2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Veneto - hodnotenia hotelov
Veneto Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel Villa Isabella Priemerné hodnotenie: 9

„Veľmi príjemný personál, vzhľadom k cene, veľmi dobry výber raňajok. Perfektné parkovanie a box na bicykle. Vnútorný a vonkajší bazén 👍“

• Hotel Orizzonte Priemerné hodnotenie: 9

„Hneď pri mori, úžasné raňajky, milí personál.“

• Hotel Gardenia Priemerné hodnotenie: 10

„Pekný útulný hotel v blízkosti pláže a do centra ozaj na skok.. Celé pobrežie je veľmi pekne upravené a ozaj je čo pozrieť... Milý personál a príjemný manažér Vám zabezpečia čo treba.. Oceňujem možnosť požičania bicyklov.. Boli sme spokojní“

• Albergo Diana Priemerné hodnotenie: 8

„Ubytovanie bolo čisté, pani na recepcii veľmi milá a oceňujem jej angličtinu Blízko do centra Padovy Raňajky boli typicky talianske - 1teplý croasant(ten bol výborný) a potom nejaké sladké pečivo (6ks pre dvoch), džem, nutela, k tomu káva/čaj podľa výberu - boli sme 2 noci, každý deň to isté. Ocenili by sme bohatšie raňajky - z takýchto rýchlo vyhladnete“

• Hotel Loreley Priemerné hodnotenie: 8

„Všetko bolo v poriadku“

• Hotel Nuova Aurora Priemerné hodnotenie: 8

„Perfect position to visit Venetia ! Najlepšie mesto odkiaľ môžeš navštevovať Beneatky. Recepcny bol najlepsi. Mozes parkovat motorku a zoadne rizika Cea mai buna locatie de unde poti vizita Venetia ! Personalil a fost super !“

• Albergo Trento Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie bolo blízko centra, personál bol naozaj veľmi milý a nápomocný. V cene boli raňajky a potešila nás výborná káva.“

• Hotel Vela D'oro ***S Priemerné hodnotenie: 9

„Izba personál skvelé raňajky bazén 👍“

• Corte Ongaro Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„Hotel je veľmi krásny, izba bola super vybavená, nič nechýbalo. Personál na recepcii, upratovanie a starostlivosť o klienta hotela vynikajúca. Do centra bolo síce ďalej, ale mestská doprava mala zastávku pár krokov od hotela. V blízkosti park, kde ste mohli vybehnúť aj miestna reštaurácia na ochutnávku domácich talianskych jedál.“

• Hotel Ginevra Priemerné hodnotenie: 10

„Majitelia neskutočne milí a ústretoví. Pomohli so všetkým, nič lepšie som asi nezažila a už mám pár krajín precestovaných. Naozaj klobúk dole pred takýmto prístupom. Sú proste skvelí. Izba čistá, na pláž asi 50 metrov, raňajky skvelé. Proste top top top 🙌🙏“