2. Бельгія: відгуки про готелі

Бельгія Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі у Бельгії

• Auberge de Jeunesse Charleroi Youth Hostel

Шарлеруа, Бельгія

Середня оцінка за відгуками: 8,6
    • Позитивна частина відгуку

Простора кімната, ванна і туалет в номері (окремі), також в кімнаті є столик. Поруч торговий центр і залізничний вокзал. Є сніданок з непоганим вибором. Можна залишити рюкзак до часу заселення. Неподалеку зупинка з автобусом, який курсує в аеропорт (їхати 18 хвилин, 6€)

Немає шторок на ліжках

Anzhelika Україна
  • LATROUPE Grand Place Hostel

Середня оцінка за відгуками: 8,6
    • Позитивна частина відгуку

Кімната чудова, ліжка просторі і зручні, в номері є ванна і туалет (окремі), великі шафи для зберігання речей. На барі пригощають келихом пива. Ввечері був живий виступ музикантів, дуже сподобався. Місце знаходиться в самому центрі, до всіх памʼяток пару хвилин пішки

• Негативна частина відгуку

Не працював дозатор для мила в номері, прибирання кімнати було до часу виселення, немає опції безкоштовно залишити рюкзак, тільки в сейфі за додаткову плату.

Anzhelika Україна
  • Bedford Hotel & Congress Centre Brussels

Середня оцінка за відгуками: 7,9
    • Позитивна частина відгуку

Гарне розташування для відвідин міста без авто - все цікаве для туристів поруч, чисто, зручні матраси, привітний персонал. Дуже приємно, коли в готелі говорять твоєю мовою :)

Iryna Німеччина
  • Wellness Apart Hotel

Середня оцінка за відгуками: 7,8
    • Позитивна частина відгуку

Готель нормальний, персонал привітний, номер чистий. Прийшли раніше реестраційного часу, свої рюкзаки залишили біля стійки реестрації і з вільними руками пішли гуляти містом.

• Негативна частина відгуку

Район не досить гарний для самостійних прогулянок, краще гуляти з чоловіком. Але ми поверталися засвітло і все було чудово.

Viktoriia Україна
  • Hotel Abberdeen

Середня оцінка за відгуками: 5,2
    • Позитивна частина відгуку

Місце розташування дуже добре, близько до центру . На рецепції приємний персонал , без зайвих питань заселили та виселили

• Негативна частина відгуку

Чистота , вода в душі не регулюється

Anastasiia Польща
  • Generation Europe Youth Hostel

Середня оцінка за відгуками: 8,3
    • Позитивна частина відгуку

1) Близько до центру міста. 2) Прийнятна ціна. 3) Сніданок(невеличкий) включено. 4) Стійка реєстрації 24/7.

• Негативна частина відгуку

1) Не було гарячої води. 2) Рушник і гель для душу треба оплатити окремо. 3) Я спустилась в фойє щоб купити рушник і гель для душу, це було за 2 години до виселення. На стійці реєстрації мені продали гель та дали в оренду рушник. Повертаюсь - нема гарячої води. Сусідка повернулась за мною, сказала, що спитала на реєстрації і гарячої води сьогодні не буде. Питання: чому мені продали речі і не сказали про відсутність води? 4) Треба самостійно прибирати білизну за собою з номеру. 5) Треба очищати тарілки і складати їх в коробки після сніданку. 6) Скрипучі ліжка. 7) Немає шторок для відгородження спального місця від інших людей, навіть беручи до уваги, що номери хостелу суміжні, для всіх гендерів! 8) У душовій доволі брудно.

Daria Україна
  • Hotel Ecu

Генк, Бельгія

Середня оцінка за відгуками: 7,9
    • Позитивна частина відгуку

Чудовий номер з чудовим мягким ліжком, тихо, спокійно, хоча в центрі міста...

• Негативна частина відгуку

На мій особистий погляд підлога у номері у була зовсім чиста, скоріш за все після попередніх відвідувачів підлогу не протирали...

Відгук від 6 червня 2024 Дата проживання: Квітень 2024
    Vitalii Україна
  • Studio with terrace in 17th century house

Брюгге, Бельгія

Середня оцінка за відгуками: 7,5
    • Позитивна частина відгуку

Гарне, світле помешкання. Зручне розташування у центрі міста.

Анна Україна
  • Guesthouse Gieterij

Брюгге, Бельгія

Середня оцінка за відгуками: 9,1
    • Позитивна частина відгуку

Чудові апартаменти, зручне розташування, все сподобалось.

• Негативна частина відгуку

Єдиний момент, який треба врахувати - якщо є валіза велика, то краще підібрати щось інше, ми жили під самим дахом і тягнути валізу в руках на 3 поверх по дуже вузьким сходам було не зручно.

Diana Україна
  • Logies Lucullus

Бланкенберге, Бельгія

Середня оцінка за відгуками: 7,5
    • Позитивна частина відгуку

Сніданок дуже смачний! Є все, що потрібно!

Мені все сподобалось!

Olena Україна