Lago di Garda Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Capri Bardolino 3S Průměrné hodnocení: 8

„Snídaně výborná,“

• Locanda Al Santuario Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně byla výborná, lokalita pro nás výhodná, i když v blízkosti dálnice. Byli jsme s ubytováním na 1 noc spokojeni.“

• Aria Life Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Všechno bylo perfektní, personál, hotel, místo, snídaně.“

• GARNI' FOCI Průměrné hodnocení: 10

„Výborná a bohatá snídaně. Možnost wellnes s vnitřním bazénem, pěkný venkovni bazén. Výhled na jezero.“

• B&B Casa Sartori Průměrné hodnocení: 8

„Strmý výjezd k ubytování, nádherný výhled na jezero, křesla a stůl na balkoně, rovněž však i lehátka a slunečník. Pořádné kvalitní lůžkoviny, nikoliv jen prostěradlo. Večer decentně osvícený balkon. Prostorné skříně s mnoha ramínky a trezorem. Výborná bohatá snídaně“

• Hotel Bellavista Průměrné hodnocení: 6

„Pěkný výhled, příjemná postel a bohatá snídaně s ochotný a milým personálem. Nám to na jednu noc stačilo.“

• Hotel Diana Průměrné hodnocení: 8

„Personál byl velice milý, vše bylo čisté a uklizené. Na snídani bylo všeho dostatek a neustále doplňováno. Snídat je možné i venku. Výhled z okna na olivový sad. Bonus byl bazén na osvěžení. Moc doporučuji 👍“

• Bellavista Lakefront Hotel & Apartments Průměrné hodnocení: 9

„Výhled a pokoj velmi dobrý. Restaurace dobrá furt plná, poměr value for money velmi dobrý“

• Alevic Hotel Sirmione Průměrné hodnocení: 9

„Krásný, moderní a čistý hotel s velmi příjemným personálem. Krásný, moderní pokoj. Střešní bazén je super, parkování v garáži pro mě osobně je taky super. Skvělá lokalita, pár minut do centra a všude v okolí restaurace.“

• Hotel Villa Clara Průměrné hodnocení: 8

„Vybavení starší, ale vše čisté, milý personál a dobré snídaně :)“