2. Szwecja – opinie o hotelach
  3. Szwecja – opinie o hotelach
Gotaland Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Czystość bardzo okey. Hotel przyjazny zwierzętom. Chociaż tym razem podróżowaliśmy bez psa, to duży plus dla hotelu za akceptację zwierząt. Mieliśmy pokój ma ostatnim piętrze, i fajny widok.”

• „Hotel ok, niedaleko opery (centrum). Ładna spokojna okolica. Pokój bardzo duży, z ogromną łazienką. Śniadania normalne, chociaż nie było dużego wyboru. Parking nie za duży, lecz udało nam się zaparkować.”

• „Bardzo przyjacielska atmosfera, mimo małego metrażu funkcjonalny domek, wyposażony we wszystko co niezbędne.”

• Spar Hotel Gårda Ocena: 10

„Cicho (niewiarygodnie, jak na bliskość ruchliwej ulicy), okna świetnie tłumiły hałas. Czysto, gustownie. Śniadania jednakowe ale urozmaicone - każdy znajdzie coś dla siebie. Niedaleko do przystanku tramwajowego ale i na piechotę do centrum droga niezbyt uciążliwa.”

• Ohboy Hotell Ocena: 10

„Świetna lokalizacja, super wykorzystana przestrzeń, fajny pomysł z rowerem do dyspozycji w ramach rezerwacji.”

• „Przepiękny ogród , pyszne śniadanie i cisza mimo bliskości do centrum :)”

• „Rewelacja. Czyściutko, pięknie, miła obsługa, pyszne śniadania.”

• „W domku bylo wszystko co potrzeba,sypialnia z 2 pojedynczymi łozkami,druga z 3 łozkami plus rozkladana sofa. Wszystko wyglądalo na nowe i bardzo czysto!!!! Bardzo mila obsługa przy zameldowaniu.”

• „Bardzo dobre i urozmaicone śniadanie”

• „Bardzo ładny hotel. Duży parking, połączony z miejskim. Pokój przestronny, lecz łazienka dość mała. Niestety miałem widok na ogród na dachu i czułem się mało bezpiecznie zostawiając otwarte okno. Bardzo dobre śniadania. Lokalizacja bardzo blisko centrum.”