2. Grčija - komentarji o hotelih
  3. Makedonija - komentarji o počitniških nastanitvah
Makedonija Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• Seaview Villas Ocena: 9

“Razgled in parkirni prostoru vrt in okolica”

• Laura City Egnatia Ocena: 10

“Lokacija, prijazno osebje, pralni stroj”

• “Lokacija je bila dobra.”

• Nasa's Suites Ocena: 10

“Gostiteljica nas je pričakala in razkazala vse prostore. Na pultu nas je čakal domač med, prepečenec, piškoti. V hladilniku pa voda, salama, maslo. Ponudila nam je tudi možnost priprave hrane. Čudovit razgled s tremi v balkoni, oprema nova. Plaža v bližini.”

• “Navodila so bila točna in jasna. Lastnik je opisal cel postopek.”

• “Lokacija apartmaja je odlična, blizu obale. Osebje je zelo prijazno in prijetno.”

• “Lokacija je odlična, blizu plaže. Apartma je čist in urejen, zelo prostoren in lepo opremljen.”

• Asteris Village Ocena: 10

“Resort stoji na vzpetini s čudovitim pogledom na morje. Rezervirala sva studio v pritličju, ob prihodu pa dobila apartma v drugem nadstropju s pogledom na morje. Pripravljajo zelo okusen zajtrk, imajo čisto in obdani so s čudovitimi oljčnimi nasadi. Imajo tudi bazen, ki je brezhibno urejen. Motor sva imela varno parkiran za ograjo. Zelo so prijazni, in vsekakor pripiročam obisk pri njih. Upam, da se še kdaj vidimo. ❤️”

• KLetnikovi Ocena: 9

“Apartma , plaža”

• “Lokacija dobra,velik apartma glih za 4 osebe. Blizina lokalov,pekarnica, trgovine. Krasen balkon z zelo lepimi in udobnimi stoli, lastnica prijazna vedno vprasa ce kaj potrebujemo. Idealno za”

Najboljših 30 počitniških nastanitev - Makedonija

na podlagi 542.354 mnenj gostov o počitniških nastanitvah na Booking.com