2. Emiráty hodnocení hotelů
  3. Dubaj emirát hodnocení ubytování k pronájmu
Dubaj emirát Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Nuran Marina Průměrné hodnocení: 10

„Tohle bylo perfektní! Krásný velký apartmán, dobrá klimatizace, vybavená kuchyň (prací prostředky do pračka a myčky, ani základní suroviny v kuchyní jako sůl nebo olej však nejsou), super terasa s výhledem na Marinu, dobrý bazén, bezproblémové parkování, zadní východ přímo na promenádu v Marině. Moc se nám tu líbilo.“

• Roda Amwaj Suites Jumeirah Beach Residence Průměrné hodnocení: 6

„Poloha ubytování. Kousek na pláž, nákupy, restaurace, metro.“

• Trophy - Sky High Haven Suite Průměrné hodnocení: 10

„Výhled byl krásný“

• „velmi rychlý check in během pár minut, velmi vstřícná recepce, pomoc s kufry“

• Blue Beach Tower The Walk JBR Průměrné hodnocení: 1

„no comment“

• Pearl Marina Hotel Apartments Průměrné hodnocení: 9

„Lokalita,výhled z bazenu,výhled z restaurace,dobrý výber na snídani.Bazen otevřený do noci.“

• Royal Regency Suites Marina Průměrné hodnocení: 10

„Co se týče ubytování a služeb v hotelu, tak jsme byli maximálně spokojení. Od počátku co jsme se ubytovali až do samotného odjezdu vše probíhalo absolutně bez jakýchkoliv komplikací. Personál byl velice příjemný, ať už se jednalo o kohokoliv. Rádi bychom ale vyzdvihli Mobina, který pracoval v restauraci, vždy byl milý, ochotný, usměvavý a vyhověl nám ve všech našich požadavcích. Také pan kuchař byl velmi milý a pozorný a také bychom chtěli ocenit práci teamu, který uklízel po celý týden náš apartmán. Jednalo se o Umeshe, Fayaze, Shameera, Guddu a Gyan a i jim patří opravdu velký dík za servis a úklid. Celkově vzato celý team hotelu, dokázal vytvořit příjemné a až skoro domácí prostředí a nemáme opravdu žádnou výtku k jejich službám a rádi bychom se vrátili zase. Toto ubytování můžeme vřele doporučit všem, kteří se chtějí ubytovat v Marině.“

• Sonder at JBR The Walk Průměrné hodnocení: 10

„Vse bylo absolutne perfektni!“

• Expo Village Serviced Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Skvěle zařízené apartmány přímo u stanice metra. Zaměstnanci úžasní. Děkujeme“

• Roda Al Murooj Residences Průměrné hodnocení: 1

„Lokalitu znám protože jsem žila v Dubaji a lokalitu hlavní hotel jsem často navštěvovala sta“

Dubaj emirát – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 384 893 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com