2. Comentarii despre hoteluri în EAU
  3. Comentarii despre hoteluri în Emiratul Dubai
  4. Comentarii despre hoteluri în Dubai
  5. Comentarii despre Days Hotel By Wyndham Dubai Deira

Comentarii pentru Days Hotel By Wyndham Dubai Deira 3 stele

One Deira Plaza Gold Souk Metro Station Al Corniche - 111 , 119303 Dubai, Emiratele Arabe Unite

Nr.332 din 717 hoteluri în Dubai

8,4

8,2

8,7

• Comentariu trimis pe 17 martie 2024

• Deluxe Queen with Skyline View - Complimentary Shuttle to Kite Beach, Dubai Mall / Burj Khalifa, 25% off F&B

Designul camerelor si hotelului. Camere bine izolate fonic. Mijloace de transport si magazine la parterul hotelului. Aproape de aeroport si Piata de aur si condimente.

Sejur în martie 2024

• Comentariu trimis pe 21 mai 2023

• 1 Bedroom Queen Family Suite with Skyline View - Complimentary Shuttle to Kite Beach, Dubai Mall / Burj Khalifa, 25% off F&B & Esperia Lounge Access

Plasarea aproape de metrou și curățenia

Sejur în mai 2023

• Comentariu trimis pe 28 martie 2023

Acceptabil.

Micul dejun - repetitiv, saracacios. Cina - la fel; in 8 zile care am stat, celui mic ( 4 ani) nu am avut ce sa-i dau. Am solicitat o cana de lapte, si vroiau sa o puna la plata suplimentar. Seara urmatoare - am fost cu laptele la pachet. Cina - ar trebui adaptata si pentru cei mici ( daca tot platim). Cafea proasta ( dintre cele mai proaste care le-am baut vreodata) Faptul ca am eliberat camera la ora 10.30 ( 11 era ora maxima), si la ora 8 nu mai aveam net. Accesul la wi fi se face la ceack in, cumva personalizat. ( cu numele celui care a rezervat).

Pozitia hotelului, langa mijloacele de transport. Personal amabil, am putut lasa bagajele la ei, pana seara, dupa ce am eliberat camera.

• Comentariu trimis pe 16 martie 2023

Recomand acest hotel. Aproape de portul de unde pleaca navele MSC si Costa.

Foarte frumos , aproape de metrou , terasa superba , micul dejun bogat .

Amplasare excelenta

Amplasare excelenta, foarte curat, mâncarea acceptabilă.

Amplasare excelenta!
    • Superior Queen Room with City View - Complimentary Shuttle to Kite Beach, Dubai Mall / Burj Khalifa, 25% off F&B

Amplasare excelenta, langa metrou, piata de aur, foarte curat, mâncarea acceptabilă.

Amplasare excelenta!

Hotel amplasat excelent, camere curate, mâncare destul de buna!

Hotel amplasat excelent!

A fost foarte plăcut, amplasat langa metrou, autobuz, piata de aur.

Hotel amplasat excelent!

Foarte curat, statia de metrou sub hotel, piata de aur la 3 minute de hotel. Mâncarea destul de buna, se cam repeta, dar aveai ce să mănânci.

• Comentariu trimis pe 12 aprilie 2022

• Superior Twin Room with City View - Complimentary Shuttle to Kite Beach, Dubai Mall / Burj Khalifa, 25% off F&B

Locația bună pentru cumparaturi

Sejur în aprilie 2022

• Comentariu trimis pe 29 aprilie 2024

Excelent

Nu am ce obiecta

Totul mi a placut .

Sejur în aprilie 2024

• Comentariu trimis pe 2 februarie 2024

Situat perfect, raport calitate preț bun

😊

Hotelul situat deasupra stației de metro, din hotel ajungeai la metro din hol cu liftul. Curat, mic dejun ok, personal foarte amabil. Flexibili privind ora check-in.

Sejur în februarie 2024

• Comentariu trimis pe 29 decembrie 2023

An excellent choice.

Nu am reușit sa obținem cele 2 camere sa fie la același etaj.

Camera spațioasă, curata, foarte bine organizata. Personalul foarte amabil. As alege același hotel pentru o viitoare călătorie în Dubai.

Sejur în decembrie 2023

• Comentariu trimis pe 11 decembrie 2023

5,0
    Problematic cu apa calda

Am rezervat 7 nopți pentru o camera dubla. Când am ajuns ne-au spus ca nu este disponibilă nici o camera dubla pentru nefumători și ne au dat o suita pt prima noapte urmând ca dimineața sa ne mutam. Ne am mutat in camera dubla, la etajul 6, iar după 2 nopți nu mai era apa calda. Am sunat la receptie au trimis “inginerul” care a venit cu un termometru sa măsoare temperatura apei, fără nicio rezolvare. A doua seara la fel, alt “inginer” cu același termometru fără succes. Am mers la receptie unde au răspuns senin ca ne schimba mâine camera, iar după ce le am spus ca este de 2 seri așa ne a mutat intr-o camera cu 2 paturi separate, unde pana la urma a fost apa calda. Dezamăgitor.

Personalul de la receptie foarte amabil. Proprietatea situată Ok, stația de metrou este fix sub hotel.

Sejur în decembrie 2023

• Comentariu trimis pe 20 noiembrie 2023

Totul

• Comentariu trimis pe 15 mai 2023

Nu am nimic

Totul a fost super ok! Locatia, hotelul, personalul foarte amabil! Recomand cu incredere, mai ales ca statia de metrou este exact sub hotel asta este un plus!!!

Sejur în mai 2023

• Comentariu trimis pe 10 martie 2023

O calatorie minunata!

Hotelul a fost ca in descrierea de pe Booking. Un mare avantaj a fost statia de metrou (localizata sub hotel) si autobuze din apropiere. Noi am avut mic dejun si cina, mancarea buna, tip bufet si ne-am descurcat foarte bine, pentru ca intimpul zilei am fost plecate sa vizitam orasul.

• Comentariu trimis pe 6 ianuarie 2023

Excelent

Hotel bine amplasat, chiar in statia de metrou, totul nou, curat, supermarket cu preturi rezonabile in incinta, cafea excelenta la receptia hotelului, dar si la supermarket. Mancarea la restaurantele hotelului buna, terasa la etajul 8 unde se pot servi bauturi alcoolice si se poate fuma. Personal amabil.

Sejur în ianuarie 2023

• Comentariu trimis pe 20 decembrie 2023