3. Wenecja Euganejska – opinie o hotelach
Wenecja Euganejska Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Adria bnb Ocena: 10

„Bardzo miła obsługa przyjemne miejsce na wypoczynek”

• Hotel Romantic Ocena: 10

„Czystość i obsługa”

• „Bardzo przyjemny, czysty i spełniający oczekiwania apartament. Kuchnia wyposażona w pełni, czyste, zadbane i z klimatem miejsce. Parking dostępny przy apartamencie. Kontakt z właścicielem bez zarzutu. Szczerze polecam !!!”

• Hotel Belle Arti Ocena: 8

„Czysty”

• Hotel Mignon Ocena: 7

„Dobra lokalizacja i cisza, śniadania ok.”

• Hotel Garda Ocena: 2

„Lokalizacja”

• Hotel Cris Ocena: 9

„Bardzo dobre śniadania. Dobra lokalizacja. Bardzo pomocny i uprzejmy personel. Wygodne łóżka i czyste, dobrze utrzymane pokoje. Świetny stosunek ceny do oferowanej jakości obiektu. Blisko dworca skąd można łatwo i szybko dostać się do Wenecji oraz innych włoskich miast np. Padwy. W pobliżu dużo sklepów i punktów usługowych.”

• Albergo Del Garda Ocena: 10

„Zachwycający widok na jezioro Garda, pyszne śniadanie i obsługa hotelu na najwyższym poziomie”

• GHV Hotel Ocena: 9

„Hotel pięknie położony lekko na uboczu. Dużo przestrzeni w hotelu, zieleni. Dobre śniadanie. Pokoje duże, przestronne, bardzo dobrze wyposażone. Obsługa miła, pomocna, uśmiechnięta.”

• Hotel At Leonard Ocena: 8

„Wystrój jest jaki jest, ale bardzo czysto. Intensywnie zwiedzaliśmy więc tu tylko spaliśmy. Swietne położenie, cicho dookoła. Coop w pobliżu. Miła obsługa, a po wymeldowaniu można zostawić bagaże w macierzystym hotelu.”