3. Lacjum – opinie o hotelach

7,1

6,7

6,8

• Ocena dodana: 18 maja 2024

Idealny Low Cost dla osób które chcą zwiedzić Rzym i nie przywiązują uwagi do standardu wnętrza pokoi. M
    • Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi ze wspólną łazienką

- standard pokoi (stare meble oraz ściany które od dawna nie były malowane)

- Odległość od centrum - Cena - Obsługa

• Ocena dodana: 12 marca 2024

Robert M. Skarżysko Kam. Marzec 2024r.
    • Pokój Trzyosobowy typu Classic

Cienkie ściany. Słychać było rozmowy z sąsiedniego pokoju. Warszawa kurzu pod łóżkami. Zaschnięte napoje w zamrażarce. W pokoju były robaki, pogryzły mnie w dłonie. Nie działał telewizor, był analogowy - zastosowanie tunera cyfrowego DVB-T dało by możliwość odbioru programów TV.

Atutem obiektu jest bliskość do dworca Termini. Pieszo kilka minut. Mieszkaliśmy na drugim piętrze, w mieszkaniu przy ulicy Via Volturno 31/4. Oddalonym o 200m od recepcji. Nasz pokój z 4 czystymi łóżkami był po lewej stronie od wejścia. Mieliśmy: prześcieradło, koc, kołdrę, poduszkę, 2 szafki nocne, 1 biurko, 1 krzesło, szafkę na której stał nie działający telewizor LCD. W nocy było ciepło, 23⁰C👍 Na wprost od wejścia był drugi pokój zamieszkały przez głośnych gości. W kuchni znajdującej się po prawej stronie od wejścia, ku naszej radości był czajnik elektryczny 🙂 Była również kuchenka, zlew, kubki, garczki, talerze i sztućce, płyn do mycia naczyń oraz lodówka. Po prawej stronie od wejścia była łazienka. W niej prysznic, umywalka z lustrem i ubikacja. Brak mydła, szamponu. Była gorąca woda z piecyka gazowego na którą po otwarciu na max trzeba było chwilę poczekać. Spłuczka również działała prawidłowo po naciśnięciu i przytrzymaniu przycisku przez kilka sekund.

• Ocena dodana: 17 lutego 2023

W takiej cenie polecam, miejsce odpowiednie na szybki nocleg i krótki pobyt
    • Pokój czteroosobowy typu Economy ze wspólną łazienką

Zdecydowanie w pierwsza noc było za zimno, w kolejna już lepiej.

Pościele świeże, bardzo miły Pan na recepcji który nawet udostępnił dodatkowa łazienkę

• Ocena dodana: 11 września 2022

• Pokój czteroosobowy typu Economy ze wspólną łazienką

Nie mieliśmy ręczników, bo.....zabrakło O prześcieradła do przykrycia musielismy się upominać. Klimatyzator po włączeniu śmierdzi starymi skarpetkami. Po wejściu do budynku trzeba zatykać nos, bo odór moczu powala.. lodowata woda pod prysznicem.

• Ocena dodana: 30 czerwca 2022

Szału nie było
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z wanną

> Zarezerwowaliśmy pokój dwuosobowy z wanną - dostaliśmy średniej jakości prysznic > klimatyzacja nie działała poprawnie, pokój bardzo się nagrzewał > w pokoju znajdowała się półka z różnymi workami, co było niepokojące > hostel na 5 pietrze, baliśmy się wsiąść do windy z bagażami (ale winda sama w sobie działa)

[Pokój 2 osobowy, prywatna łazienka] > blisko do stacji Roma Termini > niedaleko do sklepu

• Ocena dodana: 14 czerwca 2022

• Pokój Trzyosobowy typu Classic

Prysznice nie były zbyt czyste, dodatkowo w pokoju znaleźliśmy martwego karalucha.

Obiekt znajduje się blisko stacji termini, także posiada świetne połączenie z resztą miasta. Hostel jest mały, ma zaledwie 3 pokoje, więc mimo iż łazienka znajdowała się na korytarzu nie było problemu z dostępnością pryszniców i toalet. Miła obsługa.

• Ocena dodana: 26 marca 2022

Zapchana kanalizacja pod prysznicem

Miła obsługa

Pobyt: marzec 2022

• Ocena dodana: 13 października 2021

Ryanaier przyleciał po czasie i zakwaterowanie do południa nie mozlwe
    • Pokój Trzyosobowy typu Classic

był to chyba lokal zastepczy bo z adresu z bookingu czarny człowiek zaprowadził nas do innej kamienicy w którym z jednych pokoi bez okien spał ciapaty chyba na stałe któremu wszystko nie pasowało

Pobyt: październik 2021

• Ocena dodana: 2 września 2021

Znośny
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z wanną

W pokoju pleśń na ścianie dzielącej łazienkę z pokojem, przez którą okropnie śmierdziało w pokoju. Balkon połączony z pokojem obok i brak możliwości uchylenia okna, przez co nie można było w nocy wietrzyć pomieszczenia.

Wygodne łóżko, nowy prysznic, klimator w pokoju i wiatrak, a także dobra lokalizacja przy dworcu. Ciężko trafić na początku ze względu na brak oznakowania budynku, ale jest informacja na domofonie. Hostel na 5 piętrze w budynku z windą.

