2. Emiráty hodnocení hotelů

8,3

8,2

8,4

• Hodnocení napsáno: 2. ledna 2024

• Dvoulůžkový pokoj Premium s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a bezplatnou dopravou na pláž

Hotel jsme vybrali dle recenzí a v podstatě splnil naše očekávání. Dobrá poloha kousíček od letiště a stanice metra pozor do centra(Dubai mall) je to trochu dál. Dobré zázemí = posilovna a bazén.

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 31. prosince 2023

Celkově spokojenost-opakovaný pobyt

Výhled z pokoje

Snídaně velmi dobrá

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 6. října 2023

Výborné místo k odpočinku při delším transferu, pár minut od letiště
    • Služební cesta
    • Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi – bezplatný transfer na pláž

Recepční nevěděl, že jsem pobyt zaplatila předem, tvrdil mi, že musím počkat do doby check-inu v poledne (přiletěla jsem brzy ráno a v hotelu strávila 5 hodin, zaplatila jsem celý den - a na všechno jsem upozornila předem ve zprávě do hotelu, na kterou odpověděli) - recepční by si ale musel přečíst údaje k rezervaci... To dohadování bylo nepříjemné, zejména po dlouhém letu a brzy ráno. A na pokoji byl vypnutý a zamčené minibar - neměla jsem kam odložit věci, které jsem chtěla mít v chladu.

Vynikající lokalita pár minut taxíkem od letiště - ideální pro odpočinek při čekání na další spoj. Pokoje jsou čisté, tiché, celý hotel je poměrně nový a zařízení není opotřebované. Hotelový komplex není obrovský (jako jiné hotely v okolí letiště) a nesprávné zbytečný čas bloudění k recepci a východu.

• Hodnocení napsáno: 19. dubna 2023

8.5 z 10
    • Pokoj Superior – bezplatný transfer na pláž

Byla jsem skvele privitana. Dalsi smena lehce selha, ale bylo to jen par drobnosti a malickosti Miluly pobyt byl ovsem naprosto bezchybny. Mozna by chtelo vymenit feny na pokojich na modernejsi 🥰

Skvela snidane 🥰 Perfektni obsluha v restauraci+vyborne ceny🥰 Stresni bazen, wellness, masaze🥰 Prostorny pokoj🤩

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 12. října 2022

Krásný a moderní hotel, personál je velmi vstřícný, ochotný a usměvavý. Kuchyně také nabízí veliký výběr jídla. Bohužel jsme využili jen jednu noc, protože nám uletělo letadlo, tak jsme potřebovali přespat poblíž letiště, jinak bychom určitě vyzkoušeli hezké wellness i střešní bazén ;-) Třeba jindy za lepších okolností..

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 28. dubna 2022

Doporucuji 👌

mi se libilo vse

Pristup personalu Obrovsky pokoj Pohodlna postel Dobra lokalita Bazen, fitness, wellness-v cene Snidane-v cene

Termínem pobytu byl duben 2022

• Hodnocení napsáno: 21. dubna 2024

Ubytování blízko letiště

• Hodnocení napsáno: 16. dubna 2024

6,0
    Blízkost letiště na přepsání ok

Původní pokoj smrdel od cigaret, požadovali jsme náhradu a dali nám ji y. Bohužel se tohle řešilo vše v noci

Blízko Aeroport

• Hodnocení napsáno: 11. března 2024

• Pokoj Superior – bezplatný transfer na pláž

Blízko na letiště, milý a napomocný personál. Skvělý transfer na pláž.

• Hodnocení napsáno: 23. února 2024

5,0
    Ucházející

1. Sprcha v koupelně nebyla oddělena od zbytku koupelny a podlaha byla špatně vyspádovaná. Tudíž se voda roztekla po celé koupelně a stála tam. Nechtěli jsme se v noci stěhovat na jiný pokoj, nakonec jsme odhalili náhradní odpad pod záchodem a zprovoznili jej. Byla to nejhorší koupelna, kterou jsme kdy na hotelích zažili. 2. Snídaně - personál se nás zeptal, co si dáme, zapsal si objednávku s tím, že nám jídlo donese a již jsme jej ani jídlo neviděli.

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 19. ledna 2024

Kéž bych mohla zůstat déle

Moc děkuji Sameer za rychlé vyřízení pokoje i později v noci po příletu do Dubaje a za perfektní servis.

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 6. března 2023

6,0
    Dostačující
    • Propojené pokoje

Velký hluk v pokojích z ulice + přecenovaná kvalita snídaní, větší vzdálenost k terminálu 3.

Čisté. Velká výhoda propojených pokojů pro větší rodiny.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 26. května 2022

Hotel blízko letiště a stanice metra. Velký, čistý pokoj. Personál milý a ochotný. Bazén na střeše není hluboký, ale na osvěžení dostačující. Nejlepší, ale byla snídaně! Určitě doporučuji :-)

• Hodnocení napsáno: 13. května 2022

Dobrý hotel
    • Služební cesta

Velký prostorný pokoj, čistý a dobře klimatizovaný.

Termínem pobytu byl květen 2022

• Hodnocení napsáno: 29. března 2022

beautiful stay

děti smí jen do bazénu s hloubkou 45 Cm

krásný pokoj,čistý

• Hodnocení napsáno: 24. března 2022

5,0
    Hotel je průměrný, na 4 hvězdy by mohl být lépe uklizený, čistější. ocenili bychom předem informaci o vysokém doplatku z

Nečistota, vysoký příplatek za přistýlku, malé množství možných výletů z hotelu, žádné slevy na atrakce, vstupenky…

Moderní jednotný design pokojů, krásný vstup do hotelu, příjemná bezplatná podzemní garážová stání, výhled ze střechy hotelu.

• Hodnocení napsáno: 28. května 2023

paráda