2. Σουηδία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Κομητεία της Στοκχόλμης κριτικές ξενοδοχείων
Κομητεία της Στοκχόλμης Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Thon Partner Hotel Kungsbron Βαθμολογία σχολίων: 4

«Τιποτα»

• Hotel Hellstens Malmgård Βαθμολογία σχολίων: 8

«Εύκολη πρόσβαση με το metro. Φιλικό προσωπικό. Εξαιρετικό πρωινό. Εύκολο check-in/check-out.»

• Nomad Cave Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήταν η πρώτη μου φορά σε Hostel και πραγματικά η εμπειρία μου ήταν άριστη! Ο άνθρωπος που μας εξυπηρέτησε πάρα πολύ ευγενικός και βοηθητικός! Τα δωμάτια καθαρά, με εξαερισμό και άνετο στρώμα! Ο εξωτερικός χώρος πάντα καθαρός! Πραγματικά πανέμορφη εμπειρία! Συγχαρητήρια!!!»

• Hotel Birger Jarl Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η τοποθεσία. Το πρωϊνο. Η εξαιρετική εξυπηρέτηση!!!»

• Rex Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η τοποθεσία ήταν πολύ καλή.το πρωινό πάρα πολύ καλό το προσωπικό ευγενικό»

• First Hotel Brommaplan Βαθμολογία σχολίων: 10

«Δωμάτιο στον 5ο όροφο με ωραία θέα , καθημερινή καθαριότητα Ευγενική εξυπηρέτηση στη ρεσεψιόν Είχα ζητήσει δωμάτιο που να ανοίγει το παράθυρο και όντως το παράθυρο μπορούσα να το ανοίξω( είναι δύσκολο να βρεις κατάλυμα που να ανοίγει το παράθυρο στην Στοκχόλμη) Η τοποθεσία ήταν στρατηγική καθώς το μέτρο 17,18,19 για το κέντρο βρισκόταν στα 300 μέτρα Το πρώινο καταπληκτικό με πολλά φρούτα , ξηρούς καρπούς ομελέτα, βάφλα , smoothies , μεγάλη ποικιλία ! Όλο το 24ωρο υπήρχε μηχάνημα για καφέ, σοκολάτα και τσάι ( Δωρεάν) ! Δίπλα είχε πάντα κεράσματα , κρουασάν , fika , τούρτα , πάστες ακόμη και σάντουιτς Κάθε μέρα είχε διαφορετική επιλογή Δεν το έχω ξανασυναντήσει πουθενά ! Ευχάριστη φιλοξενία!»

• Downtown Camper by Scandic Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η ευγένεια και η προθυμία του προσωπικού ιδίως της Μαρίας στο πρωινό και όλων στην ρεσεψιόν»

• Ibis Styles Stockholm Odenplan Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθεσία. Το πρωινό είχε μεγάλη ποικιλία και καλή ποιότητα»

• Best Western and hotel Βαθμολογία σχολίων: 7

«Καθαριότητα, καλή τοποθεσια»

• Birka Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το πρωινό ικανοποιητικό. Η περιοχή εξαιρετική για περιήγηση στο κέντρο και λίγα μέτρα από το μετρό και σε απόσταση 10λέπτου με τα πόδια από τον κεντρικό σταθμό του τρένου.»