2. Česko hodnocení hotelů

8,8

8,7

8,7

• Hodnocení napsáno: 13. května 2024

• Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, wellness a přístupem do bazénu

Restaurace mohla být větší, na snidani bylo občas těžké najít volný stůl, tak se musí čekat. K večeři Plzeň za 70,- a přinesli lahváče, to jako sorry.... na kolonádě stojí čepovaná i 65,-

Velké pokoje, velká postel, skvělá poloha hotelu.

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 3. prosince 2023

• Dvoulůžkový pokoj Economy s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, wellness a přístupem do bazénu

Pouze zrcadlo v místnosti kde se spí, tam by být nemělo a díky tomu jsem špatně spala, ale to je jen o mém přesvědčení a ne, že by to bylo něco špatného.

Od personálu po vybavení, snídaně, komplet vše.

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 15. října 2023

Parkování u hotelu je velmi těžce dostupné.

• Hodnocení napsáno: 12. října 2023

Určitě doporučuji, klidný hotel a blízko centra

Snídaně vynikající

• Hodnocení napsáno: 7. října 2023

Je to super, přijedeme znovu👍

• Hodnocení napsáno: 4. října 2023

jo, asi bych zde bydlel i příště

Je škoda, že bazén neměl dostatečně teplou vodu, což bych ve SPA hotelu očekával, dámy prchaly. Hodil se tak po sauně, ta byla OK.

pozitivní je místo blízko centra, terasy a balkony s výhledem na město s přístupem pro všechny (i kuřáky)

• Hodnocení napsáno: 29. září 2023

Drahé parkovné , v patře 2 nemožnost otevření oken, pouze větrací malá okna

Lokalita čistota personál

• Hodnocení napsáno: 7. září 2023

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, wellness a přístupem do bazénu

Jediný požadavek byl manželská postel z důvodu, že mezi námi spí miminko, ale byly to 2 postele sražené k sobě, kde byla docela velká mezera mezi matracemi, čili jsme ji museli ucpat náhradními polštáři, aby nám tam dítě nezapadlo. Pro větší dítě měla být normální postel, ale připravená byla postylka, kam se opravdu 3lete dítě nevešlo. Tak vyměnili za pristylku, kde byla cca 3cm matrace, ze malá byla po noci sama modřina.

Pokoj byl krásný, dostatečně veliký a čistý. Hotel je na dobrém miste, všude blízko.

• Hodnocení napsáno: 24. srpna 2023

nic

Hotel lehce v kopci a parkování bylo možné za poplatek. Snídaně dostačující a pohodlné postele- spíše měkčí. Koupelna čistá, ale už jsou vidět místa s černou plísní. A hlavně byla dostupná klima...:)

• Hodnocení napsáno: 22. srpna 2023

Hotel ma vybornou polohu blizko kolonady, horsi je to s parkovanim (parkovaci dum, cca 8 min chuze, 440,- Kc za den). Ubytovani se nam moc libilo, prijemny personal, vyborne pestre snidane. Z terasy je vyhled na mesto.

• Hodnocení napsáno: 17. srpna 2023

Rádi se sem v budoucnu vrátíme.

Parkování.

Líbila se mi ranní snídaně na balkónku. Snídaně byly chutné, dostačující. Dobrá lokalita hotelu.

• Hodnocení napsáno: 13. srpna 2023

Pouze v čem jsem měla výhradu ale ne nějak výraznou bylo v restauraci ,že jsme seděli pokaždé někde jinde a hledali místo, kde si sednout .

Líbilo se mi ubytování jako pokoj ten byl úžasný velký a prostorný. Postel byla velmi pohodlná a výbava pokoje velmi dobrá. Super místo jen pár kroků od města .Byla jsem spokojená.

• Hodnocení napsáno: 3. srpna 2023

Doporučujeme - skvělý personál, super poměr kvalita x cena.

Vše se nám během pobytu líbilo, ale pouze pro zlepšení služeb, máme náměty na možná zlepšení - v bazénu, sauně a odpočívárně, by mohla hrát nějaká relaxační hudba, tak jako například v restauraci, kde to bylo velmi příjemné (samozřejmě záleží na každému, kdo co má rád). Také by bylo skvělé, doplnit odpočívárnu o alespoň jedno lůžko, vzhledem k tomu, že ve většině případů chodí do sauny a odpočívárny páry, bylo by dobré držet sudý počet míst (dvakrát jsme se tam setkali tři páry a jedno místo chybělo). Místo na další lůžka v odpočívárně určitě jsou.

