2. Emiráty hodnocení hotelů
  3. Dubaj emirát hodnocení hotelů
  4. Dubaj hodnocení hotelů
  5. Hodnocení ubytování Golden Tulip Media Hotel

Hodnocení – Golden Tulip Media Hotel 4 hvězdiček

Sheikh Zayed Road, Tecom, Barsha Heights (Tecom) , Dubaj, Spojené arabské emiráty

186. z 722 hotelů v destinaci Dubaj

8,6

9,1

8,7

• Hodnocení napsáno: 4. června 2024

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s oddělenými postelemi (bezplatná doprava na pláž a do vybraných nákupních center a 20% sleva na jídlo a nápoje a wellness)

Hotel se skvělými službami a milým personálem. Poloha kousek od metra a zastávky autobusu. Hotel svazi hosty na pláž a do nákupních center, což je super. Snídaně a večeře výborně. A tresnickou na dortu je bazén. My byli moc spokojeni a určitě bychom se vrátili znovu.

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 21. dubna 2024

Skvělý hotel, můžu jen doporučit
    • Pokoj Deluxe s manželskou postelí King (bezplatná doprava na pláž a do vybraných nákupních center a 20% sleva na jídlo a nápoje a wellness)

- nemám co vytknout

- v hotelu jsme strávili týden s partnerem - byli jsme velmi spokojeni - personál byl velmi milý - měli jsme polopenzi - jídlo bylo výborné - na každou večeři bylo trochu něco jiného (vždy byla nějaká italská a indická kuchyně, ovoce, dezerty a spousta dalšího jídla.. vždy se dalo bez problémů vybrat) - součástí hotelu je supermarket - má otevřeno 24/7 a ceny a výběr jsou skvělé - v hotelu jsme se cítili velmi dobře, určitě můžeme pobyt doporučit i ostatním - od hotelu je to asi 10 min pěšky na metro - v případě, že potřebujete taxi.. vždy byly nějaké k dispozici před hotelem bez nutnosti předchozí rezervace (nebyl to problém ani brzy ráno)

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 16. dubna 2024

Skvely poměr ceny a kvality. Velice ochotný personal. Vzdálenost od metra cca 8min chůze

Snídaně by mohla být pestřejší, ale na kratší pobyt stacila

Poloha kousek od metra

• Hodnocení napsáno: 5. dubna 2024

Dobrý poměr cena versus kvalita.
    • Pokoj Standard (bezplatná doprava na pláž a do vybraných nákupních center a 20% sleva na jídlo, nápoje a wellness)

Strava (nízká kvalita).

Milý personál.

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 24. března 2024

Fajn ubytování

Měli jsme dva pokoje a na jednom z nich to páchlo zatuchlinou. Výběr jídla k snídani i večeři je prakticky pořád stejný.

Velmi milý a příjemný personál. Pěkný čistý hotel. Do centra je to taxikem 15 minut jízdy. Parkoviště pro taxi přímo před hotelem.

• Hodnocení napsáno: 19. února 2024

Snídaně nic moc Pokoj deluxe stejný jako standart

Hezké,čisté ,prostorné

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 14. ledna 2024

Poloha a služby hotelu byly super. Snídaně nás velmi zklamaly. Celkově hotel nepředčil naše očekávání.

Připlatili jsme si za lepší pokoj s výhledem a dostali jsme pokoj jen ve 3. patře ze 16. Na pokoji nám vrzaly dveře od sprchy. Snídaně byly velmi slabé až podprůměrné. V restauraci v 1. patře se málo doplňovalo jídlo při snídani. V hlavní restauraci jsme každý den museli čekat na volný stůl nebo byly odkázáni do prvního patra na za nás horší a skromnější snídani. Celkově jsme měli vyšší očekávání dle hodnocení hotelu a ocenění, které má.

Před hotelem byly téměř pořád taxíky k dispozici. Poloha hotelu, venkovní bazén naprosto dostačující. Součástí hotelu byl nonstop otevřený supermarket. Skvělý personál, žádný hluk v pokoji z chodby.

