2. Gruzja – opinie o hotelach

9,9

9,9

• Ocena dodana: 18 maja 2024

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Bardzo podobało się nam zakwaterowanie, personel być bardzo miły i pomocny, po przyjeździe mieliśmy problem z oponą, właściciel załatwił nam wizytę w warsztacie samochodowym, pojechał z nami i pomógł załatwić wszystkie problemy. W pokoju było czysto, łóżko wygodne, ręczniki były zmienione codziennie, dostaliśmy także wodę i wino w prezencie. Śniadanie było o omówionej godzinie, wszystko było domowe i pyszne. Ogólnie bardzo polecamy

• Ocena dodana: 30 kwietnia 2024

Przepyszne śniadanie, niesamowicie mili gospodarze, rodzinna atmosfera. 10/10
    • Apartament typu Suite

Pokój był nieskazitelnie czysty. Dobra lokalizacja, świetna cena. Śniadanie było pyszne. Chaczapuri zrobione przez Panią Gospodarz, ogrom jedzenia, domowa atmosfera i Gospodarze dbający o nas przez cały pobyt. Dodatkowo dostaliśmy domowe wino na powitanie. Gospodarze byli niesamowicie mili, pełni troski i ciepła. Nie spotkałam się jeszcze z tak dobrym pobytem. Polecam z całego serca.

• Ocena dodana: 6 listopada 2023

TOP

NIC

Przemili Gospodarze, czystość na niespotykanym poziomie na 10+, przepyszne śniadanie, szczególnie chaczapuri upieczone przez właścicielkę, wino na powitanie. Właścicielka jest przeuroczą osobą z sercem na dłoni i ją bardzo pozdrawiamy.

• Ocena dodana: 5 listopada 2023

• Apartament typu Suite

Gospodarze cudowni, lokalizacja wspaniala, pyszne śniadania, nic wiecej nie potrzeba do szczęścia :)

• Ocena dodana: 19 października 2023

Polecam

nie mam uwag

Polecam na nocleg. Czyste i duże pokoje z łazienkami . Bardzo dobre położenie - przy samej twierdzy. Darmowe miejsce parkingowe. Bardzo dobre, obfite, domowe śniadania. Wino domowe na powitanie. Serdeczna gościnność gospodarzy....... i bardzo dobra, tania restauracja po sąsiedzku. Będąc w Achalciche optymalna opcja zakwaterowania. Gorąco polecam

• Ocena dodana: 14 października 2023

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Wspaniali gospodarze, którzy przywitali nas kawą, herbatą oraz domowej roboty winem. Pyszne śniadania, chaczapuri prosto z pieca, a całość w ilości niemożliwej do zjedzenia. Bardzo dobra lokalizacja. Miejsce godne polecenia, utrzymywane w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Aż chce się tam wrócić. Dziękujemy ♡

• Ocena dodana: 24 września 2023

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Położenie w centrum miasta, bardzo blisko Zamku Rabati oraz kilku dobrych restauracji. Taras oraz miejsce parkingowe na terenie posesji. Właściciele niesamowici i wyjątkowi, dzięki nim wiem jak wygląda prawdziwa gruzińska gościnność. Bardzo smaczne śniadanie ze świeżymi wypiekami i sałatkami przygotowanymi przez gospodarzy.

• Ocena dodana: 17 września 2023

• Apartament typu Suite

Niezwykle przemili gospodarze, czekali na nas do późnej pory i przywitali nas własnym winem. Pyszne i bardzo obfite śniadanie. Z okien pokoju widok na twierdzę. Z pośród wszystkich noclegów w Gruzji ten wspominamy najmilej :)

• Ocena dodana: 15 września 2023

Bardzo sympatycznie
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Przemili, gościnni ludzie. Szkoda, że nie prowadzą sieci hoteli, nie miałbym problemu z wyborem w innych lokalizacjach. Przemiłe przyjęcie. Obfite śniadanie. Lokalizacja przy murach zamku. Miejsce do posiedzenia na zewnątrz w ciepły wieczór.

