3. Област Смолян отзиви за хотели

7.9

• Безплатен WiFi

7.3

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 10 март 2024 г.

• Престой от 3 нощувки

Закуската беше разнообразна и вкусна, от вечерята най-много харесахме изобилието от салати, по основното меню и десертите имаше какво да се желае.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 5 март 2024 г.

• Престой от 4 нощувки

Топлите напитки от машината в залата за закуска. На няколко пъти се налагаше да молим да пуснат парната баня.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 5 март 2024 г.

Превъзходен
    • Изпратено от мобилен телефон

Басейнът е малък и не може да побира всички желаещи да го ползват.

Отзивчивостта на персонала, топлият басейн,големият апартамент,транспорта до ски пистите.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 12 февруари 2024 г.

• Студио
    • Изпратено от мобилен телефон

Не ни хареса това, че в стаята ни от вентилатора на стената, който имаше от някъде връщаше миризма на цигари и цялата стая миришеше страшно много на цигари. Жената, която работеше в ресторанта не беше от най-усмихнатите и никой от персонала не поздравяваше, когато влизахме в ресторанта.

Спа центъра и басейна бяха супер, както и храната в ресторанта.

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 29 януари 2024 г.

Релакс!
    • С домашен любимец
    • Престой от 3 нощувки

По време на престоя ни не работеше джакузито

Хубава закуска! Хареса ни това, че се допускат домашни любимци

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 25 януари 2024 г.

Чудесна почивка!
    • Престой от 5 нощувки

Всичко :)

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 25 януари 2024 г.

• Пътуващи с приятели

Старанието на персонала.

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 30 декември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Надяваме се на малко по-топла вода в басейна.

Приятно и уютно. Местоположението е идеално. Много усмихнат и учтив персонал. Бихме посетили отново с удоволствие!

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 27 ноември 2023 г.

Нямаше тераса

Обслужването, спа центъра. Беше приятно топло навсякъде

Престой през ноември 2023 г.

• Оценено на: 27 август 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

В помещението нямаше сешоар. На балкона липсваха столчета. В спа-центъра нямаше никакъв персонал, освен спасител. Джакузито не работеше. Доста високи цени в ресторанта и на лобито за летния сезон.

Прекрасен персонал, усмихнати и отзивчиви! Апартаментът беше просторен и чист. Приятна изненада беше бутилката минерарна вода и кафемашината. Храната в ресторанта беше чудесна!

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 20 август 2023 г.

8.0
    Приятен хотел за кратък престой
    • Престой от 2 нощувки

Липсват магазини в близост. Басейнът е малък и по време на престоя ни беше пълен с шумни деца, не можахме да го ползваме. Сауната и парната баня работят спредварителна заявка. Душовете в спа центъра не работят. Спа-зоната и хотелът имат нужда от освежаване като цяло. Липсват комарници в стаите. Липсват плътни завеси на прозорците в стаите. Не получихме втори комплект ключове, което е неудобно, когато са повече хора в апартамента

Местоположението е чудесно за почивка - тихо и спокойно. Закуската е прилична. Включва се басейн и спа център. Стаите са големи и с изглед към планината. Оборудването в кухнята е задоволително. Леглата са много удобни. Wifi е добър. Чистотата е на ниво.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 20 август 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Чистота, любезен персонал, гледка.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 6 август 2023 г.

Превъзходен
    • Студио
    • Изпратено от мобилен телефон

В близост нямаше никакви работещи магазини - нито хранителни, нито за цигари и алкохол.

Просторни стаи оборудвани с всичко необходимо за да се чувствате у дома си - чешма, печка, шкафове с кухненско оборудване, кафе машина, маса със столове. Стилно обзавеждане, големи прозорци и чудесна гледка от тях. Закрит басейн, сауна, парна баня за пълен релакс. Чудесна закуска.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 29 юли 2023 г.

9.0
    Бих се върнала тук отново, чудесно място за почивка и презареждане
    • Група
    • Престой от 4 нощувки

Когато резервирате апартамент, трябва да имате предвид, че снимките в сайта са само илюстративни и е малко вероятно да получите точно това, което си мислите, че сте резервирали. Това го научихме при пристигането си след първоначално разочарование. Ние пристигнахме късно, към 8 часа вечерта. Оказа се, че на работното време на жената от рецепцията е свършило и всичко беше оставено да дежурен вечерен отговорник. Тъй като бяхме резервирали двуспален апартамент за 4 възрастни, а според сайта в хола има разтегателен диван, в последния момент племеника ми реши да дойде с нас, като беше ясно, че на място ще трябва да се доплати. Не бяхме предупредили, че пристигаме 5 човека, но и апартаментът, който получихме нямаше нищо общо с този от снимките. В едната спалня имаше само едно единично легло и затова бяха подготвили и разтегателни диван за спане. Това обаче нямаше как задоволи нашите нужди, така че с активната намеса на нощния отговорник, успяха да ни дадат допълнителна стая, което също е апартамент, но само с една спалня. Проблемът на първия апартамент беше, че освен че едната спалня беше единични, нямаше и балкон, както е записано в офертата. Още след първия душ банята се наводни. На следващия ден ни преместиха вече в друг по-голям апартамент с 2 тераси и две двойни спални. Благодарим. Все пак ми направи добро впечатление, че веднага след преместването ни в наводнената баня на първия апартамент влезе техник, който незабавно се зае с ремонта на душкабината и още същия ден откри и отстрани проблема. Аварии могат да се случат навсякъде, важното е, че хората се стараят да поддържат нещата в изрядност. Моята препоръка към собствениците е да обогатят снимките и да детайлизират офертите за различни типове апартаменти, когато ги предлагат чрез сайт за резервации, за да не се случват разочарования и хората да знаят точно какво се резервирали. Като цяло персоналът и ръководството на комплекса са много гъвкави при търсенето на решения и са готови да помогнат винаги.