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 7. ledna 2024

Dobrý hotel s restaurací a supermarketem

Snídaně dobrá, ale jednotvárná a chuťově nevýrazná. Paní uklízečka pravidelně zapomínala tu ručník na ruce, tu osušky, pak zase předložku před vanu, ale když jsme napsaly na recepci, tak je hned dodali. Přišlo nám ale, že dvě osušky a jeden malý ručník pro 2 osoby v horkém počasí je málo... Jeden den jsme vyzkoušely beach bus, který sváží lidi z místních hotelů na JBR beach. Jelikož byl plný, připravil hotel vlastní autobousek = super! Při cestě zpátky jsme ale zažily šílenou tlačenici, protože jede pouze 1 autobus do všech hotelů. Je jedno, jak dlouho tam čekáte, hysteričtí Asiati nerespektují frontu a začnou se lokty rvát dopředu, jakmile autobus přijede. Beach bus tedy nedoporučujeme, lepší vzít si taxi. Navíc JBR za to nestojí, je tam hlava na hlavě, voda kalná, výhled nic moc. V Dubaji jsou mnohem lepší pláže s levnejšími lehátky!

Při check-inu nám hodná paní recepční upgradovala pokoj na Deluxe v nejvyšším patře, to zásadně ovlivnilo naše hodnocení. Pokoj byl dostatečně velký, aby tam 2 osoby o sebe nezakopávaly, vešly jsme se se všemi věcmi pohodlně do skříně i do koupelny. Hotel je 1 km chůze od metra, ale stojí před ním často taxíky, takže to jde i komfortněji. V hotelu je supermarket otevřený 24/7, k dispozici je také kavárna a restaurace s možností objednání jídla na pokoj. Bazén je v 1. patře, ale sluníčko je tam až odpoledne. Je čistý, je tam dostatek lehátek, ale všude v Dubaji je smog, takže doporučujeme spíše pláž někde dál od dálnice... Transfer na letiště stál 100 AED, což vyjde podobně jako taxi a nemusíte se bát, že jede oklikou, aby si vydělal víc ;-)

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 28. listopadu 2023

Good price

Dál odevšeho, musite si vzit taxik. Nebo dojit cca 1km na metro. Complimentary odvoz na plaz ci z plaze katastrofa! Lide se velmi mackali, aby se vesli do maleho autobusu, protoze kdo se nevesel tak zkratka nejel. Kapacita autobusu pro tmeto hotel byla 15 lidi🥵 Didvny puch na pokojich, lze otevrit jen ventilacka a pokoje jsou zastarale.

Velmi milý personál, hned vedle přes ulici je prodejna alkoholu, takže Češi neumřou!😂

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 11. října 2023

Autobus jezdící v pravidelném intervalu byl stále plný a velice často se nedostane na všechny zájemce. Ale chápu to ..... je to služba navíc a zdarma. Vždy se dá dopravit taxi za rozumný peníz.

Perfektní servis, velice milý personál, stále usměvavý! Snídaně dostatečná nabídka. Večere úplně skvělé ! Poměr cena / kvalita 10 bodů z 10 možných! Doporučuji !!!

• Hodnocení napsáno: 15. srpna 2023

Pohodlné, levné, super ubytování

V době pobytu tam probíhaly práce, ale nebylo to nic, co by rušilo náš pobyt

Krásné, čisté, všichni ochotní, metro 10 minut, poloha dobrá, vybavení pokoje také super, pohodlné postele

• Hodnocení napsáno: 5. června 2023

Krásný hotel s milým personálem, nemůžu si na nic stěžovat.

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 17. dubna 2023

Hotel vřele doporučuji. Milý a ochotný personál! Čistý hotel blízko metra, s obchodem 24/7, licencovaný obchod s alk

Vše bylo perfektní.

Každý den úklid pokoje, všude čisto, pohodlná postel, fén, čisté ručníky, skvělé jídlo a naprosto úžasný a milý personál!

