2. Emiráty hodnocení hotelů
  3. Dubaj emirát hodnocení hotelů
  4. Dubaj hodnocení hotelů
Spojené arabské emiráty Dubaj Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hyde Hotel Dubai Průměrné hodnocení: 8,7

„Pohodlí, kvalita služeb, krásný velký pokoj a personál na opravdu vysoké úrovni. Všichni jsou moc milí a ochotní.“

• Rove Trade Centre Průměrné hodnocení: 9,1

„Ubytování bylo v dobré lokalitě. Snídaně naprosto perfektní. Obsluha milá. Autobus do centra jsme využívali pravidelně. Velmi příjemný pobyt.“

• Gateway Hotel Průměrné hodnocení: 8,4

„Umístění hotelu ve staré části Dubaje, dostupnost metra (cca 10 min chůze) i obchodů (do 5 min chůze) s potravinami a vším možným. Personál skvělý, ochotný, usměvavý. Velmi se mi líbily bohaté snídaně a osobní přístup personálu během ní, moc jsme si to užili. Vybavení pokoje příjemné, nic nechybělo, velké pohodlné postele. Pro cestovatele kteří chtějí poznávat město naprosto ideální poměr ceny/služeb i výchozí lokality pro výlety do města. Můžeme jen doporučit.“

• Jumeirah Al Naseem Průměrné hodnocení: 9,2

„Lokalita“

• Hyatt Place Dubai Jumeirah Průměrné hodnocení: 8,4

„Moc dobré snídaně“

• Premier Inn Dubai International Airport Průměrné hodnocení: 8,3

„Velmi pohodlné postel a peřiny! Nonstop Costa Coffee v přízemí. Shuttle na letiště. Vše v pořádku. Ideální hotel pro stopover v Dubaji/“

• Premier Inn Dubai Ibn Battuta Mall Průměrné hodnocení: 8,2

„Hotel jsme využili po příletu ve večernich hodinách do Dubaje z Kambodže a druhý den jsme mĕli odlet domů z Abu Dhabi. Hotel je pár metrů od zastávky metra BATUTTA kde se z letištĕ v Dubaji pohodlnĕ za 7.50AED dostanete. U hotelu je autobusové stanovištĕ odkud jezdí každou celou hodinu autobusy za 35AED přímo na letištĕ v Abu Dhabi. Přímo z hotelu je vstup do velkého nákupního centra Batutta Mall. Pokoj byl prostorný čistý.“

• City Seasons Hotel Dubai Průměrné hodnocení: 7,5

„Snídaně by mohli být lepší.Kousek od metra a nákupního centra.Poblíž i příjemný parčík. Poblíž i Food Party s dobrým jídlem.“

30 nejlepších hotelů v destinaci Dubaj

podle 1 677 322 recenzí na Booking.com