2. USA hodnocení hotelů

8,4

• Hodnocení napsáno: 14. června 2023

Perfektní místo v Orlandu, blízko Universal parku
    • Apartmá typu Deluxe s 1 ložnicí a vířivkou

Zařízení opotřebované, rozkládací sedačka už měla hodně za sebou... koberec špinavý...

Velký hotelový komplex s bytovými jednotkami. Byli jsme rodina na tři noci - využili jsme kuchyňku, pračku i sušičku. Byt měl ložnici s manželskou postelí, obývák s rozkládací pohovkou a zařízený kuchyňský kout. Zařízení starší, ale ok. Jen koberec a rozkládací sedačka už byla značně opotřebovaná... Skvělý byl také balkon s výhledem. Velká koupelna s vířivkou i sprchovým koutem. Výhled z 10 patra byl fajn. Zdarma parkování. Wifi skvěle fungovala.

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 17. srpna 2022

• Apartmá typu Deluxe s 1 ložnicí a vířivkou

Rozkládací pohovka, byla značně proleželá, nepohodlná, špinavá. Spát na ní více nocí než dvě, tak si člověk zničí záda. Po příjezdu nebylo na pokoji povlečení na rozkládací pohovku. Pračka se sušičkou byly velmi hlučné a zastaralé.

velký, dobře řešený apartmán

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 1. března 2023

5,0
    Ucházející
    • Pokoj s manželskou postelí King

Personál byl vcelku nepříjemný prakticky všude, shuttle do parků nemají, i když to mají všude napsané, snídaně je grab&go, tedy do plastové krabičky s sebou dostanete dle výběru vajíčko s toustem/palačinku/kaši nebo bagel, a v kelímku buď jeden džus nebo jedno kafe, takže kdejaký motel má lepší snídani. Pokud za tyto peníze seženete hotel universal studios, berte ho raději, budete mít shuttle, ušetříte 30 $ za universal parking a ještě máte early admission do parků. Jako není to špatný hotel, mají čisto, hezký bazén, ale za obdobné peníze bych prostě sem již nešla a našla si jiný. Navíc je zpoplatněné úplně všechno navíc, a to včetně běžného denního úklidu nebo výměny ručníků, takže opět, kdejaký motel je na tom lépe. Deposit 100 dolarů. Jinak vedle je asi nejlepší outlet, který jsme na Floridě navštívili - Orlando Outlet Market Place. V Icon parku nic moc není.

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 16. února 2023

• Pokoj s manželskou postelí King

V tomto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Termínem pobytu byl únor 2023