2. ZDA - komentarji o hotelih
  3. zvezna država New York - komentarji o hotelih
  4. New York - komentarji o hotelih
ZDA New York Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Lokacija, urejenost, udobnost postelje”

• “V sobo so nas spustili ze ob enajstih. Tokrat ni bilo cakalnih vrst pri zajtrku. V tem hotelu smo bili ze drugic in ce bi se se kdaj vrnili v NY, bi ga spet izbrali. Super lokacija, odličen zajtrk, čiste sobe, prijazno osebje. 10/10”

• Pestana Park Avenue Ocena: 8,6

“Super lokacija, čiste sobe z vsem kar potrebuješ, zjutraj na razpolago mini zajtrk (kava rogliček, kruh, maslo, marmelada), kava in voda na rzpolago 24//7. Prijazno osebje. Zadnji dan smo lahko spravili prtljago do odhoda na letališče. Great location, clean rooms with everything you need, mini breakfast available in the morning (coffee croissant, bread, butter, jam), coffee and water available 24/7. Kind staff. On the last day, we were able to store our luggage until we left for the airport.”

• World Center Hotel Ocena: 8,2

“Izjemna lokacija in povezava z javnim prevozom. Bližina središča in odlična izhodiščna točka za oglede mesta.”

• “Lokacija, osebje”

• “Zelo dober in obilen zajtrk, presenečenje so bile vrečke, v katere smo lahko vzeli kak sadež ali piškot in ga odnesli iz jedilnice. Pohvalno. Tudi osebje v jedilnici je zelo ustrežljivo in prijazno. Soba je bila vedno zgledno pospravljena, brisače zamenjane, čeprav niso bile na tleh. Prtljago smo lahko pustili na recepciji tudi po odjavi iz hotela, dobili smo ustrezne informacije za pot na letališče, vse je bilo v redu.”

• Chelsea Pines Inn Ocena: 7,9

“Odlična lokacija in hiter dostop do metroja, prijazno osebje, čistoča, možnost uporabe kuhinje za pripravo zajtrka.”

• “Hotel je na odlični lokaciji in najboljša cena nastanitve v središču NY z vključenim zajtrkom. Prijazno osebje, čiste sobe, mogoče malo majhne za družino s 5 člani. Nekoliko je nadležno čakanje na zajtrk, ampak čakanje odtehta raznolik zajtrk (po Ameriki smo potovali 14 dni in je bil tukaj daleč najboljši zajtrk).”