• Ocena dodana: 11 września 2023

• Apartament typu Suite

Pobyt w tym hotelu to przykład niesamowitej gościnności ludzi zamieszkujących ten rejon. Gospodarze przywitali nas gorąco, otrzymaliśmy również poczęstunek co było bardzo miłym akcentem po długiej podróży. Wszystko było na najwyższym poziomie , pokój bardzo czysty, w łazience niczego nie brakowało , łóżka wygodne , lokalizacja bardzo dobra , przy samym wjeździe do zamku, oraz 50m obok bardzo dobrej lokalnej knajpki. Następnego dnia ogromne śniadanie , nie do przejedzenia , sporo produktów przygotowanych przez przesympatyczna właścicielkę obiektu. Ogólnie gorąco polecam , inni mogli by brać przykład z ludzi prowadzących ten obiekt. Jak dotąd nigdzie nie spotkałem się z tak dużą gościnnością , zaangażowaniem i serdecznością. Zdecydowaniem polecam , a stosunek ceny do jakości to wogole rewelacja biorąc pod uwagę wszystko.

• Ocena dodana: 2 września 2023

• Pokój Czteroosobowy z prysznicem

Spędziliśmy znakomite 3 noce w wyjątkowym hotelu. Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo dobre śniadania, bardzo czysto. Widok z pokoju na zamek Rabati. Blisko do Vardzi

• Ocena dodana: 24 sierpnia 2023

Jedzenia tyle że można było pęknąć. Przy tym pysznie i domowo. Dbałość o szczegóły w największym stopniu
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Nie Było tam nic takiego co mogłoby się nie podobać. Chyba tylko nieurodzaj winogron, rok taki gorący, i gospodarz wino zrobić skupionych białych winogron… 🤔

Zaangażowanie Gospodarzy było chyba najbardziej zadziwiające w całym tym niedługim pobycie. Uprzejmość i dogadzanie gościom to naprawdę ich Mocna strona, jednak bez narzucania się. Robią to dyskretnie i elegancko. Ale dopilnują każdego gościa żeby czuł się wyjątkowo. Obiekt w samym centrum w najlepszym chyba punkcie miasta.

• Ocena dodana: 2 sierpnia 2023

Super gospodarze.
    • Apartament typu Suite

Przesympatyczni właściciele. Opóźnił mi się przyjazd i czekali na nas do 1:30. Na dodatek zostaliśmy powitani domowym winem. Świetne śniadanie. Czyściutko. Genialny stosunek jakości do ceny. Gdybym miał się czegoś czepiać, to prysznic bez kabiny anie zasłonki. Taka gruzińska specyfika.

• Ocena dodana: 24 czerwca 2023

• Pokój Czteroosobowy z prysznicem

Bardzo przyjemny, czysty pokój. Świetna lokalizacja. Przesympatyczni gospodarze.

• Ocena dodana: 12 czerwca 2023

Wyjątkowy - nasz najlepszy nocleg w Gruzji
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Tylko to, że nie mogliśmy zostać na kolejną noc :)

Bardzo mili i pomocni właściciele. Pomimo, ze dojechaliśmy późnym wieczorem nie było żadnego problemu z zameldowaniem, a wręcz czuliśmy się jak byśmy przyjechali do dobrych znajomych lub do rodziny. Zostaliśmy powitani z uśmiechem, zrozumieniem i domowym winem :) W hotelu jest bardzo czysto, a zastane warunki w pełni spełniały, a nawet przewyższały nasze oczekiwania. Śniadanie było rewelacyjne - bardzo dużo produktów własnego wyrobu, wszystko bardzo smaczne i obfite. Ocena tego hotelu jest w pełni zasłużona - bardzo mocne 10/10

• Ocena dodana: 4 czerwca 2023

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Pyszne ogromne śniadanie, Czysto, wygodne łóżko, pyszne wino na powitanie, przemili gospodarze. Jednym słowem super.