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 3. dubna 2023

Ubytování naprosto předčilo naše očekávání, od chutného jídla, přes velmi milý usměvavý personál, až po čistotu a vybavenost hotelu. Snídaně a večeře byly podávány formou švédských stolů, kde si vybere opravdu každý, kuchyně byla vynikající. Hotel je skvělým výchozím bodem pro výlety. Necelý kilometr od hotelu se nachází metro, lze využít i taxi, které je v Dubaji levné. Na pláž JBR a také do nákupních center jezdí několikrát denně autobusy zprostředkované hotelem. Jediné mínus je, že ty na pláž jsou malé, jen pro pár lidí, tak se někdy může stát, že neodjedete, protože vás řidič bohužel nevezme. Hotel můžeme jen a jen doporučit. poměr cena/kvalit opravdu bezkonkurenční. ♥

• Hodnocení napsáno: 30. března 2023

Stejné snídaně

Vybavení pokoje, bazén, lokalita

Termínem pobytu byl leden 2023

• Hodnocení napsáno: 23. března 2023

Příjemné ubytování v Dubaji

Zklamal mě bazén, byl malý na plavání, ale na krátké osvěžení stačí. Shuttle bus jsme nevyzkoušeli, protože hodiny odjezdů nám vůbec nevyhovovaly (např. na pláž jezdí pouze 3x denně).

Hotel je v dobrém stavu, všechno čisté, postele pohodlné, snídaně super - velký výběr. Personál je milý a ochotný a byla s nima dobrá rychlá domluva přes booking před příjezdem. Za poplatek vás vyzvednou i na letišti v Sharja. Umístění poměrně blízko metra, cca 1km, když najdete správnou cestu přes zadní parkoviště :)

• Hodnocení napsáno: 17. března 2023

Poměr cena výkon skvělý.

Trošku delší checkout (10minut, oveřovali si asi stav pokoje) občas se déle čekalo na výtah, případně na stolečky na snídani (ale my jsme velká rodina je nás šest 🙈)

Pěkný čistý hotel, adaptéry do zásuvek na EU. bazén sice malý, ale na Relax stačí. Výborné snídaně. V okolí dost restaurací, v hotelu přímo obchod 24/7, Barber a Salón Krásy, Korejská Restaurace. Dobře přístupné parkoviště.

• Hodnocení napsáno: 6. března 2023

Fantastický hotel na super místě s bazénem a skvělou snídaní

Může se stát, že kapacita shuttle busu je vyčerpaná a řidič vám neumožní nástup do busu. Není problém se dostat do hotelu po vlastní ose, ale je dobré na tuto skutečnost být připraven, tj. ideálně si dopředu zjistit cestu.

Fantastický hotel, milí a vstřícní lidé, úžasná snídaně. Vzdálenost od metra do 10 minut cesty. Oceňuji shuttle bus na pláž, do Dubai Mall či do outletu. Snídaně opravdu famózní, výběr ze 2 restaurací - v přízemí či 1. patře. Možnost sezení venku. Doporučuji výborné omelety na přání. Bazén sice menší, ale dostačující na odpočinek, čistý, lehátka v okolí pohodlná. Zapůjčení plážových ručníků zdarma. Požádala jsem o ubytování ve vyšším patře a bylo mi vyhověno. Poměr cena/výkon výborná. cena obědů/večeří velmi příznivá (cca 20 EUR). Naprostá spokojenost, velmi rádi bychom se vrátili.

