2. Węgry – opinie o hotelach
  3. Zala – opinie o hotelach
  4. Gyenesdiás – opinie o hotelu
Węgry Gyenesdiás Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Zöldház Panzió Ocena: 8,7

„Przemiła obsługa, cicho, spokojnie. Nawet ulotka po polski dla ułatwienia klientom. Basen, jacuzzi w zasadzie wszystko na miejscu”

• Zöldház Panzió Ocena: 8,7

„Restauracja na miejscu przy hotelu. Przepyszne potrawy. Świeżutkie. Karta menu w kilku językach w tym w jezyku polskim. Kolacja pięknie podawana przez kilku kelnerów. Właściciel bardzo pomocny. Na zapytania odpowiadal nawet w późnych godzinach nocnych Duży parking. Fajne miejsce do pobytu z pieskami Śniadanie bardzo dobre, urozmaicone. Jestesmy bardzo zadowoleni.Dziekujemy”

• Zöldház Panzió Ocena: 8,7

„Lokalizacja tuż przy drodze, parking przed budynkiem. Pokój (nr 5) przestronny, czysty, wygodny dla 4 osób. W pokoju lodówka, czajnik, i 3 kubki z łyżeczkami. Restauracja (Naboo) w tym samym budynku. W menu restauracji pizza i dania bardziej wyszukane - nie jest to typowa kuchnia węgierska. Śniadanie urozmaicone: jajecznica, parówki, wędlina, sery, dżemy, bułki zwykłe i na słodko, jogurt. Soki: jabłkowy i pomarańczowy, kawa herbata. Ogólnie bardzo miła obsługa. Świetne miejsce na nocleg w drodze do/lub z powrotem np. Chorwacji lub Włoch.”

• A Mi Házunk Ocena: 9,6

„Czysty, przestronny apartament z oddzielną sypialnią (duże i wygodne łóżko podwójne) i salonem z aneksem kuchennym ( tu rozkładana sofa). W obu pomieszczeniach szafy i blat z szufladą. Wejścia do pokoi i łazienki z przedpokoju. Prywatny taras z wejściem zarówno z salonu, jak i sypialni. Klimatyzacja w apartamencie, w strefie wspólnej basen, jacuzzi i sauna. Prywatny parking oraz zadaszone stanowisko do przechowywania rowerów. Brama do obiektu zamykana i otwierana na kod. Miła obsługa. Pani Właścicielka oprowadziła nas po obiekcie. Przekazała również mapkę okolicy z informacją o interesujących punktach. Lokalizacja blisko torów kolejowych, ale w nocy pociągi nie przeszkadzały. Do Balatonu (i plaży) odległość niedługiego spaceru, nieco dalej kolejne plaże - dostępne np. rowerem (ścieżka rowerowa wokół Balatonu). Restauracje dostępne na pieszo, ale czynne do 21.00 max. 22.00. Polecam to miejsce, jeżeli ktoś szuka niewielkiego, spokojnego obiektu i chce sam przygotowywać sobie śniadania.”

• Villamandala Ocena: 9,7

„Wszystko 😀”

• „Lokalizacja, miła obsługa, fajne wyposażenie pokoi”

• Balaton Villa Ocena: 8,4

„Cudowne miejsce. Idealna lokalizacja - spokój, cisza. Blisko do sklepów. Na miejscu rowery dla gości. Dom wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty. Świetny kontakt z gospodarzem.”

• „Apartament duży, przestronny i czysty. Bardzo miły i pomocny właściciel!”

• Babérsom apartman Ocena: 9,6

„Wszystko super. Lokalizacja, bardzo dobry kontakt. Apartament czysty, zadbany, komfortowy.”

• „Pani gospodyni przyjęła nas bardzo przyjaźnie mimo późnej godziny przyjazdu. Dzieci zachwycone basenem dostępnym na podwórku. Byliśmy krótko ale gdy będziemy w okolicy na pewno wrócimy.”

30 najlepszych hoteli w mieście Gyenesdiás