2. ΗΠΑ κριτικές ξενοδοχείων

7,8

8,4

• Υποβολή σχολίου: 12 Φεβρουαρίου 2023

8,0
    «ευχάριστη διαμονή αν και …»
    • Standard Στούντιο με θέα στην Times Square

αρχικά όταν έφτασα έπειτα από ταξίδι 12 ώρες από Ελλάδα μας ενημέρωσαν ότι κάνανε λάθος και το δωμάτιο μας δεν είναι έτοιμο όποτε πρέπει να μας βολεψουν για ένα βράδυ άλλου και θα κας κάνουν μια μικρή έκπτωση 100$ για την ταλαιπωρία . ΟΚ δεκτό ! Την επόμενη μέρα όμως ενώ είχαμε κλείσει γωνιακό δωμάτιο με θέα την Times Square μας είπαν ότι δυστυχώς δεν είναι διαθέσιμο θα μας δώσουν άλλο δωμάτιο με θέα και σε ψηλό όροφο αλλά δεν θα είναι ούτε γωνιακό ούτε θα βλέπει Times Square ενώ εγώ είχα ουσιαστικά πληρώσει 200-300 € ίσως και περισσότερα δεν θυμάμαι ακριβώς μέσω της booking. - αργότερα την 4η μέρα κάποιο λάθος στο σύστημα τους έλεγε ότι έπρεπε να κάνουμε check out ενώ είχαμε ακόμα άλλες 4 μέρες ( συνολο7 διανυκτερεύσεις ) , ευτυχώς εκεί το θέμα λύθηκε γρήγορα χωρίς απρόοπτα ! - το δωμάτιο ήταν δίπλα στο ασανσέρ στον 60ο όροφο και κυριολεκτικά έτριζε κάθε φορά που κάποιος το χρησιμοποιούσε,ήχος που φυσικά σε ενοχλούσε. -ένα διακοσμητικό πάνελ της ντουλάπας ξεκόλλησε και μας έπεσε στο κεφάλι αλλά οκ το διόρθωσαν αμέσως έπειτα από την υπόδειξη μας -το λόμπυ για MARRIOT ξενοδοχείο πολύ απλό-κακο - το πρωινό αρκετά φτωχό

-η τοποθεσία είναι πολύ βολική,times square στα 5’ περπάτημα, -φανταστική θέα από το δωμάτιο στον 60ο οροφο, -εύκολη συννενόηση με το προσωπικό . -πεντακάθαρο !

Έμεινε: Φεβρουάριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 13 Δεκεμβρίου 2023