2. USA hodnocení hotelů

8,6

7,8

8,2

• Hodnocení napsáno: 17. května 2024

Poměr cena a kvalita byl dostačující.
    • Dvoulůžkový pokoj se 2 manželskými postelemi – ve vyšším patře

Snídaně je každý den stejná. Vajíčka z prášku se nedala jíst. Chtělo by to obměnit. Hotel je poměrně starý. V koupelně byla plíseň. Ráno hodně brzo se automaticky zapínala klimatizace, která byla dost hlučná. I když jsme ji vypnuli , tak se za chvíli opět zapnula.

Hotel je umístěný mimo centrum. Dojedete autobusem, který staví u hotelu a doveze Vás na metro.

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 26. září 2023

• Dvoulůžkový pokoj se 2 manželskými postelemi – ve vyšším patře

Bídný úklid (jen výměna ručníků a košů), prakticky nevětratelný-jen klimatizace

Místo. Velikost pokoje.

• Hodnocení napsáno: 19. prosince 2023

6,0
    Celkově bych hotel zhodnotila jako velmi průměrný.
    • Pokoj s manželskou postelí velikosti King a rozkládací pohovkou

Pokoj naproti místnosti pro personál ve 3. Patře na konci chodby nebyl ideální pro klidný spánek, do rána vrčel nějaký přístroj (zřejmě ledovač) a personál v místnosti byl dost hlasitý, několikrát nás to během noci vzbudilo. Klimatizace na pokoji byla bohužel také velmi hlučná. Na konci pobytu při check-outu nám byla přičtena ještě částka kolem 5 000 kč, která při objednávání pobytu nebyla nikde zmíněna, a celková častka se nakonec vyšplhala na hodnotu, za kterou může člověk mít klidnější hotel blíže k centru. Personál na recepci nebyl příliš ochotný a když jsme se potřebovali na něco zeptat, tvářil se, že je spíše obtěžujeme.

Snídaně byla v pořádku, na výběr bylo jak sladké tak slané. Po pár dnech by bylo fajn aspoň trošku obměnit nabídku, ale nebylo to nic co by se nedalo vydržet. Jídla a pečiva byl vždy dostatek

Termínem pobytu byl prosinec 2023