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 10 sierpnia 2021

Dużo kurzu i innego brudu w pokoju. Zamiast klimatyzacji, 2 wiatraki

Lokalizacja. Miła obsługa

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 25 czerwca 2021

Niewygodne materace
    • Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi ze wspólną łazienką

Zostaliśmy zakwaterowani w pokoju przeznaczonym dla 4 osób, gdzie były same łóżka. Brak jakiegokolwiek stolika we własnej przestrzeni ( stół z krzesłami był dostępny w przestrzeni ogólnej) 2 z 3 gniazdek były uszkodzone, 3 łóżka są strasznie wygniecione i były niewygodne. Jedna toaleta na 3 pokoje to niestety za mało i było niekomfortowe. W pokoju ciemno, brak możliwości otwarcia zewnętrznych zasłon (zapięte na łańcuch i kłódkę). Tragiczne malowanie - można dostać oczopląsu. Liczyłem na ręczniki, które są widoczne na zdjęciach. No i brak bocznego światła.

Podobała mi się lokalizacja. Blisko do termini i dobrej kawiarni. Plusem też był brak dopłaty za przyjazd po 22:00. Wifi ok, ciepła woda w kranie, aneks kuchenny.

Pobyt: czerwiec 2021

• Ocena dodana: 9 maja 2024

Kiepski
    • Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi ze wspólną łazienką

Śmierdząca toaleta, podłoga zakurzona w pokoju,łączony balkon z innym pokojem, niepewne drzwi na balkon

Dobre restauracje w okolicy. Dobra lokalizacja

• Ocena dodana: 13 marca 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Budget

Blisko centrum to bardzo ważny wyróżnik. Widziały gały co brały więc nie mam uwag.

• Ocena dodana: 14 lutego 2024

4,0
    Nocleg wynajęłam tylko na jedną noc. Stosunek jakości do ceny jest adekwatny
    • Pokój czteroosobowy typu Economy ze wspólną łazienką

Był problem z otwarciem drzwi wejściowych. Cena jest odpowiednia do jakości zakwaterowania.

Blisko do stacji Rzym Termini

• Ocena dodana: 19 października 2023

Super lokalizacja, polecam

Brak wieszaków na rzeczy

Czystość mimo niskiej ceny i lokalizacja

• Ocena dodana: 18 maja 2023

1,0
    nie polecam
    • Pokój Dwuosobowy typu Budget

tragedia , syf i brud wszedzie. okno mialo zepsuty zamek! a balkon był dzielony z innym pokojem wiec trzeba sie bylo barykadowaaać. rolety zepsute na wpół zaciągnięte. kontakty nieosłoniete - niebezpieczne. zadnej lampki poza głownym światłem. ręcznik brudny! brak pościeli wiec kołdra uzywana!!!!! sciany brudne! grzejnik brudny, brak listew przypodlogowych i efekt nieestetyczny. obraz stluczony,, szczescie ze nie spadł na glowe. na balkonie remont, butelki po piwie, niezdatny do uzytkowania.

lokalizacja

• Ocena dodana: 6 grudnia 2022

2,0
    dramat ale w dobrej lokalizacji.
    • Pokój Trzyosobowy typu Classic

Łóżko twarde, prysznic w pokoju nie działał, kołder nie było - były jakieś stare koce nie wiadomo kiedy prane. Kaloryfer to wyglądał jakby się zaraz miał rozpaść. Wiatraki całe w kurzu. No i wisienka na torcie - gdzie nie spojrzeć tam grzyb. To jest zagrożenie dla życia. Drugiej nocy to już się oddychać nie dało.

Fajnie, że suszarka była w łazience. Winda tez fajna - strasznie szybka. nie zdążysz się zastanowić na które piętro potrzebujesz a ona już jedzie. Miły Pan.

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 2 października 2022

1,0
    Złe warunki
    • Pokój Trzyosobowy typu Classic

Zimna woda, brak prześcieradła, koca, tylko materac i poduszka. Robaki - pluskwy. Tv nie działa Nie wrócę i nie polecam

• Ocena dodana: 29 maja 2022

Nie polecam
    • Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi ze wspólną łazienką

to obiekt tylko do spania :) nie jest jakoś czysto, ciężka komunikacja z personelem i drogo

Lokalizacja okej :)

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 3 kwietnia 2022

skrojony na miare
    • Pokój Dwuosobowy typu Budget

Po wędrówkach po mieście, reszta bez znaczenia. Łóżko czyste i wygodne. Toaleta dostępna. Trafił się balkon, to było gdzie zapalić.

Stosunek ceny do jakości bardzo dobry. Tanio, doskonałe, położenie, minimum wyposażenia.

Pobyt: kwiecień 2022

• Ocena dodana: 14 marca 2022

3,0
    Słaby
    • Pokój czteroosobowy typu Economy ze wspólną łazienką

Lodowata woda. Zimno. Brak ogrzewania, prześcieradło zamiast kołdry na początku marca. Brudno, widoczne ślady innych użytkowników na kanapie, łóżkach, w łazience.

Korzystna lokalizacja. Winda w budynku (lokal na 5 piętrze).

Pobyt: marzec 2022

• Ocena dodana: 15 marca 2024