2. USA – opinie o hotelach

• Rosen Inn Closest to Universal

Orlando, Stany Zjednoczone Ameryki

Średnia ocena: 8
    • Pozytywna część opinii

Typowy do lokalizacji wszystko w koło hotelu jedzenie, darmowy bus do atrakcji i parków, outletu. Z universal studio piechotą 25 minut ( uciekł nam darmowy bus), zapomniałem że wykupiliśmy śniadania o czym obsługa hotelu nas nie poinformowała przy zameldowaniu. Klima wali prosto na łózko i trzeba budować barierą zaporową żeby nie być momentalnie chorym. Nie da się otworzyć okna na parterze co mnie trochę irytowało. Basen jest ale nigdy nikogo na nim nie widziałem, sami nie mieliśmy czasu przez 4 dni na sprawdzenie czy w ogóle działa. To są przedmieścia Orlando więc okolica delikatnie mówiąc nie powala, generalnie tak ale trzeba wziąć poprawkę na parę rzeczy - cena cudo w porównaniu do polskiego morza.

• The Artful Nook

Ruskin, Stany Zjednoczone Ameryki

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Mieszkanie w resorcie apartamentowym luksusowym, czystko pokój ładny, nowy klimatyzator nie buczy jak w większości hoteli amerykańskich. Problem był mały po przyjeździe okazało się że trzeba wpłacić kaucję 200 USD na poczet ewentualnych szkód, a tego nie doczytałem. Kaucję właścicielka zaoponowała zapłacić paypal . Generalnie hotel na cichym uboczu ale jeżeli ma się wynajęty samochód to żaden problem, Piękny zachód słońca na pobliskiej plaży który można obserwować z restauracji w pobliżu. Generalnie na plus choć cena dość spora.

• Travelodge by Wyndham Florida City/Homestead/Everglades

Florida City, Stany Zjednoczone Ameryki

Średnia ocena: 8,3
    • Pozytywna część opinii

Hotel idealny do wypadu na Key West a także na aligatory w Everglades, standard amerykański czysto obsługa super. Hasło WiFi jest od imienia właściciela które okazje miałem poznać bardzo przyjemny i sympatyczny gość. Wszystko co potrzeba dokoła hotelu, jedzenie sklepy w tym Liqour Shop a nawet outlet z markowymi ciuchami około 5 minut samochodem. Basem znośny mały ale czysty. Naprawdę za tą cenę polecam szczerze !

• HI Los Angeles - Santa Monica Hostel

Los Angeles, Stany Zjednoczone Ameryki

Średnia ocena: 8,6
    • Pozytywna część opinii

Czystość przede wszystkim.Pokoje duże,wygodne łóżka,pyszne śniadanie i super lokalizacja.Bardzo pomocny personel.Cena bardzo przystępna jak na SM.Polecam.👍

Ocena dodana: 9 maja 2024 Pobyt: kwiecień 2024
    Kamil Polska
  • Quality Inn Crystal River

Crystal River, Stany Zjednoczone Ameryki

Średnia ocena: 6,6
    • Pozytywna część opinii

Lokalizacja to chyba najmocniejsza cecha tego miejsca. Trudno to nazwać hotelem. To raczej jest motel. Łóżka i sanitariaty czyste.

• Negatywna część opinii

Brak windy na 1 piętro. Fatalne śniadanie. Bardzo słaba jakość pokoju, czystość taka sobie (podłogi).

• Best Western Naples Inn & Suites

Naples, Stany Zjednoczone Ameryki

Średnia ocena: 7,8
    • Pozytywna część opinii

Wszystko bardzo czyste i pachnące. Pokój przestronny. Dookoła ogród. Śniadanie przy basenie :)

• Homewood Suites by Hilton Edgewater-NYC Area

Edgewater, Stany Zjednoczone Ameryki

Średnia ocena: 8,5
    • Pozytywna część opinii

Śniadania, bliskość do przystanku autobusowego, miła obsługa, czyste pokoje

Ocena dodana: 10 maja 2024 Pobyt: maj 2024
    Andrzej Polska
  • The Gallivant Times Square

Nowy Jork, Stany Zjednoczone Ameryki

Średnia ocena: 6,2
    • Pozytywna część opinii

Lokalizacja była wpaniała, trochę przeszkadzał nam szum z klimatyzatorów

Magdalena Polska
  • Country Inn & Suites by Radisson, Pensacola West, FL

Pensacola, Stany Zjednoczone Ameryki

Średnia ocena: 8,1

Wszystko było w porządku

• Negatywna część opinii

Nie najlepsze śniadanie. Ale to chyba taki amerykański „standard”, że ani pół warzywa nie można dostać na śniadanie.

• Hotel Maren Fort Lauderdale Beach, Curio Collection By Hilton

Fort Lauderdale, Stany Zjednoczone Ameryki