Комплексът се намира на много удобно място, веднага след известните бунгала в алпийски стил "Малина" по пътя от Пампорово за Стойките. Обградено е с прекрасна борова гора. Близостта на пътя е по-скоро удобство, тъй като е удобно за разходки и е добра отправна точка за придвижване с кола. Персоналът е много мил и отзивчив, чувствахме се като сред приятели. Винаги има достатъчно топла вода в душовете. По принцип апартаментите са добре оборудвани с всичко необходимо, а ако нещо липсва, от персонала ще ви го доставят. Вечерите на терасата с аромата на борова гора и едрите звезди над планината са просто неповторими. Закуската е добра, но ако искате родопски специалитети за закуска просто трябва да ги заявите от предния ден. Когато гостите са малко се избира една от няколко предложени опции по картово меню, а ако има достатъчно хора в комплекса закуската е на блок маса. Според мен има всички необходимо - зеленчуци, плодове, яйца, шунка, кашкавал, масло, конфитюр, мед и мюсли, така че може да задоволи всички вкусове. Кефето е хубаво и има опции за избор от машината. Тъй като с колата може да се стигне дори до входа на комплекса, той е подходящ и за трудно подвижни хора, което беше много важно за нас, тъй като майка е на възраст, в която придвижването е много трудно. Бяха се съобразили с това наше изискване, за да ни дадат апартамент близо до асансьора.

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 26 юли 2023 г.

9.0
    Идеално място за семейна почивка.
    • Престой от 7 нощувки

Много добра кухня.Любезен персонал. Чиста природа. Просторен, чист и удобен апартамент, оборудван с всичко необходимо за спокойна почивка.

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 21 юли 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Нямаше климатик в стаята, и комарници на прозорците🦋

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 20 юли 2023 г.

• Студио (2-ма възрастни) с безплатен паркинг

Силна музика и шум до късно. Единия ден беше 4:45 сутринта

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 7 юли 2023 г.

• Престой от 5 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Апартаментите откъм гърба на входа нямат балкони и изглед. Стаите са с различно оборудване. Някои нямат микровълнова, други са с по-малки маси и хладилници и по-малко програми на телевизора.

Персоналът беше много любезен и отзивчив. Закуската е обилна. Стаите са големи. Басейнът е топъл и спа-то е ок.

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 4 юли 2023 г.

• Пътуване по работа
    • Студио (2-ма възрастни) с безплатен паркинг
    • Изпратено от мобилен телефон

Бойлера течеше. Оттичането на водата в Душ кабината е много бавно и самата Душ кабина се палнеше.

Обслужването много ни хареса. Природата беше уникална

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 13 март 2023 г.

• Група
    • Престой от 6 нощувки

Апартаментите се нуждаят от лек ремонт и подмяна на меката мебел, но като цяло разполагат с всичко необходимо.

Персоналът беше много отзивчив и приветлив! Беше чисто и топло! Храната беше удовлетворяваща (закуска + вечеря). Местоположението е супер и хотелът разполага със собствен транспорт до пистите (ски зона Малина). Също така има и не малък прилежащ паркинг към хотела.

Престой през март 2023 г.

• Оценено на: 27 февруари 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Хотелът трябва да се отоплява, повече!

Закуската и вечерята е много добра. Басейна е топъл.

Престой през февруари 2023 г.

• Оценено на: 20 февруари 2023 г.

Оптимално съотношение цена- качество за Пампорово 😉
    • Престой от 2 нощувки

Това прекачване на асансьори, за да стигнеш до стаите на етаж 6, беше странно, не много удобно и объркващо. Столовата не е много уютна- без прозорци и леко мрачна, но апартаментът компенсираше! В събота следобяд топлата вода се изчерпи , което беше доста неприятно и неочаквано.

Уютен просторен апартамент, леглата - удобни, добре отоплено! Чисто. Много ми хареса храната: Вкусни продукти, добре приготвена разнообразна храна както на закуска, така и на вечеря. Родопските млечни продукти са ни любими! Страхотно местоположение - тук въздухът определено е по-чист от оживената част на комплекса!

Престой през февруари 2023 г.

• Оценено на: 15 февруари 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Чистотата и беше студено в стаята

Храната

Престой през февруари 2023 г.

• Оценено на: 14 февруари 2023 г.

7.0
    Голямо несъответствие между цена и качество на предоставяната услуга
    • Двойка
    • Изпратено от мобилен телефон

Снимките не съответстват на реалното състояние на стаите. Обзавеждането е доста овехтяло, липсват допълнителни възглавници и одеала, отоплението е неефективно и се наложи да ни дадат допълнителен отоплителен уред, липсва достатъчна посуда в кухненския бокс.

Добра локация, любезен персонал, добра храна

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!

Гостите са оставили отзиви и за следните места за настаняване: