3. Ήπειρος κριτικές ξενοδοχείων

8,9

• Υποβολή σχολίου: 7 Μαΐου 2024

«Υπέροχη εμπειρία!!!»

Δεν υπήρχε τίποτα αρνητικό

Η διαμονή μας στο ξενώνα «Σελήνη» ήταν πραγματικά μια υπέροχη εμπειρία. Η τοποθεσία ιδανική, ο ξενώνας πανέμορφος. Τα δωμάτια ευρύχωρα και πεντακάθαρα. Από το πρωινό δεν έλειπε τίποτα, ήταν πραγματικά πλούσιο με πολλά παραδοσιακά εδέσματα, όλα πεντανόστιμα!!! Και τέλος οι ιδιοκτήτες.Υπέροχοι άνθρωποι, γλυκύτατοι, φιλόξενοι και ευγενικοί!

Έμεινε: Μάιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 27 Φεβρουαρίου 2024

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στο Βουνό

Ήταν όλα εξαιρετικά, εξαιρετικοί άνθρωποι, πολύ ζεστό δωμάτιο και καθαρό. Πλούσιο πρωινό.

Έμεινε: Φεβρουάριος 2024

• Υποβολή σχολίου: 26 Φεβρουαρίου 2024

Δεν υπήρχε τίποτα αρνητικό

Το δωμάτιο μας ήταν πολύ όμορφο και καθαρό!!! Γενικότερα ήταν ένας πολύ προσεγμένος ξενώνας που αποπνέει ζεστασιά και φιλοξενία σαν το σπίτι σου!!! Ο κύριος Δημήτρης και η κυρία Μαρία είναι εξαιρετικοί οικοδεσπότες, χαμογελαστοί, ευγενικοί και πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουν σε οτιδήποτε!!! Το πρωινό ήταν καταπληκτικό, πλούσιο με πολύ νόστιμες σπιτικές λιχουδιές (ειδικά οι πίτες!!!) Ευχαριστούμε ιδιαίτερα για την πρώτη μέρα που μας εξυπηρετήσατε ώστε να μπορούμε να δουλέψουμε παρόλο που είχαμε έρθει για διακοπές. Θα ξανάρθουμε σίγουρα!!!

Έμεινε: Φεβρουάριος 2024

• Υποβολή σχολίου: 1 Ιανουαρίου 2024

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στο Βουνό

Ένα ζεστό και όμορφο διαμάντι στη πλαγιά της Βιτσας. Πεντακάθαρο με πολύ άνετα κρεβάτια. Οι οικοδεσπότες ήταν ευγενέστατοι και κάνανε τη διαμονή μας ακόμη καλύτερη!! Το σπιτικό πρωινό κάθε μέρα ήταν το κάτι άλλο! Σίγουρα θα ξαναέρθουμε!

• Υποβολή σχολίου: 27 Δεκεμβρίου 2023

«Όμορφος και φιλόξενος ξενώνας»
    • Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στο Βουνό

Το μόνο αρνητικό που θα μπορούσα να αναφέρω αν και εμάς δεν μας ενόχλησε ιδιαίτερα, ήταν ότι το χώρισμα του ντους με τη λεκάνη της τουαλέτας ήταν πολύ χαμηλό και γέμιζε νερά το μπάνιο πολύ εύκολα. Κατά τα άλλα, κανένα πρόβλημα!

Η Βίτσα είναι ένα πολύ όμορφο, ήσυχο και περιποιημένο χωριό. Ο ξενώνας Σελήνη βρίσκεται δύο λεπτά μακριά από την πλατεία του χωριού και πολύ κοντά σε πολύ όμορφα σημεία του. Βρίσκεται σε κοντινή απόσταση από πολλά όμορφα χωριά. Οι οικοδεσπότες ήταν εξαιρετικοί,το δωμάτιο όμορφο, καθαρό, ζεστό. Το πρωινό ήταν απίθανο, παραδοσιακό και πεντανόστιμο,με πολλά χειροποίητα καλούδια. Το επισκευθήκαμε τις μέρες των Χριστουγέννων και πραγματικά περάσαμε πάρα πολύ όμορφα. Πολύ καλή σχέση ποιότητας τιμής. Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα.

• Υποβολή σχολίου: 27 Δεκεμβρίου 2023

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στο Βουνό

Το δωμάτιο μας ήταν υπέροχο και πεντακάθαρο!! Αυτό που λατρέψαμε περισσότερο ήταν το πλούσιο πρωινό, με τις υπέροχες σπιτικές πίτες από τα χεράκια της κυρίας Μαρίας!! Ο κύριος Δημήτρης κ η κυρία Μαρία είναι άνθρωποι με ευγένεια, χαμόγελο και πάντα πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουν και να σου δώσεις πληροφορίες ώστε να γνωρίζεις καλύτερα το Ζαγόρι!! Σας ευχαριστούμε πολύ!! Περάσαμε υπέροχα Και ανυπομονούμε να ξανά έρθουμε!!

• Υποβολή σχολίου: 24 Δεκεμβρίου 2023

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στο Βουνό

Ήταν όλα άψογα, το πρωινό ήταν εξαιρετικό και οι οικοδεσπότες πολύ συμπαθητικοί. Επιπλεον, η τοποθεσια ηταν πολυ βολικη για να επισκεφθεις τα γυρω χωρια.

• Υποβολή σχολίου: 11 Δεκεμβρίου 2023

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στο Βουνό

Υπέροχη διαμονή! Ανυπομονώ να ξαναπάω! Ο χώρος ήταν όμορφος, παραδοσιακός, άνετος, με ωραία θέα. Το δωμάτιο ήταν ζεστό και καθαρό. Το πρωινό απίστευτα πλούσιο και νόστιμο (σε κρατούσε όλη μέρα!) Η τοποθεσία ήταν πολύ βολική για βόλτες και από την ανατολική και από την δυτική πλευρά του φαραγγιού (σίγουρα χρειάζεται αυτοκίνητο για τις μετακινήσεις). Οι οικοδεσπότες καταπληκτικοί άνθρωποι! Πρόσχαροι, φιλικοί, ευγενέστατοι και βοηθητικοί. Συστήνω ανεπιφύλακτα!

• Υποβολή σχολίου: 10 Δεκεμβρίου 2023

«Εξαιρετική»

Μας άρεσαν όλα

Πολύ καλή τοποθεσία, πολύ καθαρό δωμάτιο εξαιρετικοί οικοδεσπότες, τέλειο χειροποίητο φρέσκο πρωινό

• Υποβολή σχολίου: 26 Νοεμβρίου 2023

«Υπέροχο ταξιδι»

Τίποτα, ήταν όλα τέλεια!

Το δωμάτιο ήταν άψογο,μικρό αλλά άνετο και πολύ ζεστό! Δεν του έλειπε τίποτα. Ο κ Τάκης ευγενεστατος και πάντα πρόθυμος να μας βοηθήσει με ότι χρειάστηκαμε. Η τοποθεσία ήταν το καλύτερο σημείο για να εξερευνήσει κάνεις τα Ζαγοροχώρια και παρά τη βροχή απολαύσαμε με το παραπάνω το ταξίδι μας! Θα επιστρέψουμε οπωσδήποτε !

• Υποβολή σχολίου: 23 Νοεμβρίου 2023

«Πεντακάθαρο κατάλυμα με καταπληκτικο πρωινο»
    • Γκρουπ
    • Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στο Βουνό

Το κατάλυμα ηταν πεντακάθαρο και γενικα περιποιημένο. Το πρωινο κορυφαιο και η ιδιοκτήτρια απλα καταπληκτική. Το προτεινω με 1000. Εμεις θα ξαναπαμε σιγουρα.

• Υποβολή σχολίου: 12 Νοεμβρίου 2023

«Δύσκολα να το ξεχάσεις.»
    • Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στο Βουνό

Μια εβδομάδα τελειώνει πολύ γρήγορα εκεί πάνω.

Ησυχία, χαμόγελο, πολύ καλό πρωινό, καυτό νερό με μεγάλη πίεση στο ντουζ για μετά το περπάτημα, ζεστό και άνετο δωμάτιο με τοίχους φτιαγμένους από τοπική πέτρα, στρώμα πάνω σε ξύλινη μπάνκα, τζάκι, ότι ακριβώς θα δεις και εάν πας στα εκθεσιακά παραδοσιακά σπίτια της περιοχής. Ξεχειλίζει θετική ενέργεια.

• Υποβολή σχολίου: 12 Οκτωβρίου 2023

Εξαιρετικό
    • Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στο Βουνό

Το κρεβάτι ήταν λίγο σκληρό

Εξαιρετικό πρωινό που ετοιμάζεται εκείνη την ώρα απο τους φιλόξενους οικοδεσπότες!Δωμάτια καθαρά και φωτεινά!Σας ευχαριστούμε για όλα κυρία Μαρία και κύριε Δημήτρη!

Έμεινε: Οκτώβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 25 Σεπτεμβρίου 2023

Όλα ήταν άψογα

Πολύ ωραίος παραδοσιακός ξενώνας σε ήσυχη τοποθεσία στη Βίτσα. Τα δωμάτια είναι καθαρά και άνετα . Το πρωινό που προσφέρεται πολύ πλούσιο . Οι ιδιοκτήτες φιλικοί και εξυπηρετικοί. Πολύ καλή η σχέση ποιότητας και τιμής. Σίγουρα θα το προτιμήσουμε σε επόμενη επισκεψή μας στα Ζαγοροχώρια

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 23 Απριλίου 2023

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στο Βουνό

Η διαμονή μας ήταν άψογη από όλες τις πλευρές! Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο με μεγάλα, άνετα κρεβάτια και με ωραία θέα. Οι οικοδεσπότες είναι συμπαθέστατοι και το πρωινό χειροποίητο και νόστιμο. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα! Πολύ βολική και η τοποθεσία του καταλύματος.

Έμεινε: Απρίλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 17 Απριλίου 2023

όλα ήταν άψογα.

Ειναι υπέροχοι οι ιδιοκτήτες, από την πρώτη στιγμή ο κ. Δημήτρης μας υποδέχτηκε πολύ εγκάρδια και μας έκανε να αισθανθούμε σαν το σπιτι μας.Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο και το κρεβάτι πολύ άνετο. Το πρωινό ήταν με παραδοσιακά προϊόντα.Κάθε μέρα ειχε διαφοροποίηση,μια διαφορετικη πίτα, ομελετα ή αυγουλακια, εκπληκτικές μαρμελάδες και πολλά ακόμη. Όλα ετοιμάζονταν κατά την άφιξη μας στον χώρο του πρωινού από την κ. Μαρία. Ο ξενωνας είναι σε πολύ ωραία τοποθεσία στο χωριό μερικά μέτρα από την πλατεία του. .

Έμεινε: Απρίλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 11 Μαρτίου 2023

«Φιλόξενο και ήρεμο περιβάλλον»
    • Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στο Βουνό

Ευγενικό και φιλόξενο προσωπικό. Πλούσιο χειροποίητο πρωινό.

Έμεινε: Μάρτιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 3 Μαρτίου 2023

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στο Βουνό

Άψογη διαμονή με πολύ φιλόξενους οικοδεσπότες. Φανταστικό πρωινό

• Υποβολή σχολίου: 28 Φεβρουαρίου 2023

• Γκρουπ
    • Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στο Βουνό

Το δωμάτιό μας ήταν πάρα πολύ όμορφο και καθαρό. Οι άνθρωποι πολύ φιλόξενοι και πρόσχαροι και το πρωινό εξαιρετικό! Αν βρεθούμε ξανά στα μέρη, πάλι εκεί θα μείνουμε. Ευχαριστούμε πολύ για όλα!!!

