2. Emiráty hodnocení hotelů
  3. Dubaj emirát hodnocení hotelů
  4. Dubaj hodnocení hotelů
  5. Hodnocení ubytování The First Collection at Jumeirah Village Circle, a Tribute Portfolio Hotel

Hodnocení – The First Collection at Jumeirah Village Circle, a Tribute Portfolio Hotel 4 hvězdiček

JVC - Jumeirah Village - Dubai, Dubaj, Spojené arabské emiráty

8,7

8,8

• Hodnocení napsáno: 24. května 2024

• Classic Double Room with Soluna Beach Club Access

Velmi čistý hotel, vše bylo v pořádku. Hotelová doprava zajištěna, bohužel ve většině případech horším autobusem. Jinak se nám líbilo!

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 22. května 2024

• Classic Double Room with Soluna Beach Club Access

Docela tenké stěny, slyšeli jsme sousedy. Jednu noc dělali bordel, ale vše se vyřešilo k naši spokojenosti

Krásný bazén, perfektní služby, výborné jídlo, možnost hotelového autobusu.

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 2. ledna 2024

Doporučení! : používejte pouze oficiální taxi službu a trvejte na zapnutém taxametru..! Na 7 km ušetříte až 100AED!!!
    • Classic Room with Soluna Beach Club Access

Lokalita špatně dostupná (minimálně 60 minut do Dubaj Mall) pak další cca 2 km pěšky ze stanice metra do shopping centra… pokud chcete trávit čas v centru Dubaje.

velmi ochotný personál jmenovitě Anvar z Bell desk velmi ochotný a nápomocný snídaně chutné pozdější check-out nebyl problém doporučuji při rezervaci uhradit i “stay better” , Soluna beach příjde vhod..😉

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 23. listopadu 2023

Všem doporučuji
    • Balíček Staycation – pokoj Classic, 20% sleva na jídlo a nápoje, 20% sleva na službu praní prádla a wellness, dřívější check-in (12:00) a pozdější check-out (14:00)

Naprosto dokonalý hotel

• Hodnocení napsáno: 2. listopadu 2023

Všem velice doporučuji

Ochota personálu.

• Hodnocení napsáno: 6. října 2023

Určitě se vrátíme❤️

Vše v naprostém pořádku

Milý personál, čisté pokoje každý den, zdarma autobus na pláž, možnost rezervace výletů přes hotel. U bazénu rozdávali zdarma všem nanuky a mražené okurky na oči. Naprosto úžasný věčně usměvavý, nic pro něj nebyl problém NANDU personál bazénu.

• Hodnocení napsáno: 28. září 2023

Největší zklamání bylo když jsme poslední den si zašli do bazénu a když jsme se vraceli do pokoje v 11:55 tak nás to nepustilo dovnitř (check out jsme měli mít ve 14:00) takže jsme museli sjet na recepci, poté co jim přítel sdělil náš problém, tak první co slyšíme je že není vhodně oblečen a že si má vzít tričko nebo něco na sebe, což jim znovu vysvětloval že se asi nedostane bohužel do pokoje pro oblečení ?!? Byla jsem v šoku jak v takovém luxusním hotelu, se personál zachová takto k tomuto problému který nebyl na naší straně.Další nepříjemná věc byla kdy jeden z jeden z personálu jménem KARIM mě poslal zpátky na pokoj s tím že jsem nevhodně oblečena na snídaně, přitom jsem měla dlouhé bílé šaty s rozparkem a pod tím plavky a ze stran byli vidět jen nohy. Nechápu jak někdo z personálu si může dovolit někomu diktovat co si má brát na sebe, když pod tím nebylo absolutně nic vidět a nikoho jsem nijak nepohoršovala.Na snídaních bohužel nebyla horká čokoláda na kterou je přítel zvyklí snad ve všech hotelech. I když je výběr večeří velký někdy jsme si tolik nepochutnali.Shuttle bus je fajn ale bohužel poslední vyzvednutí je v 17:45 a poté žádný nejede.U bazénů je někdy nedostatek lehátek a musíte někdy čekat více jak hodinu, někdy také z důvodu protože lidé odejdou na obědy či pokoj a myslí si že když si v 8ráno zaberou místo tak je jejich celý den, to se snaží kontrolovat přátelský tým u bazénu. Jako poslední třešničkou na tomto pobytu bylo když jsme už odjížděli z hotelu a požádali jsme o TAXI několikrát, že chceme hodit jen na metro stanici a personál nás dovedl k bílému Lexusu.Při jízdě se nás řidič zeptal jesli nechceme hodit přímo na letiště za 120AED vzdáleným přesně 36.5km od hotelu, my jsme mu řekli že chceme jen na metro,OK.Řidič po chvíli odpovídá že to bude stát 70AED s čímž přítel vůbec nesouhlasil protože cesta 10.5km rozhodně nemůže stát tuto částku.Řidič to jen okomentoval že je to luxusní auto, při zkontrolování z banky bylo napsáno PRIVATE LIMOUSINE LLC

