2. Emiráty hodnocení hotelů

8,7

8,4

9,1

• Hodnocení napsáno: 14. března 2024

• Pokoj Superior s výhledem na město a volným vstupem na hotelovou soukromou pláž na ostrově Palm – Jumeirah

chyběl mi společenský prostor kde by se dalo společně posedět např. ve skupince 10 lidi

Lokalita byla velmi dobrá vůči hlavním místům která jsme chtěli vidět Kalifa, old dubai atd

• Hodnocení napsáno: 11. března 2024

S hotelem velká spokojenost
    • Pokoj Deluxe s částečným výhledem na záliv a volným vstupem na soukromou hotelovou pláž na ostrově Palm – Jumeirah

Okolí lokality je zatím spíše staveniště. V ceně pobytu je i pláž na Jumeirah, ale dopravu si musí člověk zařídit individuálně. V předchozím hotelu, kde jsme bydleli hotel zařizoval svozy minibusy - dopoledne tam, odpoledne zpět. Bazén moc pěkný, ale bohužel v březnu je od 13h stín z budovy hotelu. Chybí okno, které jde otevřít - vzduch.

Snídaně a večeře chutné a všeho dostatek. Personál velmi ochotný a milý. Zastávka autobusu před hotelem.

• Hodnocení napsáno: 18. října 2023

• Služební cesta
    • Dvoulůžkový pokoj Superior s oddělenými postelemi a bezplatným vstupem na soukromou hotelovou pláž Palm - Jumeirah

Libelo se mi, že hotel poskytoval voucher na návštěvu pláže na Jamera

• Hodnocení napsáno: 24. srpna 2023

Hotel byl pro nás v dobré lokalitě, blízko centra. Oceňuji čistotu, vstřícnost personálu a druhy jídla, které bylo formo

Nebylo nic, co by se nám nelíbilo.

Prostředí, personál, čistota, výhled z okna.

• Hodnocení napsáno: 30. června 2023

Prostě skvělá dovolená.

Měli jsme snídaně a večeře a jídlo bylo fantastické, vše nám chutnalo. Poloha hotelu skvělá. Do centra jsme jezdili taxíkem skoro zadarmo. Hotel velmi čistý a personál milý a vstřícný. Do hotelu jsme dorazili brzo ráno a vůbec neřešili check-in time hned nás ubytovali vč. snídaně. Klidně bychom se do hotelu vrátili.

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 26. června 2023

super

Byli jsme v květnu- vedro - víc barelů pitné vody

Jídlo dobré a lokalita super - blízko centra a u vody.

• Hodnocení napsáno: 21. května 2023

vše skvělé

nic

vše v pořádku, líbilo se nám.

• Hodnocení napsáno: 18. května 2023

Jediný nedostatek bych uvedla, že hotel sice má vstup na soukromou pláž na ostrově Palm, ale nezajišťuje dopravu, což jsme nevěděli. Pláž je reálně opravdu daleko,takže se vyplatí jít na jinou.

Nádherné výhledy z bazénu i z pokoje. Večeřet se dalo na krásné terase s výhledem na Burj Khalifu, což udělalo neopakovatelnou atmosféru. Výborné jídlo.

• Hodnocení napsáno: 26. listopadu 2021

Úžasná vyhlídka

Počet míst u bazénu byl bohužel omezen. Pokud jste si nepřivstali a nedali osušky na lehátka měli jste prostě smůlu. Dveře v restauraci, který oddělovaly venkovní restauraci, byly bohužel standartně zavřené, což komplikovalo průchod s plným talířem do venkovní restaurace. Těžko se otvíraly a pokud nebyl poblíž personál, měly jste co dělat aby jste otevřely bez vysypání talíře. Problém byly zásuvky, pouze jedna v koupelně odpovídající EU normě.

Výhled z restaurace a od bazénu byl naprosto úžasný! Polopenze formou bufetu byla výborná, každý den nové pokrmy ať už mezinárodní kuchyně, tak i místní. Večer v baru program s živou hudbou, možnost různých koktejlů ( i alkoholických). SPA jsme z časových důvodů bohužel nenavštívili. Koupelna dotována všemi produkty. Skvělá obsluha v restauraci - Awais a Bernardeta. Děkuji.

Termínem pobytu byl listopad 2021

• Hodnocení napsáno: 4. září 2021

Papírové stěny.

Výhled. Koupelna. Snídaně.

Termínem pobytu byl září 2021

• Hodnocení napsáno: 17. března 2022

5,0
    Už nikdy více. Zklamání.
    • Pokoj Premium s výhledem na mrakodrap Burdž Chalífa a bezplatným vstupem na soukromou hotelovou pláž na ostrově Palm – Jumeirah

Musim bohuzel rict, ze je to poprve v zivote co jsem o nejakem hotelu rekla - uz nikdy vic. Cestovala jsem s malym miminkem 9 mesicu a dostali jsme pokoj v 6 patre s vyhledem na bazen. Vyhled byl krasny ale nikde se nedoctete ze primo naproti probiha stavba a ze zbruba kazdych 15 minut uslysite bagry. Nicmene to by nevadilo az tolik. Dalsi co me prekvapilo je, ze jsme si objednali jidlo na pokoj, hned nam volali jak chcem platit ze to nejde napsat na pokoj ale ze bud cash nebo card a ze jidlo bude za 40 minut. Po 2 hodinach dorazilo - coz je super kdyz je to na obed a mate pul dne kvuli tomu pryc. No nehorsi nas ale cekalo. V 18 hodin zacala hrat hudba i bazenu - tak jsem si rikala ze snad to vypnou ve 22 hod. No ve 20 hodin prisel DJ kterej se rozhodl hrat nekecam pro 3 stoly k veceri hudbu jako Ross z Friends. Pecka. Ve 21 hodin jsem to nevydrzela a sla jsem se zeptat kdy to vypnou, nacez mi pani rekla ze v 1 rano, protoze je to bar. Supr. nakonec nas teda ve 21 hodin stehovali s miminkem, ktery jsme museli probudit do 16. patra. Pri ceste nam rekli ze az rano pojedem na letiste az zavolame ze chcem vyzvednout kufry a objednat taxi, aby az prijdem dolu byl taxi ready. No za 20 minut pozdeji, po odneseni zavazadel a check outu nam prisel pan rict ze teda UZ objedna to taxi a ze tu bude za pul hodinya jestli jsme s tim ok a jestli ne at kouknem na uber jestli si to zaridime sami. To uz jsem si rikala ze si musi delat srandu. Tohle jsem v 5* hotelu fakt jeste nezazila. Az se budu zase do Dubaje vracet vyuziju ubytovani v hotelu Hyde Hotel Dubai, ktery je 3 minuty od tohoto hotelu, taky u zalivu, ale vstricnost personalu a sluzby jsou uplne nekde jinde.

Nocni vyhled, cistota, vybaveni

Termínem pobytu byl březen 2022