2. Olaszország hotelértékelések
  3. Emilia-Romagna hotelértékelések
  4. Rimini hotelértékelések
Olaszország Rimini Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Alessi** Rimini Értékelési pontszám: 9,6

„Minden tökéletes volt, Marco nagyon kedves volt mindent megmutogatott nekünk:))”

• Hotel Bellevue Értékelési pontszám: 8,8

„A személyzet nagyon kedves volt, a szobából gyönyörű volt a kilátás. A reggeli bőséges, teljes igényt kielégítő. Fürdőszoba nem teljesen 4*-os szállodához illő, de ezzel is meg voltunk elégedve. Közvetlen tengerparti, jó nagyokat lehet sétálni. Családi szobát kaptunk, amiért nagyon hálás vagyok, emiatt még kényelmesebb volt az ott tartózkodás,”

• Hotel Saint Louis Értékelési pontszám: 8,4

„Elégedettek voltunk.”

• Hotel Metropole Értékelési pontszám: 7,9

„Rendben volt a szoba, olyan mint a képeken. Nem működött a szobában a hűtő késő este jeleztem ahogy kiderült, másnap azonnal cserélték! Szép rendet és tisztaságot varázsolt mindenap a takarító!”

• Hotel Gemini Értékelési pontszám: 8

„A reggeli jó volt 🌞”

• Hotel Arlino Értékelési pontszám: 8,4

„A személyzet elképesztően segítőkész és kedves volt, mindenben készségesen a rendelkezésünkre álltak. A reggeli elsőre kevésnek tűnhet, de rendkívül laktató volt, és mindennapra volt miből bőségesen válogatni.”

• Hotel Originale by ALEhotels Értékelési pontszám: 8,3

„Elhelyezkedés volt a legjobb, és a tisztasággal is nagyon meg voltunk elégedve.”

• Hotel Crown Értékelési pontszám: 7

„Tetszett a kilátás, kényelmes volt az ágy, gyönyörű a tengerpart. Bőséges gluténmentes reggeli opció is volt.”

• Hotel Baden Baden Értékelési pontszám: 7,9

„A környékhez képest rendkívül olcsó szállás, közel a buszhoz, ami a városközpontba megy. A tengerpart is csak néhány perc sétára van.”

• Hotel St Pierre Értékelési pontszám: 7,7

„Nagyon kedves a személyzet, nagyon tiszta szoba. A reggeli választéka elképesztő volt. Közel a vasútállomás, és pár lépésre a tengerpart. 😊🫶Azon a héten másodszor is visszatértem.. 😊 Szívből ajánlom mindekinek! 😊”