2. Comentarii despre hoteluri în EAU

8,8

8,7

• Comentariu trimis pe 14 mai 2023

Recomand!!!
    • Studio 1 King Bed - Complimentary Transfer to Dubai Mall / Burj Khalifa & DXB Airport Shuttle Drop Off

Locatia aproape de principalele obiective. Personalul foarte primitor si atent.

Sejur în mai 2023

• Comentariu trimis pe 6 martie 2023

Minunat, ne a facut vacanta frumoasa si ne dorim sa mai revenim in acelasi loc!

Micul dejun nu foarte diversificat!

Locatia foarte buna, accesibila multor obiective , curatenie zilnica, comunicare usoara si cu respect :)

Sejur în martie 2023

• Comentariu trimis pe 25 ianuarie 2023

Totul la superlativ 🤗🤗🤗 am fost cazat la acest hotel și va pot spune ca am rămas total surprins cât de prietenoși sunt și foarte săritori dacă ai nevoie de ceva .....camere foarte curate, spațioase , fonice , zilnic schimbau lenjeria ,prosoape,pasta de dinți,periuta de dinți, apa plata la 0.5 pe fiecare zi câte 5-6 sticle le lasă în cameră,cafea,ceai totul extraordinar raport calitate preț. Sus pe acoperiș va puteți bucura gratis de intrarea la piscina👍👍👍 un bar cu terasa și un personal la fel de prietenos 🤗🤗imediat ce ai întrat la piscina vine cu prosop curat și al așează pe șezlong 👍👍 ai posibilitatea sa faci duș după ce ieși din piscina au și o sala fitness tot întrarea libera și aici doar la spa se plătește intrarea. Noi am avut mic dejun inclus și va pot spune ca este foarte diversificat ,proaspăt și de ajuns pentru toată lumea 🤗🤗🤗🤗 am uitat sa menționez ca va pun la dispoziție transfer de la hotel către mall dubai,plajă,aeroport dxb dubai și retur cuprins în prețul cazării .Eu am făcut rezervarea prin Booking și vreau sa va spun ca exact prețul afișat pe Booking când am rezervat pe ala l-am plătit la sosire nici un cent în plus 👍👍👍va recomand cu mare încredere sa apelați la serviciile lor și sa va bucurați de cel mai frumos concediu 🤗🤗🤗🤗.mulțumesc frumos întregului staff și voi reveni cu siguranță 🤗🤗🤗sunteți minunați cu toții va respect 👍👍👍

Sejur în ianuarie 2023

• Comentariu trimis pe 17 decembrie 2022

• One-Bedroom King Suite - Complimentary Transfer to Dubai Mall / Burj Khalifa & DXB Airport Shuttle Drop Off

Acest comentariu a fost ascuns deoarece nu respectă regulile noastre.

• Comentariu trimis pe 12 decembrie 2022

super ! nota 10

Totul foarte curat și primitor ! Băieții de la receptie au fost super primitori și ne au ajutat cu orice am avut nevoie Sachin de la Recepție și mai era un tip înalt, brunet și slăbuț, și sa nu uit pe Lp mahabub security officer, au fost extrem de atenți cu toate nevoie noastre !

• Comentariu trimis pe 12 aprilie 2023

• Studio 2 Single Beds - Complimentary Transfer to Dubai Mall / Burj Khalifa & DXB Airport Shuttle Drop Off

Sejur în aprilie 2023

• Comentariu trimis pe 28 februarie 2023