2. Италия отзиви за хотели
  3. Венето отзиви за хотели
Венето Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Park Hotel Ai Pini & Restaurant Ai Pini Оценка от отзивите: 9

„Много добро местоположение и добра изходна позиция за разходка до Венеция. Автобусната спирка се намира срещу хотела, а билети може да закупите от хотела. Изключително любезен и отзивчив персонал. Голям и удобен паркинг, спокойно и тихо място с прекрасна и уютна градина.“

• Carnival Palace - Venice Collection Оценка от отзивите: 9

„Местоположение“

• Hotel Centrale Оценка от отзивите: 8

„Nice hotel.“

• Hotel Italia Оценка от отзивите: 9

„Закуската беше превъзходна! Очарована съм от отношението на персонала - любезни, готови винаги да помогнат и да обяснят това, което ни интересува. Изключителна тиха и приятна стая, с две отделни легла и балкон, както бяхме заявили. С удоволствие бих се върнала отново.“

• HOTIDAY Hotel Verona Оценка от отзивите: 10

„Отлично местоположение на 10 мин пеша от Арената, на 10 мин пеша от гарата. Любезен персонал, много удобно и чисто студио заредено с кафемашина и хубаво кафе. Студиото се почиства всеки ден и се зарежда с вода. Препоръчвам“

• Family Hotel Alexander Оценка от отзивите: 10

„Много любезен персонал. Хотела е на 50м от плажа. Стаята беше просторна. Имаше детски кът с аниматор. Което бе доста интересно и забавно за децата. Има басейн, който е чист и поддържан. Кухнята се представи супер. Имаше много вкусни гозби. На закуска не е липсвало нищо. За обяд и вечеря чудесна храна която е традиционна за региона. Различни видове паста, риби, морски специалитети, десерти, плодове и т.н. Вкусно и приятно изживяване. Бих посетил отново този хотел. Благодарим на персонала от ❤️“

• Hotel Continental Оценка от отзивите: 8

„Чудесна атмосфера, любезен персонал, близо до ж п гарата и центъра на града. Прекрасна закуска в италиански стил. Изключително удобно, ако желаете да посетите Венеция и островите Мурано и Бурано. Автобусната спирка за летището е пред хотела. Препоръчвам!“

• Hotel Casa Del Pellegrino Оценка от отзивите: 9

„Приятен хотел. Отлично местоположение и наличен паркинг.“

• Hotel Delle Rose Оценка от отзивите: 10

„Чудесно и удобно място за престой при посещение на Венеция!“

• Venice Luxury Suites Оценка от отзивите: 1

„Моля да ми се върнат парите за тази резервация. Може да проверите, но ми писахте, че немогат да и настанят,!!!“