Pobyt na tři noci - skvělá lokalita - kousek od promenády. Snídaně každý den jiná, první den vajíčka na tvrdo + palačinky, druhý den volské oko + lívance, třetí den míchaná vajíčka + skvělé tvarohové knedlíky s jahodami a skořicovým cukrem. K tomu samozřejmě různé druhy pečiva, salámů, párků a sýrů. Po objednávce večeře v hotelu (pobyt pouze se snídaní), byla připravena romantická večeře se svíčkami, včetně předkrmu. Naprosto skvělá usměvavá obsluha a servis v restauraci během snídaní i večeře. Během check-in úžasná paní recepční, která vysvětlila, kde jsou jaké prameny, jaké akce a slevy hotel nabízí, jak to bývá s obsazeností wellness, jaké nejbližší akce jsou k dispozici v okolí hotelu.

• Hodnocení napsáno: 19. července 2023

Nefunkční klimatizace

Bylo to krásné, pokoj, hotel, snídaně, welnes

• Hodnocení napsáno: 8. července 2023

• Prezidentské apartmá s wellness a vstupem do bazénu

horší místo - zaplacené parkování, ale přesto nám bylo řečeno, ze to ale není parkovací místo ! nemile.. snídaně horší, jídlo nebylo moc kvalitní a malý výběr. zbytek dne restaurace mrtvá (po dobu kviff) výtah furt jezdil jinam

nádherný pokoj, čistota. nerušily ulízečky, vždy bylo uklizeno , než jsme přišli ze snídaně. cením minibar. bazen hezky. hernička pro deti

• Hodnocení napsáno: 4. června 2023

Pouze samoobslužný lobby bar, skromné snídaně

Ubytování v centru

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 16. dubna 2023

super, hotel bychom si vybrali znovu

v sauně je na ochlazení jen sprcha, preferujeme ochlazovací bazének

skvělá lokalita kousek od Vřídla, klid, čistota, velké pokoje

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 10. dubna 2023

Nic

Vše

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 19. března 2023

Nelíbilo se nám fitness centrum, málo vybavení. Snídaně by mohly začínat dříve, s malými dětmi je osm hodin někdy pozdě. U TV na pokoji by mohlo být k výběru více českých programů.

Líbil se nám bazén s protiproudem, vodopádem a bublinkovou masáží. Snídaně byly vynikající a z restaurace byl krásný výhled na město. Personál byl velmi ochotný a vstřícný.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 15. března 2023

Na našem pokoji byly rozvrzané postele s měkkými matracemi, takže spánek tomu odpovídal. Čekala bych u 4 hvězdičkového hotelu v tomto ohledu větší komfort. Měli jsme dva pokoje a tam byly matrace v pořádku. Tak snad u nás to byla výjimka. Bohužel jsme museli ukončit pobyt o noc dříve, ale poplatek městu nám byl účtován i tak za všechny dny.

Snídaně byla na vysoké úrovni, nebyl s ničím problém. Bazén měl protiproud, sauna pěkná, ručníky i prostěradla k dispozici, takže spokojenost.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 27. února 2023

velmi složitá situace s parkováním, daná lokalitou

Skvělé místo, tichý hotel, výborné služby

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 7. února 2023

naše ekonomická třída byla úžasná,čistota,pohodlná,výborný nábytek kromě postele,koupelna teplá,

jedna dvě postele strašně vrzaly, v noci jsem se vzbudil pokaždé, když jsem se otočil, v 7 hodin ráno někdo vydával zvuky v 6. patře, izolace byla taková.

výborné snídaně, bufet, všeho dostatek, personál příjemný.

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 21. listopadu 2022

Velmi dobra poloha hotelu, dobra snídaně

mladší slečna recepční byla trocha nepohotová a postele jsou dost měkké

snídaně byla perfektní, blízko do centra

Termínem pobytu byl listopad 2022

• Hodnocení napsáno: 24. října 2022