2. Recenzije hotela u državi ITA
  3. Recenzije hotela u regiji Veneto regija
Veneto regija Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Anda Venice Hostel Ocena gostiju: 10

„Sve je u hotelu stvarno predivno”

• Hotel Smeraldo Ocena gostiju: 10

„Prijatna atmosfera...profesionalno i ljubazno osoblje...lokacija koja omogucava lak prisrup auto putu...centar Padove je 12km od hotela...a sam hotel se nalazi u lepom okruzenju ....ima bazen sa termalnim vidom...vanjski i unutrasnji...prelepo...volwla bih da se vratim....ili da moji prijatelji posete hotel i uvere se....hotel i lokacija su za preporuku.”

• Hotel Sagittario Ocena gostiju: 10

„Cisto i uredno. Mirna lokacija. Besplatan parking. Korektan dorucak.”

• Hotel Centrale Ocena gostiju: 5

„Lolacija je odlicna.Blizina busa,centra,marketa, sve je blizu.”

• HOTEL DUCA D'AOSTA Ocena gostiju: 5

„Lokacija objekta je odlična, u centru grada, i blizi železničke stanice. Hotel ima garažu.”

• „Odlicna lokacija ,hotel smjesten na mjestu koje samo cesta dijeli od obale. Ima svoj parking sto smatram da je jako vazno za nas koji volimo da putujemo kolima, placa se na dnevnom nivou i cijena od 5e po danu je prihvatljiva. Dorucak je bio uracunat u cijenu smjestaja , veoma bogat i raznovrstan na bazi Sveckog stola i za one koji vole da odspavaju malo duze ne moraju da brinu jer dorucak mogu dobiti do 12h. Hotel ima nekoliko stolova na terasi, sa pogledom na jezero ,pa ce vam dorucak i jutarnja kafa biti pravo uzivanje. Soba nije imala tv kao ni frizider al nama nije ni bio potreban jer smo svo vrijeme osim spavanja provodili van hotela.”

• „Jedino doručak”

• Hotel Omnia Ocena gostiju: 9

„Odlicna lokacija blizu outleta.Udoban smestaj. Dobar dorucak”

• New Tiffany's Park Ocena gostiju: 9

„Lokacija, osoblje”

• hu Venezia Camping in Town Ocena gostiju: 8

„Organizacija i osoblje u kampu su super, bungalovi su prakticni i cisti, dobra vrednost za ulozen novac. Parking obezbedjen i uredan. Imali smo manji problem sa klimom, odmah su poslali tehnicara da to popravi.”