• Υποβολή σχολίου: 27 Φεβρουαρίου 2023

Δεν υπήρξε κάτι αρνητικό

Μείναμε στη Σελήνη αρχές Δεκέμβρη του 22. Οι ιδιοκτήτες πολύ φιλικοί άνθρωποι, τα λέγαμε κάθε πρωί στο πρωινό. Το πρωινό πραγματικά χορταστικό και γευστικό, αξίζει να το δοκιμάσετε! Όλα χειροποίητα! Τα δωμάτιό ήταν, όμορφο ξυλινο με τζάκι. Δεν το χρησιμοποιησαμε αλλά ο χώρος ήταν ζεστός έτσι και αλλιώς! Άνετος χώρος για πάρκινγκ.. Όλα ήταν υπέροχα!

Έμεινε: Δεκέμβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 27 Φεβρουαρίου 2023

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στο Βουνό

Το μόνο μικρό μειονεκτήμα είναι πως δεν είχε αρκετές πριζες το δωμάτιο οπότε θα ήταν χρήσιμο ένα πολυπριζο!

Το πρωινό ήταν εκπληκτικό! Σερβιροταν ανά δωμάτιο την ώρα που κατεβαίνες (δεν ήταν μπουφές δηλαδή) οπότε ήταν πάντα ζεστό και κάθε μέρα άλλαζε ένα μεγάλο κομμάτι των γεύσεων. Όλα ήταν σπιτικά και εύγευστα. Η καθαριότητα του δωματίου ήταν καθημερινή και μέσα σε τρεις ημέρες άλλαξαν και οι παρεχόμενες πετσέτες! Η θέρμανση πολύ ικανοποιητική σε σημείο που ζεσταινοσουν. Οι άνθρωποι ανεπανάληπτα φιλοξενοι και βοηθητικόι κάνανε με μεράκι την δουλειά τους. Μείναμε πάρα πολύ ευχάριστημενοι.

• Υποβολή σχολίου: 21 Φεβρουαρίου 2023

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στο Βουνό

Εκπληκτικοί άνθρωποι!!! Επειδή την ημέρα που φτάσαμε δεν προλάβαμε ανοιχτά μαγαζιά μας εξυπηρέτησαν (ενώ είχαν κλείσει) με το μαγαζί που έχουν "Aelia" πρέπει να το επισκεφθείτε!!! Το πρωινό εξαιρετικό, κάθε μέρα είχε και κάτι διαφορετικό!!! Κάθε μέρα έμπαιναν στο δωμάτιο για θέματα καθαριότητας!! Πολύ φιλόξενοι και ευγενικοί μας βοήθησαν σχετικά με το που να πάμε ως αξιοθέατα η ακόμα και ως φαγητό!!! Πραγματικά τους αγάπησα και ΣΙΓΟΥΡΑ θα ξανά πάμε!! Εδώ να σημειωθεί ότι έχω ξανά πάει στην Βιτσα σε άλλο ξενοδοχείο, ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΩ ΤΗΝ ΣΕΛΗΝΗ ΜΟΥ 💗💗💗

• Υποβολή σχολίου: 13 Φεβρουαρίου 2023

«Υπέροχος ξενώνας με τέλειο πρωινό και τους καλύτερους ιδιοκτήτες!»
    • Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στο Βουνό

Υπέροχος παραδοσιακός ξενώνας! Πανέμορφη τοποθεσία, βολική για εξορμήσεις στα διάφορα χωριά και με εξαιρετική θέα! Τα δωμάτια περιποιημένα και καθαρά, και το πρωινό σπιτικό και πεντανόστιμο με κατι διαφορετικό κάθε μέρα! Αλήθεια δε θυμάμαι πότε έφαγα ξανα τόσο επιτυχημένη πίτα! Οι ιδιοκτήτες κ. Δημήτρης και κ. Μαρία είναι φιλικοί και συμπαθέστατοι, επιμελούνται τα πάντα με μεράκι και μας βοήθησαν πολύ να εξερευνήσουμε τη γύρω περιοχή.

• Υποβολή σχολίου: 12 Φεβρουαρίου 2023

Εξαιρετικό
    • Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στο Βουνό

Υπέροχο πρωινό, ζεστά δωμάτια, φιλόξενοι ανθρωποι

Έμεινε: Φεβρουάριος 2023

Οι επισκέπτες σχολίασαν και αυτά τα καταλύματα: