2. Comentarii despre hoteluri în Bulgaria

8,5

7,9

8,4

• Comentariu trimis pe 5 iunie 2022

O minivacanta aproape reușită!
    • Cameră twin Deluxe cu balcon

Nu este referitor la hotel. Mai mult la alte aspecte. Nu am gasit sambata si duminica nici un exchange deschis... foarte neplăcut. Si multe restaurante din zona nu au meniu in engleza...

Zona este superba! Hotelul este foarte curat si confortabil. Paturile excelente. Liniste si natura peste tot!

Sejur în iunie 2022

• Comentariu trimis pe 16 august 2021

3,0
    De evitat, nu recomand!
    • Cameră triplă standard

Hotelul nu este intretinut, curatenia este nesatisfactoare. Desi cu o zi inainte ma sunase un domn care a vorbit in engleza pentru confirmarea cazarii, cand am ajuns acolo abia ne-am inteles cu patroana care nu vorbea nici romana, nici engleza. Atmosferea este inchisa, aerul este greu respirabil, cam horor as spune. Fata mea chiar ma intrebat "O sa murim?". Deja copii mei imi spuneau ca nu vor putea dormi noaptea, fiindca le era frica. Intr-o camera frigiderul avea mucegai si dulapul avea piese lipsa in interior, in partea de jos. Restaurantul avea un aer inchis, nu se putea sta in el, astfel incat, desi vorbisem la telefon ca dorim sa ni se asigure atat masa de seara cat si micul dejun de a doua zi, am renuntat si am mers la un hotel de 4 stele situat in imediata lui apropiere sa luam masa. Avand in vedere conditiile nesatifacatoare am renuntat la cazare, desi am platit-o, si am preferat sa ne cazam la hotelul din apropiere de 4 stele, platind un cost mult mai mare, dar conditiile de acolo au fost la superlativ.

Locatia este amplasata intr-o zona de padure, cu multi copaci si verdeata. Hotelul este frumos, dar neintretinut si cam sobru. Personalul nu vorbeste limba engleza.

Sejur în august 2021

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: