Siena Area Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• La Poderina Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось УСЕ ! Помешкання розташоване в чарівному куточку Сієни на пагорбі. Поряд лише декілька двоповерхових будиночків, які утопають у зелені й квітах. Спів птахів неймовірний. Дуже привітний господар, який зустрів на вокзалі, бо ми мали важкі валізи. За 10м від помешкання - кінцева зупинка автобуса до центру міста. Для комфортного проживання й відпочинку все є. Ліжка зручні, постіль бездоганна, достатньо рушників. Кухня обладнана всім необхідним, є пральна машинка. Приємним бонусом була прохолодна водичка в холодильнику, молоко, кава, чай тощо. Дуже рекомендую це помешкання. Якщо ще раз будемо в Сієні - залюбки зупинимось тут знову. Дякую, Альберто, за неймовірний час у вашому помешканні.“

• Four Points by Sheraton Siena Оцінка за відгуками: 8

“В загальному отель дуже добрий. Персонал ввічливий, завжди готовий допомогти. Вирішував всі проблеми. Місце розташування- знаходиться не в центрі міста але ми принципово обирали щоб була велика територія але подалі від центру тому нам підійшло. Біля отелю автобусна зупинка і 10 хв на автобусі до центра. Парковка велика і місця завжди хватало. Номери чисті але ми були весною і в номері було холодно. Нам надали обігрівач, бо кондиціонер не працював на обігрів. Номери чисті. Отель чистий.“

• Albergo Rossana Оцінка за відгуками: 8

“Привітний персонал, зручна парковка у критому гаражі, смачний сніданок з домашніми смаколиками, великий балкон, теплий номер (погода була холодна, опалення працювало добре), можливість зупинятися із собаками без додаткової плати.“

• Precise House Montaperti Siena Оцінка за відгуками: 9

“Хорошенький готель зі спа та сніданками, те що треба після важкого дня. Номер чистий, сніданки смачні, їх швидко розбирають. Окремо є ресторан, де ми дуже смачно повечеряли. Спа з басейном теж чудове місця для релаксу. Ціна та якість чудово співпадають. Дякуємо“

• Palace Hotel Due Ponti Оцінка за відгуками: 9

“Гарний, звичайний, европейсткий готель. Зручний, достатньо великий номер, незвичайно для Італії великий санвузол. Сніданок різноманітний, без витребеньок, голодним не залишишся, але мені мабудь не повезло, одна зі страв була категорично не свіжою. Розташування - далеко від центру (умовно промзона), але для моєї мети відвідин Сьєни - підійшло. Парковка безкоштовна.“

• Albergo Cannon d'Oro Оцінка за відгуками: 8

“Старовинна будівля, високі стелі і чарівний краєвид 🥰 я вперше за тиждень виспалась, хоч і було трохи прохолодно“

• Podere Fontecastello Оцінка за відгуками: 9

“Надзвичайно красива територія з квітами , оливами , виноградом. Чистий номер . Приємні господарі.“

• Hotel Ferrara Оцінка за відгуками: 7

“Готель Феррара. Перебування з 25 січня фактично по 02 лютого. Доволі комфортно, трішки прохолодно у кімнаті, опалення то вмикали, то вимикали. Сніданок ситний. Обід(вечерю) я не брала. Розташований неподалік старого міста, супермаркета. Далековато від пьяца Італія. Прибирали добре, чистенько у кімнаті.“

• Hotel & Restaurant Casolare Le Terre Rosse Оцінка за відгуками: 9

“Готель знаходиться в красивому місці, чистий , дуже доброзичливий персонал , сніданок різноманітний , вечеря дуже сподобалось,у ресторані спробували надзвичайно смачне вино .“

• Podere Il Pino Оцінка за відгуками: 10

“Шикарна вілла. Ми жили в апартаментах під номером 3. Зручні ліжка, облаштована кухня, власний бек ярд з садовими меблями. Особлива любов - це зона відпочинку біля басейну і шикарний вид на Сан-Джиміньяно..“

30 найкращих готелів в регіоні Siena Area