2. США: відгуки про готелі

“Чудовий вид на Таймс сквер .“

• Hyatt Grand Central New York Оцінка за відгуками: 7,2

“Місце розташування“

• Hilton Garden Inn New York/Midtown Park Avenue Оцінка за відгуками: 8

“Чудове розташування, поряд метро, й можна дістатись в будь-яку точку Нью Йорку. Поряд Емпайр-Стейт-Білдінг. Дуже привітний персонал. Супер зручне ліжко. Гарне прибирання. В номері є все необхідне, і кавоварка, і мікрохвильова піч, і холодильник, і сейф для ноутбука.“

• Courtyard by Marriott Times Square West Оцінка за відгуками: 8,2

“Чудове розташування, компактний номер, де є необхідний мінімум. Ціна помірна, враховуючи локацію.“

• Life Hotel New York Оцінка за відгуками: 7,9

“Дуже привітний персонал. У нас затримали рейс і ми приїхали на 8 годин пізніше, аніж планувалось . Та все ж нас зустріли дуже тепло, хоч і посеред ночі, надали всю необхідну інформацію та ще й допомогли - запропонували зручніший номер, аніж ми бронювали спочатку ))) В номері було дуже чисто, розташування просто шикарне.“

• M Social Hotel Times Square New York Оцінка за відгуками: 8,4

“Дуже гарне місце розташування , персонал доброзичливий, швидко вирішувал питання“

• Pod 51 Оцінка за відгуками: 7,8

“Місце розташування“

• SoHo 54 Оцінка за відгуками: 7,1

“Особливо сподобалось розташування готелю, близько до транспорту, пішки прогулялись до Бруклінського мосту. Доступно цілодобово кава,чай, гарячий чоколяд.“

• U.S. Pacific Hotel Оцінка за відгуками: 5,6

“Тепло“

• TownePlace Suites by Marriott New York Manhattan/Chelsea Оцінка за відгуками: 8,1

“Загалом усе було чудово! Чудове місце розташування. Усьюди можна при бажанні дійти пішки. Комфортний номер усі зручності та чудова мінікухня з повним комплектом посуду і гаджетів.Це дуже великий бонус зважаючі на ціни у закладах харчування.“