2. Emiráty hodnocení hotelů

8,3

8,7

• Hodnocení napsáno: 20. dubna 2024

Splnilo očekávání
    • Special Offer - Studio - Free Bus service to La Mer Beach at Jumeirah with Beach Mats & Beach Towels

Umístění hotelu, služby, vybavení pokoje, personál, … zkrátka vše splnilo naše očekávání. Dostali jsme to, co jsme si zaplatili, co bylo na stránkách uvedeno. Samozřejmě to ovlivnila výrazná sleva, oproti běžné ceně. S ubytováním za plnou cenu bychom nebyli tak spokojeni. Příjemné bylo i to, že nám Booking poskytl odvoz z letiště zdarma.

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 18. dubna 2024

Výborná lokalita.

Málo vybavení pro přípravu jídla. (Více pouze na požádáni) V bazénu se koupali hosté v jeansech a trickach.

Bazén Poloha

• Hodnocení napsáno: 14. února 2024

• Propojené Studio Executive

Měli jsme rohový pokoj v posledním 7. patře pod bazénem, každou noc byl slyšet hluk asi z technologie bazénu.

Velmi příjemný a ochotný personál, naprosto dokonalé snídaně. Pokoje odpovídají fotografiím. Využili jsme bazén i fitness, vše čisté, u bazénu jsme dostali extra ručník. Z hotelu zdarma shuttle na metro a pláž, ale metro je v docházkové vzdálenosti. Výborný výchozí bod pro prozkoumání historické části města.

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 11. prosince 2023

Asi nic

Opravdu velmi příjemný personál, dobré snídaně Po check-outu jsme mohli zůstat u hotelového bazénu

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 18. května 2023

• Propojené Studio Executive

Ubytování bylo pěkné. Personál byl velice příjemný, snažili se nám se vším vyjít vstříc. Na pláž jezdil hotelový autobus, zapůjčili nám i rohožky a ručníky na pláž. Snídaně byly dobré a každý den se měnily. V okolí je hodně věcí, které stojí za to vidět.

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 10. března 2023

• Studio Executive

Ubytování bylo opravdu super. Místo hotelu central nás premistitili v rámci ceny do nedalekého Savoy Suiet a bylo to opravdu milé. Personál celého hotelu byl ohromující a pozorný. Velice doporučuji navštívit tyto hotely

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 7. března 2023

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 1. března 2023

Rozhodne doporucuji

Hluk z ulice

Pokoj prostorny, velkou vyhodou je pracka se susickou, kuchynsky kout. Hotel je v blizkosti metra, v okoli hotelu spoustu potravin a restauraci (cenove uplne super). Hotel nabizi bezplatny transfer na plaz, do Mallu a na stanici metra (jen v urcitou dobu). Snidane v pohode, zadny velky vyber, ale cerstve udelana vajicka (omeleta, volska oka) jsou super. Bazen na strese je super, kapacitne dostatecny. Personal ochotny, pratelsky a vzdycky napomocny. Wifi dostupne po celem hotelu. Fitko v pohode.

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 28. února 2023

Příjemný a milý personál. Snídaně dostačující. Každodenní úklid pokoje. Pračka na pokoji spolu s dalším vybavením a možností něco si uvařit. Hotel je blízko autobusového nádraží i zastávky metra.

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 13. března 2022

Snídaně slabé . Na pokoji smrad z klimatizace. Okna netěsnily. Původně jsme měli na hlavní ulici, ale tam byl hluk z aut a neustálého troubení. Vyměnili nám pokoj do vnitrobloku. Na protějším hotelu mají na střeše disco a hraje tam velmi hlasitá hudba do 3 hodin ráno . I přes zavřená okna, které skoro netěsní je vše strašně slyšet .

Personál výborný . To je ale vše .

• Hodnocení napsáno: 5. března 2022

• Třílůžkové studio s kuchyňským koutem

Hotel má nejlepší roky za sebou,koupelna by potřebovala rekonstrukci,odvoz na pláž pouze jednou denně a zpět už ve 14 hod,jinak taxi.

Skvělá snídaně ,blizko metra,ochotný personál.V blizkosti hotelu spousta restauraci,supermarket.