• Ocena dodana: 30 maja 2023

Najlepszy hotel na świecie!
    • Apartament typu Suite

Zdecydowanie najlepszy hotel w jakim byłem, a podróżowałem już trochę po Polsce i Europie. To co wyróżnia to miejsce od innych to cudowna atmosfera, dzięki której poczujesz się, jakbyś przyjeżdżał do dawno nie widzianej rodziny, a nie do hotelu. To dzięki gospodarzom - to para wspaniałych ludzi, którzy widać że wkładają w swoją pracę serce i traktują swoich gości po królewsku. Cała Gruzja zaskakuje gościnnością, ale Ci państwo przebijają skalę. Po przyjeździe zostaliśmy powitani przez nich domowej roboty winem oraz morelową czaczą i słodyczami. Usiedli, wypili razem z nami i pogadaliśmy o życiu - jak z rodziną. Przez pobyt dbali o to, abyśmy czuli się komfortowo i zadbani. Następnego dnia rano czekało na nas mega obfite i pyszne śniadanie, co zresztą dołączę na zdjęciu. Zaskakujące, że jest ono w cenie pokoju. Dodam, że sam hotel położony jest tuż obok zamku i centrum pięknej, nowo wyremontowanej starówki- co również załączę na zdjęciach. Nie muszę nawet wspominać o wygodnych łóżkach i czystych pokojach. Dodatkowo gospodarze organizują wycieczki do Wardzi i innych ciekawych miejsc w okolicy- chociaż akurat z tego nie korzystaliśmy. Podsumowując moją opinię - jeżeli chcesz zobaczyć skalne miasto w Wardzi, to mega polecam zatrzymać się dodatkowo w Achalciche na nocleg, po pierwsze, stare miasto jest tutaj piękne, a po drugie możesz przenocować w najlepszym hotelu na świecie! Chociaż, bardziej niż hotel określił bym ten obiekt słowem rodzinny dom. Brak minusów, zasłużone mocne 10/10, a nawet 100/10!

• Ocena dodana: 10 maja 2023

Rewelacja
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Jeden z najlepszych noclegów w moim życiu a najlepszy w Gruzji. Gospodarze przemili, witali Cie jak kogoś z rodziny, we wszystkim pomocni. Codziennie pytali jak się mamy czy wszystko w porządku. Zostaliśmy poczęstowani domowym winem oraz czaczą, a wino nawet dostaliśmy na wynos. Pokój czysty, piękna pościel, domowa atmosfera. Możliwość zrobienia sobie kawy czy herbaty oraz stały dostęp do przekąsek. Lokalizacja wspaniała, minute od zamku. Obok restauracja z przepysznym jedzeniem. Dostępny taras z widokiem na zamek. Parking również dostępny. Śniadania to rewelacja, stół zastawiony jak dla paru osób, domowe wypieki, wszystko świeże i smaczne. Najlepsze śniadanie jakie jedliśmy w Gruzji.

• Ocena dodana: 6 maja 2023

• Apartament typu Suite

Bardzo mili gospodarze i elastyczni, super lokalizacja zaraz przy twierdzy, pyszne śniadanie.

• Ocena dodana: 23 kwietnia 2023

• Apartament typu Suite

Przekochani właściciele, czujesz się jak w domu u rodziny❤️ Hotel niewielki, ale bardzo czysty i przytulny, śniadanie ogromne 😊 Najmilszy pobyt w trakcie całej podróży po Gruzji😍

• Ocena dodana: 29 września 2022

Wyjątkowy, pełen serdeczności , niezapomniany!!!
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Świetna lokalizacja, bardzo czyste, estetyczne pokoje, królewskie śniadanie, ale przede wszystkim cudowni, niezapomniani gospodarze!!!! W Hotelu Julia można poczuć się jak w domu najlepszych przyjaciół!! Doznać gościnności i szczerej życzliwości. Spróbować domowych trunków i wypieków!!! To nasz najlepszy nocleg w Gruzji!!!!! Dziękujemy!!! Polecamy z całego serca!!!

• Ocena dodana: 25 września 2022

Gościnność w Gruzji w stosunku do Polaków jest wszechobecna; ale nawet na tej skali rodzina prowadząca ten hotel jest ab

Brak

Niesamowita wręcz gościnność gospodarzy

• Ocena dodana: 18 września 2022

• Apartament typu Suite

Bardzo serdeczni, przemili gospodarze. Przywitali nas własnym winem i chachą. Czyściutkie pokoje i łazienki. Przepyszne śniadanie serwowane bardzo elegancko. Własne produkty. Dwa kroki od zamku. Bardzo przytulnie. Naprawdę warto. Polecamy.

• Ocena dodana: 11 września 2022

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Przemili właściciele, dzięki którym poczuliśmy klimat gruzińskiej gościnności. Gorąco polecamy wszystkim szukającym dobrej lokalizacji (pod samym zamkiem), klimatu oraz domowego ciepła. Śniadanie pyszne, nie do przejedzenia. Wszystko 10/10.