2. Emiráty hodnocení hotelů
  3. Dubaj emirát hodnocení penzionů a B&B
Dubaj emirát Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Cherrywood House Průměrné hodnocení: 10

„Místo bylo krásné. My jsme chtěli bydlet mimo centrum města. Dojezd metrem. Bazén za domem. Úžasný příštup personálu. Skvěle snidane.“

• „Blízko města a obchodu.“

• Heritage Home Guest House Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto vynikající, velmi vstřícný personál, úplně ve všem, perfektní poloha, krásný hotel, krásné místo s kompletmi službami v okolí“

• Cherrywood House Průměrné hodnocení: 10

„Přátelští majitelé, výborné snídaně, vše se nám velmi líbilo.“

„Příjemná oáza klidu“

• Pharos Inn Sheikh Zaied Private bed space Průměrné hodnocení: 10

„Vstřícnost a ochota personálu, pomohli nám se vším, co jsme potřebovali a byli neskutečně přátelští. Až se do Dubaje vrátíme rozhodně si znovu vybereme tento hotel. Skvělé vybavení hotelu. Poměr ceny a kvality. I přes sdílené koupelny a spoustu ostatních hostů díky pravidelnému úklidu byly společné prostory vždy dokonale uklizené. Personál byl vždy přítomen a ochoten s čímkoli pomoci. Budeme se těšit zase příště.“

• Cherrywood House Průměrné hodnocení: 10

„Velice pohodlné, skvělí majitelé-poradili s tipy po Dubaji, vyzvedli nás po příletu, opravdu moc milí. Skvělý bazén hned za domem. Káva a čaj k dispozici po celý den. Možnost použít lednici, topinkovač a varnou konvici. Dům blízko metra. Skvělé snídaně.“

• „lokalita, hned v Dubai Marina - ale nic víc pozitivního, jinak hrůza a děs“

Dubaj emirát – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů