2. Emiráty hodnocení hotelů

8,6

8,3

• Hodnocení napsáno: 18. března 2024

• Pokoj Superior s přístupem do plážového klubu Soluna

Vynikající lokalita. Výborné snídaně, velmi milý personál.

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 10. března 2024

• Apartmá Grand s balkonem a přístupem do plážového klubu Soluna

U bazénu je slunce díky stínu z budov jen cca 2h denně, ale je vyhřívaný. V jídelně méně prostoru když je hotel plný.

Rozvozy od hotelu k Dubai Emirates mall a na soukromou pláž na jumairah byly skvělé. Lokalita blízko pláží. Vyhřívaný bazén. Jídlo dobré, úplně dostatečné.

• Hodnocení napsáno: 27. prosince 2023

• Pokoj Superior s balkonem a přístupem do plážového klubu Soluna

Moderní, čistý hotel, pokoj situován na marinu s nádherným výhledem. Ocenily jsme bezplatnou dopravu do Marina mall. Bazén dostačující.V okolí několik restaurací i supermarket. K metru cesta trvá asi 15 minut.Personál byl vždy ochotný pomoci.Za nás naprostá spokojenist.

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 8. ledna 2023

Super hotel, ale kvůli bazénu už bych se nevrátila.
    • Apartmá s 1 ložnicí a přístupem do plážového klubu Soluna

Velmi dlouho jsme čekali na check-in, do 4 hodin. Jako kompenzaci jsme dostali pozdní check -out. Velmi ale velmi malý bazén, na který svítí slunce jen chvilku. Objednali jsme si taxi na letiště, které hotel nezajistil.

Krásné čisté pokoje, výborné snídaně, lokace dobrá. k snídani jsem vejce benedikt už dlouho nikde neviděla.

Termínem pobytu byl listopad 2022

• Hodnocení napsáno: 21. března 2022

• Pokoj Superior s přístupem do plážového klubu Soluna

Lokalita, blízkost stanice metra a pláže

Termínem pobytu byl březen 2022

• Hodnocení napsáno: 21. března 2022

• Balíček Beach Club Staycation - pokoj Superior s přístupem do plážového klubu Riva, bezplatnou plážovou dopravou, 25% slevou na jídlo a nápoje, prádelnou a wellness, dřívějším check-inem (12:00) a pozdějším check-outem (14:00)

Absolutně žádná vyhlídka, 10 metrů od okna byla stěna budovy s bazénem. Měl jsem mít prodloužený check out do 14 hodin, ale už v 10:30 se zajímali kdy vyklidím pokoj, ale usmlouval jsem to na 12:00.

Pěkný pokoj s pohodlnou postelí. Pestrá snídaně.

Termínem pobytu byl březen 2022

• Hodnocení napsáno: 23. února 2022

Hotel krásný, čistý, vše na pokoji v pořádku, výhled, dostupnost, personál, vše na vynikající úrovni
    • 36 hours Staycation Package - Superior Room with Soluna Beach Club Access, Early Check-in (6am) Late Check-out (6pm), 20% off Food & Beverage and Laundry

Bez výhrad. Možná pozdější check-in, ale i my jsme se nestihli přesný chce-out, takže se dá pochopit. Za dobu našeho krátkého pobytu vše v pořádku.

Snídaně formou švédských stolů, nic nechybělo, splnila očekávání. K večeři bylo možnost vybrat zde svou restaurací, rovněž v pořádku, bez výhrad. Pokoj čistý, připravený, s výhledem z 15. patra. Bazén v pořádku, čistý, vyhřívaný. Celkově je hotel moc pěkný, chce in trochu pozdní, ale personál dělal co mohl, schovali nám kufry. Pokud chcete hotel v Dubaj Marině, s 10 min cizí k pláži, doporučuji.

• Hodnocení napsáno: 12. února 2022

Hlučnost

• Hodnocení napsáno: 5. prosince 2021

Dostatečný, ale prezentuje se navíc
    • Služební cesta

Okolo hotelu pravidelné zácpy, ráno i večer lépe se nechat dovézt jen k hlavní třídě a poslední půlkilometr dojít pěšky. Bazén jen 09:00-21:00, pokud jdete na Expo2020, ráno jej nestihnete a večer také ne. Restuarace Blacksmith s vyžilým interiérem a hlasitou hudbou jako na diskotéce bez možosti se slyšet u stolu. Shodné trojchodové menu se čtyřmi možnosti - pátý den už by nebylo co ochutnávat. Wifi na pokoji jen dvě čárky, stačilo na brouzdání, ale ne na whatsapp hovor (i bez videa). Čekal jsem od 4* za tyto peníze více muziky, chodby, lobby jídelny již vyžilé. Dlouhé čekací časy na recepci a tím, že je hotel na konci Mariny, za níž se nachází obří rafinérie, má polovina pokojů hotelu výhled těžce industriální, nikoliv tak, jak se ukazuje ve fotkách jen krása výledu do mariny.