Po příjezdu do hotelu nás mile překvapil o hodinu dřívější check-in a po dlouhé cestě jsme za to byli moc rádi. Hotel působí celkově moderně, pokoje jsou prostorné s krásným výhledem na okolí, nejlepší jsou rohové pokoje které mají výhled na 2 strany. Prostorná a pěkná koupelna. Někdo si v recenzích stěžoval na dlouhé čekání u výtahu, nám s partnerem se to za 10 dní pobytu nestalo jelikož je zde 6 výtahů. Snídaně celkově velký výběr, akorát je skoro pořád stejná. Jelikož jsme měli polopenzi mohli jsme si vybrat mezi obědem a večeří což nás příjemně překvapilo. Obědy jsou druhem A la carte a jsou velmi dobré a velké porce, za nějaké lepší pokrmy si musíte připlatit. Večere typu bufet byly moc dobré a měnil se druh kuchyně, množství dezertů také v pohodě. Personál byl ochotný a vždy zajímali jestli jsme spokojení. Bazén je celkově velký a je ochlazovaný a nejlepší byl personál u bazénu Nandu/Kamal. Také výhodou je shuttle bus který vás může odvézt zdarma do obchodních center nebo na pláž či metro. Celkově velmi příjemný pobyt s pár nedokonalostmi který se stali v posledních 3 dnech pobytu.

• Hodnocení napsáno: 17. července 2023

• Classic Double Room with Soluna Beach Club Access

Doprava hotelovým busem na palmu a ostatní místa v centru.

• Hodnocení napsáno: 27. června 2023

Krásný nový hotel , čistota, nádherně velký chlazený bazén, velmi příjemný personál.

Nic.

Snídaně byla výborná, velký výběr, byla jsem již mimo sezonu, takže dostatek míst k sezení. Maximálně bych přidala větší výběr pečiva, chybělo mi celozrnné pečivo.

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 25. června 2023

Lokalita je 2h cesty veřejnou dopravou od pláže

Příjemný pobyt

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 19. června 2023

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí

Hotel velmi vzdálený od centra skoro bez možnosti veřejné dopravy. Nabizene výlety předražené. Pláž Solona sice na pěkném místě, ale ne zcela uklízená a bez možnosti objednání alko nápojů. Snídaně relativně drahé.

Nový hotel velmi pěkný, vybavený a velmi čistý. Personál byl příjemný, ale ne na denní úrovni. Snídaně velmi široký výběr. V hotelu nabídka výletů a rovněž služby jako autobusová doprava na několik míst jako obchodní centrum Dubai Mall, Sheraton hotel s Aura sky pool atd... Rovněž v nabídce jejich pláž včetně dovozu a odvozu. Happy Hour na alko nápoje.

• Hodnocení napsáno: 5. června 2023

• Classic Double Room with Soluna Beach Club Access

Krásný hotel, čisté a prostorné pokoje, výborná snídaně. Personál usměvavý. milý. Doprava do plážového klubu Soluna Beach,který je nádherný. Bazény, moře, sportovní využití a hlavně výborné jídlo v restauracích Risen a Enas. Klidně bych se znovu vrátila.

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 31. května 2023

• TFC Horizon Suite with Soluna Beach Club Access including Nest Lounge Access - Breakfast, Soft Refreshments, Evening Happy Hour and Canapes

Vzdálenost od centra i od hromadné dopravy

Bohatý výběr ze snídaňového baru Krásný design

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 23. dubna 2023

Pěkný hotel v Dubaji
    • Classic Double Room with Soluna Beach Club Access

Velmi vstřícný a sympatický personál, nabídka výletů na Soluna Beach resort na Palmě. Pokoj v pohodě, solidní výhled, bezproblémové parkování v hotelových garážích, dobré snídaně. My měli auto, pro turisty bez auta hotel zajišťuje dopravu busíkem na důležitá místa v Dubaji ( k metru a pod.)

• Hodnocení napsáno: 2. března 2023

určitě se zase vrátíme.
    • Classic Double Room with Soluna Beach Club Access

dobré snídaně, nápomocný a milý personál, čisto. taxíkem 15 min. k moři.

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 6. ledna 2023

Všechno bylo naprosto Super, hotel je jak nový, personál je skvělý. Jediný maly problem je Lokalita
    • Classic Double Room with Soluna Beach Club Access

Osobně moc nedoporučujeme Polopenzi, na večeři bylo jídlo né něják zajimavé. A chodili jsme pak raději do Restaurací.