• Hodnocení napsáno: 21. února 2022

Odjezd za teplem

Chudčí snídaně co se evropskeho standardu týká, ale všeho bylo dostatek.

Velice mily, pozorný a vstřícný personál. Všechny služby skvělé. Nejvíce jsme ocenili odvozy a přívozy z pláže. Ocenili jsme i ubytováni ve staré části města.

• Hodnocení napsáno: 7. února 2022

V hotelu naprosto vstřícný a úžasný personál. Bazén na střeše skvělý se skvělým servisem. Hotel nám vyšel vstříc když nám letadlo letělo později večer a mohli jsme opustit pokoj až ve 3p.m. místo 12h.

• Hodnocení napsáno: 1. února 2022

Úžasné ubytování

Vše v pořádku.

Velmi milý a vstřícný personál. Pomohou zařídit taxi, bezplatný odvoz na pláž. Pokoje velké, útulné, čisté. Snídaně dostačující. Poloha hotelu je dobrá, cca 10 minut pěšky na metro. Nebylo, co vytknout.

• Hodnocení napsáno: 20. ledna 2022

Snídaně byly výborné, naprosto dostačující nabídka teplých i studených jídel. Vynikající a pozorná obsluha. Velký důraz na čistotu, velmi ochotný personál.

Termínem pobytu byl leden 2022

• Hodnocení napsáno: 29. října 2021

• Studio Executive

I když byl pokoj velice útulný, bohužel do 3 hod.do rána byla slyšet hlasitá hudba z blízké diskotéky, takže nešlo usnout. A mohl být ještě jeden autobus z pláže La mer odpoledne později cca v pul 4-5.

Ochotný a vstřícný personál, poloha hotelu.

Termínem pobytu byl říjen 2021

• Hodnocení napsáno: 26. října 2021

• Studio Executive

Mohl by být vypraven ještě jeden hotelový autobus na pláž, obzvlášť na cestu zpět - preferovaný čas odjezdu 16.30 , a také i na jinou pláž - Jumeira

Velmi vstřícný personál, velké pokoje se základním kuchyňským vybavením

Termínem pobytu byl říjen 2021

• Hodnocení napsáno: 27. listopadu 2023

Hezké apartmány, výborné snídaně a moc příjemný personál jak na recepci, tak i portýři. Dovolili nám pozdější check out, jelikož jsme na letiště odjížděli až večer

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 16. září 2023

• Studio Executive

Skvělý servis, úklidové služba a úžasný profesionální a vřelý přístup zaměstnanců a recepčních! Pokoje jsou vybaveny pračkou a malou (ale dostačující) kuchyňkou. Bazén na střeše je taky moc super (dostanete ručník). K metru se jde cca 10 minut skoro furt rovně a všude okolo dostatek supermarketů. Hotel doporučuji! Jakožto “vysokoškolačka na tripu” děkuji za skvělé ubytování, vybrala jsem si dobře!

• Hodnocení napsáno: 7. září 2023

Bazén, krásný velký pokoj, plně vybavená kuchyň

• Hodnocení napsáno: 20. dubna 2022

Doporučuji

Naprosto skvělé. Mohu jedině doporučit. S ničím nebyl problém a personal byl velice ochotný

Termínem pobytu byl duben 2022

• Hodnocení napsáno: 20. března 2022

• Studio Executive

V Savoy central jsem strávila společně s dětmi 4 noci. Vše bylo naprosto fantastické, opravdu bohatá snídaně, vynikající personál, který dbal na čistotu a byl nám neustále k dispozici. Střešní bazén s velmi milým personálem. Shuttle bus na pláž a zpět s veškerým vybavením. Pokoj byl prostorný a čistý. Dávám 100 bodů a už teď vím, že se sem brzy s dětmi vrátíme! Rozhodně pobyt v tomto hotelu doporučuji! Savoy central děkujeme za krásné jarní prázdniny!!!!!

• Hodnocení napsáno: 12. března 2022

Nefungovala rychlovarna konvice.

Hotel je na prima místě. Recepce 24/7, prostorny pokoj s vybavenou kuchyňkou. Doporučuji

• Hodnocení napsáno: 7. dubna 2024

V tomto hodnocení není k dispozici žádný komentář.