Měli jsme polopenzi - chutná snídaně s bohatým výběrem, chutné večeře ať už formou švédského stolu nebo tříchodového menu v restauraci Blacksmith. Pokoje kvalitní, čistě udržované, doplňovaná balená voda na výlety, v ceně mikrobus v 09:00 zdarma na Expo 2020. Hotel cxa 10 minut pěšky od pláže JBR, v ceně lze mít odvoz a vstup do Riva Beach Clubu na palmě, bohužel jsme nestihli vyzkoušet.

Termínem pobytu byl prosinec 2021

• Hodnocení napsáno: 26. října 2021

jinak perfektni
    • Pokoj Superior s přístupem do plážového klubu Soluna

hluk pri otevrenych dverich na balkon

vyhled na marinu , perfektni a cisty pokoj

Termínem pobytu byl říjen 2021

• Hodnocení napsáno: 19. března 2024

úžasné
    • Pokoj Superior s přístupem do plážového klubu Soluna

Úžasné místo. Fantastické snídaně, milý personál a krásná pláž. Byl nám umožněn pozdější check out, za který jsme byli vděčný, protože náš let byl až večer.

• Hodnocení napsáno: 9. října 2023

• Apartmá Grand s balkonem a přístupem do plážového klubu Soluna

Velmi kvalitní hotel na pěkném místě Dubai Marina :-)

• Hodnocení napsáno: 5. října 2023

Vse bylo OK!

Hezky, normalni hotel… Cisty a klidny pokoj… kousek od plaze, taxikem 5min, pesky 20min

• Hodnocení napsáno: 4. října 2023

6,0
    Dostačující

Bohužel, i přesto, ze byl uváděn vyhled na město, jsme dostali pokoj ve 2 patře, kde byl hluk z místní silnice a byla vidět pouze silnice a most..

Lokalita

• Hodnocení napsáno: 3. října 2023

Hotel s výbornými službami a polohou.
    • Pokoj Superior s balkonem a přístupem do plážového klubu Soluna

Při check-in jsme nedostali přehled otvíracích dob restaurací a barů v hotelu. Vše je ale k dispozici na hotelové TV.

Moderně zařízený a velmi čistý hotel ve vynikající lokalitě. Krásný výhled z pokoje. Bohaté snídaně, zejména teplý bufet. Výborné služby a celkový servis hotelu (recepce, úklid, snídaňová restaurace). Příjemný hotelový bazén s lehátky. Snadná dostupnost k metru a velký výběr doplňkových služeb hotelu (Beach Club, transfery k metru a do nákupních center).

• Hodnocení napsáno: 5. června 2023

• Pokoj Superior s přístupem do plážového klubu Soluna

Dubai jsme navštívili s přítelem poprvé a nemohli jsme si vybrat lépe. Hotel je v té nejlepší části Dubaje. Už při příjezdu byl personál usměvavý, milý, ochotný. Hned se nás na recepci ujali, vzali nám kufry a až do pokoje nás doprovodili. Po příjezdu a během celé naši dovolené byl pokoj čistý, uklizeny a personál každý den milý a usměvavý. Pokoj jsme dostali na výhled na Dubai Marinu, za což vřele děkujeme. Určitě jsme v Dubaji nebyli naposledy a do hotelu se velmi rádi vrátíme příští rok. Hotel budeme doporučovat všemi 10ti ⭐️ dál.

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 13. dubna 2023

• Apartmá s 1 ložnicí a přístupem do plážového klubu Soluna

velmi milý personál, pokoje byly čisté, snídaně byly výborné-velký výběr, v den odjezdu možnost se odpoledne převléct a osprchovat ve spa

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 5. června 2022

Čisté a velmi příjemné ubytování.Vzdálenost od pláže cca.5 min.Snídaně super.

Termínem pobytu byl duben 2022

• Hodnocení napsáno: 22. února 2022

4,0
    za tuto cenu bych očekával úplně jinou kvalitu, fakt jsem hodně zklamaný, už bych se sem nevracel a to jsem chtěli Dubai
    • Pokoj Superior s přístupem do plážového klubu Soluna

poměr cena výkon absolutně neodpovídala, snídaně na takový hotel velké zklamání, malý výběr, pořád se opakující nabídka, snad nejhorší káva co jsem pil, pokud hledáte hotel s bazénem, zvolte jiný, bazén je téměř celý den ve stínu, je malý a už má něco za sebou, ani jednou jsme ho nevyužili, bohužel

moc příjemný a ochotný personál

• Hodnocení napsáno: 28. října 2021

5,0
    Ucházející
    • Pokoj Superior s přístupem do plážového klubu Soluna

Velmi špatné služby, shuttle na pláž vždy s velkým zpožděním, stále stejná nezajímavá snídaně, malý výběr ve dvou restauracích a naprosto láxní přístup recepce. Určitě nedoporučuji. A jako ,,bonus", když jste ve čtyřech normální taxík vás kvůli covidu nevezme, takže musíte mít větší, který vám hotel neobjedná. Musíte použít hotelové limuzíny, kterým samozřejmě počet osob vůbec nevadí. Ale za úplně jinou cenu! A ještě umístění hotelu na této straně Maríny je kvůli časté dopravní zácpě opravdu špatně!

Počasí v říjnu ( 33stupňů ve stínu ), což není opravdu zásluha hotelu.

Termínem pobytu byl říjen 2021

• Hodnocení napsáno: 3. května 2024