2. Emiráty hodnocení hotelů
  3. Dubaj emirát hodnocení hotelů
  4. Dubaj hodnocení hotelů
  5. Hodnocení ubytování Mercure Dubai Barsha Heights Hotel Suites And Apartments

Hodnocení – Mercure Dubai Barsha Heights Hotel Suites And Apartments 4 hvězdiček

Sheikh Zayed Road, Barsha Heights (Tecom) , Dubaj, Spojené arabské emiráty

170. z 710 hotelů v destinaci Dubaj

8,6

9,1

8,7

8,7

8,2

• Hodnocení napsáno: 7. května 2024

Určitě se vrátíme a využijeme opakovaně služby tohoto hotelu.
    • Deluxe King Suite City View 60m2 with Free Shuttle Beach Transfer, Next to Metro Station

Nic

Prostorný pokoj, ubytování v horních patrech (letos 38) - perfektní výhled na místo. Hotel jsme vybírali kvůli poloze a dostupnosti - perfektní. Jezdíme do tohoto hotelu pravidelně a vždy je vše v naprostém pořádku. Na všem se dá s personálem domluvit (ale to je prostě v Dubaji možné všude). Jídlo perfektní - výběr z mnoha možností a i když se může zdát, že je stále stejné, tak pokud sem nepřijede host, který je věčně nespokojený, je zde možnost při 10 denním pobytu mít každý den něco jiného k jídlu. Prostě super.

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 24. května 2023

• Služební cesta

umer the best

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 23. května 2023

• Prestige Two-Bedroom Suite with City View, Free Shuttle Beach Transfer, Next to Metro Station

Vše bylo dokonale

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 26. dubna 2022

Večeře , stoly byly po odchozích hostech neuklizeny a musel se upozornit personál , aby je uklidil.

Termínem pobytu byl duben 2022

• Hodnocení napsáno: 9. března 2022

Exponenciální dovolená :-)
    • Prestige Two-Bedroom Suite with Skyline View, Free Shuttle Beach Transfer, Next to Metro Station

Nemáme nic.

Naprosto perfektní poloha hotelu na metru uprostřed mezi Deirou a Expo 2020. Všichni zaměstnanci hotelu byli moc milí. Úklid pokoje není problém, je na objednání přes display na pokoji hned vedle dveří, neměli jsme problém si cokoliv nechat doplnit. Snídaně byly prima, jen občas jsme hledali místo nebo čekali na vstup, ale žádné drama. Ideální je příchod do 8.30h. Výtahy staví sice každému na zavolání, takže často trvá chvilku, než se dostane člověk na pokoj, ale není to žádný závažný problém, počkat se dá, jsme na dovolené :-). Byli jsme uchváceni vyhlídkou z pokoje - panoramatická! Velikost pokoje je také velmi příjemná! A pohodlné postele!

Termínem pobytu byl březen 2022

• Hodnocení napsáno: 3. ledna 2022

Doporučuji. Perfektní.

Horší komunikace.

Personál, zázemí, lokalita.

Termínem pobytu byl leden 2022

• Hodnocení napsáno: 30. října 2021

• Deluxe Twin Suite City View 60m2 with Free Shuttle Beach Transfer, Next to Metro Station

Hotel nabízí nové a staré typy pokojů ,já měla objednaný 2 měsíce dopředu nový typ pokoje, ale když jsme přijeli dostali jsme ten starý typ pokoje, že prý nové pokoje jsou obsazené, vůbec se mě to nelíbilo, musela jsem to řešit s managerem a po dlouhém domlouvání mě druhý den pokoj vyměnili za můj původní objednaný pokoj, pak už bylo vše v pořádku. U večeře ve 4* hotelu vám nedají k večeři ani vodu , musíte si veškeré pití zaplatit!

Nové typy pokojů jsou krásné nové čisté , moderní a velmi prostorné. Blízko stanice metra 100m, bohaté snídaně dostatek pití, velký výběr, úklid pokoje skoro každý den.

Termínem pobytu byl říjen 2021

• Hodnocení napsáno: 12. září 2021

Velmi dobré ubytování
    • Služební cesta
    • Deluxe Twin Suite with Skyline View, Free Shuttle Beach Transfer, Next to Metro Station

Sprchový kout netěsnil dokonale a pár malých drobností. Malý obchůdek a bistro jsou sice přímo v hotelu, ale poměrně drahé.

Velmi příjemný personál ochotný pomoci. Stanice metra hned vedle hotelu, parkování přímo v hotelu. Obchod s potravinami přes ulici a lokální restaurace v dochozí vzdálenosti. Můj hotelový pokoj byl obrovský a moderně zařízený.

Termínem pobytu byl září 2021

• Hodnocení napsáno: 2. března 2023

• Deluxe King Suite with Skyline View, Free Shuttle Beach Transfer, Next to Metro Station

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 15. března 2022