Snídaně byla ve formě Bufetu. Každá si vybral, široký sortiment. Hodnotímě kladně.

Termínem pobytu byl leden 2023

• Hodnocení napsáno: 16. února 2022

perfektní
    • Služební cesta
    • Třílůžkový pokoj se skládací postelí

vše je ok,

Dobré místo, přístupné, zdarma doplňující dopravní služby - dovoz a odvoz na pláž včetně ceny vstupného (Palma RIVA beach), do obch. centra, na EXPO, bazén 25 m s přihřívanou vodou......snídaně kvalitní

Termínem pobytu byl únor 2022

• Hodnocení napsáno: 19. ledna 2022

• Classic Double Room with Soluna Beach Club Access

Jen vzdálenost hotelu od centra města. Ale taxíky jsou na každém rohu. Nutné finanční náklady.

Nadstandardní luxusní hotel. Měli jsme polopenzi, velmi doporučuji, večeře jsou vynikající! jídlo vaří na základě vašeho výběru z nabídky jídel (v rámci polopenze - předkrm, hlavní jídlo, dezert). Výborný vyhřívaný bazén. Velmi milý personál, který vám vyjde vstříc. Nádherný výhled z pokoje. Neplýtvají plastovými lahvemi a vodu vám donesou ve skleněné lahvi, která je vratná. Shuttle bus jezdí na expo, na pláž Riva beach, do Mall of Emirates.

Termínem pobytu byl leden 2022

• Hodnocení napsáno: 3. října 2023

1,0
    Dejte si pozor na své peníze !!

Při příjezdu na hotel mi byla z platební karty stržena částka za ubytování dvakrát. Po zjištění jsem se obrátil na recepci, kdy mi bylo sděleno, že problém vyřeší co nejdříve. Když jsem se po dvou dnech opět dovolil zeptat jak to vypadá s penězi, tak mi bylo sděleno, že mi částka bude vrácena za 3-4 týdny. Je to neuvěřitelné. V dnešním světě, kdy vše funguje online. Volal jsem tedy do své banky, kde mi bylo sděleno, že je to pouze na straně hotelu a v moment, kdy hotel transakci zruší, banka jí připíše na účet. Od té doby hotel nekomunikuje. Psal jsem několik zpráv přes booking a bez odezvy. Podařilo se mi také se spojit přes whtsp, kde komunikovali do chvíle kdy jsem jim sdělil problém. Následně opět nikdo nakomunikoval. Za celou dobu nepřišla jediná omluva nebo jakákoli kompenzace. Pokud by to byly někoho peníze na dovolenou a víc by neměl, nevím co by dělal. Jde o přístup hotelu k celé věci. Nekomunikace je to co vše podtrhuje. Dejte si pozor na své peníze v tomto ubytování!

• Hodnocení napsáno: 21. května 2022

Dobrý poměr cena & kvalita
    • Balíček Staycation Beach Club - pokoj Classic se vstupem do soukromého plážového klubu, dvacetiprocentní slevou na jídlo a nápoje a službou praní prádla, dřívějším check-inem (12:00) a pozdějším check-outem (14:00)

Hotel není na nejlepším místě. Na palmu nebo na downtown trvá cesta taxíkem min 20 min. V zácpě i 40. A taxíky se prodraží, když jezdíte pořád někam… Na snídani by mohl být větší výběr jídla.

Hotel je velmi dobrý poměr cena & kvalita. Je moderní, čistý. Milý a velmi ochotný personál. Pokoje každý den naprosto dokonale uklizené, velká pohodlná postel. U snídaně možnost sedět venku i vevnitr. Příjemné prostředí u bazénu, ten je velký a chlazený. Dostali jsme zdarma upgade pokoje (nejspíše málo hostů) a pozdní check out bez problému.

Termínem pobytu byl květen 2022

• Hodnocení napsáno: 22. února 2022

hotel vhodný pro lidi, kteří tráví celou dovolenou v hotelu..
    • Classic Room with Soluna Beach Club Access

nic moc snídaně, hodně malý výběr...špatná lokalita daleko v podstatě od všeho, vhodná jen pro ty, co tráví dovolenou v hotelu u bazénu - ten je malý a lehátka v podstatě celý den obsazená..posilovna je parodie na posilku:), vedle hotelu veliké staveniště

hotel je relativně nový, není tzv jetý jako některé hotely v Dubaji...super je šest výtahů...příjemný a hlavně funkční personál, pěkný pokoj..pobyt bez jakýchkoli problémů

Termínem pobytu byl únor 2022

• Hodnocení napsáno: 3. května 2024