Rewelacyjna lokalizacja, metro dosłownie pod hotelem, pokój bardzo duży. W hotelu specjalne miejsce gdzie można napić się piwa bądź drinka, piwo 10 euro, drink 20 euro. Przed hotelem postój taksówek, z których tylko i wyłącznie korzystaliśmy, kurs na lotnisko około 20 km to koszt 20 euro. W hotelu dobrze zaopatrzony sklep, z Polski do kupienia materiały higieniczne z toruńskiej Belli - gratulacje !!! W tygodniu Dubaj w godzinach 12-17 to jeden wielki korek, trzeba uważać, żeby nie spóźnić się na samolot, zostaje tylko metro. Obsługa miła i pomocna !!!

• Ocena dodana: 16 listopada 2023

3,0
    Hotel bardzo ładny, ale niestety ma wiele wad i z pewnością nie zatrzymałabym się tu ponownie.

Pierwszy pokój jaki otrzymaliśmy był bardzo brudny, dlatego zmieniono nam pokój na bardziej zadbany, ale niestety 10 pięter niżej. Sprzątanie odbywa się dość pobieżnie, łazienki od dawna nie czyszczone gruntownie, wszystkie kąty pomieszczenia mocno zakurzone, brud i pleśń w fugach między płytkami. Każdego dnia po sprzątaniu przez housekeeping, zostawiano na 0-2 ręczników dla 4 osobowej rodziny i codziennie musieliśmy dzwonić po kilka razy na recepcję w celu otrzymania większej liczby ręczników. Również 2 butelki wody do picia dla 4 osób były niewystarczające. Za oknem piękne widoki, ale również bardzo ruchliwa przez 24 h/dobę autostrada, której hałas nie pozwalał na wypoczynek. Hotel duży i mocno obłożony, więc poranne kolejki do wind i oczekiwanie na stolik przy śniadaniu, kolejki do ekspresu do kawy są codziennością. Basen niezbyt duży, ale niestety woda w nim brudna (bardzo mętna), leżaków przy basenie za mało. Shuttle bus na plażę trzeba rezerwować wcześnie rano, nam niestety nie udało się skorzystać z busa ani razu. Ostatniego dnia poprosiliśmy recepcję o wake-up call o 5 rano, ale niestety nikt nie zadzwonił.

Przestronne i jasne pokoje typu suite, odpowiednie na rodzin z dziećmi. Miły i grzeczny personel. Zróżnicowane i smaczne śniadania. Bardzo blisko stacja metra.

• Ocena dodana: 12 grudnia 2022

Rozczarowanie

Czystość, brak radzenia sobie z dużą ilością gości, konieczność upominania się o wszystko, tłok w restauracji, konieczność wpłaty depozytu w wysokości 500Dh. Niestety - bylismy tu drugi raz -za pierwszym razem było rewelacyjnie, za drugim, niestety personel nie umiał sobie poradzić z dużą ilością ludzi, chociaż to jest podobno standardowe obłożenie. Czystość pokoi pozostawia wiele do życzenia. Dodatkowo przy większym obłożeniu w hotelowym barze na zamówienie czekaliśmy ponad godzinę, pomimo, że kilkukrotnie byliśmy informowani, że za moment będzie (dzień wcześniej na identyczne zamówienie czekaliśmy 15 minut). Jestem rozczarowana, bo po pierwszym bardzo udanym pobycie jechałam tam oczekując podobnego standardu obsługi, a niestety był dużo mniejszy...

Wielkość pokoju, balkony, widok z okna, bliskość do metra

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 15 kwietnia 2022

Z racji tego, że budynek ma ok. 40 pięter, na windę trzeba chwilę poczekać. Mimo tego, że jest 6 wind, to średni czas oczekiwania to 7 minut. Część wyposażenia pokoju już nieco zużyta i zniszczona. Serwis sprzątający oczywiście wymieniał codziennie ręczniki, jednak do pojemników na mydło do rąk lub żel pod prysznic była dolewana woda zamiast żelu.

Najlepsza lokalizacja, blisko do stacji metra skąd łatwa komunikacja w każdym kierunku. Apartament przestronny z widokiem w jednej części na wieżowce, w drugiej na może i Burj Al Arab.