• Hodnocení napsáno: 8. listopadu 2022

Snad jen ze pri snídani nebyl dostatek skleniček, což bylo nahrazeno jednorazovými kelimky coz není prílis ekologické. Uvítala bych půjčovnu slunečníku na plaz. Prefovaly bychom i dva malé ručníky pro kazdého, ne jen dve osusky a jedne ručník

V hotelu Golden Tulip Media se nam moc libilo. Vse bylo skvěle organizované obzvlášť doprava na pláž, každý den odjezd v 10:00 a příjezd 12:45 nebo v 16:00. Dále hotel zdarma organizuje dopravu do Mall of Emirates, Outlet Mall a další nákupní středisko. Pokoj byl krásný děkuji z upgrade pokoje vzhledem k mému Genius 3. V okolí není moc restaurací, prakticky jen jedna ale jídlo nám moc chutnalo. Zkuste Seven Stones a velbloudí hamburger - zajímavost. Doporučujeme smoothie z avokáda, to bylo unikátní,nebo mix smoothie Burj Khalifa. Indicke jidlo korma vubec nepalilo. Hotelový bazén je vyhovující, snídaně v hotelu tři druhy: arabská, indická a 'kontinentální' ovšem bez slaniny, vepřových párečků, ale s omeletou na objednání. Doporučuji. Hotel nabízí i výlety, ale my zvolily jinou společnost kterou jsme videli na JBR plaži. S výletem do pouště jsme byly spokojené. Dekuji hotelu za kazdodenni doplnění vody i pres to, ze na JBR plazi jsou fontany a krasne zachody. Na pokoji moznost uvarit kavu, caj a je zde i malinkata lednice - mini bar. V hotelu je 24/7 supermarket. Pobyt jsme si uzily. Ručníky na pláz k dispozici.

Termínem pobytu byl listopad 2022

• Hodnocení napsáno: 16. října 2022

Hotel je na skvělé úrovni. Zaměstnanci se chovají profesionálně. Pokoje jsou dobře vybavené ale je vidět že se nejedná o úplně nový hotel. Každopádně vše na pokojích funguje tak jak má. Pokojová služba denně mění ručníky a doplňuje minibar a toaletní potřeby. Klimatizace je v celém hotelu včetně pokojů samozřejmostí. WiFi funguje skvěle a pokrývá celý hotel. K dispozici je zdarma bazén po celý den a bezplatná doprava na pláž a obchodního centra Emirates Mall. Snídaně jsou perfektní a velice bohaté. Vybrat si můžete pokoj pro kuřáky i nekuřáky. Stanice metra červené linky Dubai Internet City je pár minut chůze od hotelu. Rozhodně toto ubytování doporučujeme.

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 18. září 2022

Vše v pořádku. Určitě se vrátíme.

Metro dostupné, kousek od hotelu. Skvělé vybavení hotelu a ochotný personál. Skvělý bazén, ručníky k zapůjčení i na pláž. Doporučuju pokoj s balkonem na sušení věci. Neměli jsme a bylo to někdy složitější. Taxi hned před hotelem. Autobus na pláž hned z hotelu 🌹

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 22. dubna 2022

Snídaně byla pestrá a chutná , vynikající káva.

Termínem pobytu byl duben 2022

• Hodnocení napsáno: 28. března 2022

Nevím jestli to byl jen náš pokoj, ale mít v pokoji dveře do sousedního pokoje, není moc dobré, vše co se dělo v sousedním pokoji šlo slyšet, takže když ve 3 hodiny ráno slyšíte hulákat lidi, tak vás to moc nepotěší.

Ochotný personál, byla možnost si nechat uschovat kufr, když jsem dojel dříve a chtěl udělal check-in poději. Dostatečný výběr jídla.

Termínem pobytu byl březen 2022

• Hodnocení napsáno: 4. března 2022

Ubytování v dobré lokalitě

V 1. patře nemají na snídani tak dobrou horkou čokoládu, jako v přízemí. Pokud tedy chcete k snídani horkou čokoládu, doporučuji snídani v přízemí, maji tam na to lepší stroj.

Hotel má velmi příjemný personál a je v dobré lokalitě. Je i relativně blizko u MHD a pohodlně se tedy dostanete jak do centra, tak třeba na Expo nebo do blízké mariny. V hotelu půjčují ručníky na pláž nebo k bazénu.

Termínem pobytu byl březen 2022