2. Italija: recenzije hotela

8,2

• Besplatni WiFi

8,8

100% provjerene recenzije

Stvarni gosti. Stvarni boravci. Stvarni dojmovi.

Saznaj više- otvara dijaloški okvir
Napiši recenziju

Rezultati 1 - 1

• Datum recenzije: 24. veljače 2022.

1,0
    Razočarenje
    • Putovanje iz razonode
    • Par
    • Soba s king size krevetom i balkonom
    • Boravak od 3 noćenja
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Namjerno sam dala najgore ocjene jer sam jako razočarana. To nije hotel koji zaslužuje pet zvjezdica. Da krenem ispočetka. Na samom dolasku nema nikoga tko bi pomogao oko prtljage, poslije je stigao divni momak Giovanni koji radi na recepciji. Tri dana za redom se iz susjedne sobe čulo neprestalno cviljenje i lavež psa dok su vlasnici pretpostavljam bili na bazenu i tretmanima. Prilikom pritužbe su se svi složili da je prestrašno to zavijanje, ali naredna tri dana ništa se u vezi toga nije promijenilo. Večera u hotelu totalno bezveze, volimo inače italijansku prekrasnu hranu, ali ovo joj nije bilo niti slično. U meniju nema cijena osim za vina na čaše, to nisam imala nikada prilike vidjeti. Doručak ništa naročito, a pogotovo ne dostojan hotelu sa pet zvjezdica. Jedino je u restoranu simpatičan još jedan Giovanni, konobar. Bazen je lijep, tretmani ne loši, ali izgubili smo volju za odmorom nakon svih tih loših stvari. Jako smo razočarani. Mislila sam uopće ne napisati recenziju ali bolje da i drugi znaju šta mogu očekivati! Eto, sigurno je da se nećemo vratiti!

Uređenje hotela je lijepo.

Boravak: veljača 2022.

Rezultati 1 - 1

Nadoknađujemo razliku u cijeni
Nadoknađujemo razliku u cijeni
Povoljne cijene • Bez rezervacijske pristojbe • Pronašli ste povoljniju cijenu? Nadoknadit ćemo vam razliku!