2. Comentarii despre hoteluri în EAU
  3. Comentarii despre hoteluri în Emiratul Dubai
  4. Comentarii despre hoteluri în Dubai
Emiratele Arabe Unite Dubai Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Atlantis, The Palm Scor din comentarii: 9,1

„Totul!”

• Wyndham Dubai Marina Scor din comentarii: 8,4

„Micul dejun acelasi in fie are zi insa foarte bun, in camera s.a facut curat foarte bine in fiecare zi, ptosoape schimbate, lenjerie imprcabila (ma intrebam daca o schimba zilnic), saltea foarte buna, privelistea la marina excelenta. Accesul gratuit la plaja de pe palmier Soluna. Totul foarte bine iar la teceptie su incercat sa ne satisfaca toste cerintele. Pranzul l.am luat si in regim bufet si a la carte si a fost foarte bun.”

• Stella Di Mare Dubai Marina Hotel Scor din comentarii: 8,2

„A fost o vacanță foarte frumoasă. Personalul în proporție de 95% foarte bine pregătit și dispus să te ajute în limita posibilităților. Se vede foarte bine că managementul hotelului este de calitate și doresc ca turiștii să se simtă confortabil și sa revină cu placere la această locație. Felicitări întregii echipe manageriale și personalului din subordine. Recomand cu căldură acest hotel, cazarea, dipunerea amplasamentului ok , iar mâncarea foarte bună, cu acest prilej țin sa adresez mulțumirile noastre chefilor bucătari care ne-au delectat cu tot felul de preparate deosebite atât ca varietate de gust cât și ca playting.”

• Royal Central Hotel and Resort The Palm Scor din comentarii: 8,6

„Locatia”

• Crowne Plaza Dubai Marina, an IHG Hotel Scor din comentarii: 8,9

„Locația, priveliștea, cu acces imediat în faleza Dubai Marina, micul dejun decent, personalul de nota 20.”

• Rove City Walk Scor din comentarii: 9

„Amplasarea hotelului, parcarea, micul dejun si posibilitatea de a servi si restul meselor la un pret bun. Personalul este foarte amabil si dispus sa te ajute in orice moment.”

• Days Hotel By Wyndham Dubai Deira Scor din comentarii: 8,1

„Totul mi a placut .”