2. Recenzije hotela u državi AUT
  3. Recenzije hotela u regiji Beč (pokrajna)
  4. Recenzije hotela na destinaciji Beč
Austrija Beč Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• motel22 Parkplatz inklusive Ocena gostiju: 8,8

„Nismo imali dorucak, trebalo nam je prenociste. Veoma smo zadovoljni. Izuzetno je lepo i cisto, novo, check in je odlican i brz, moderno je jer check in odradite sami kao i check out. Nema uznemiravanja. Lokacija je dobra iako je udaljeno od grada brzo se stigne gradskim prevozom koji ide cesto i nema cekanja i umaranja. Auto smo ostavili na parkingu motela, pod nadzorom kamera. Dvoriste je uredjeno i ima deo i za decu da se igraju. Sve pohvale, preporucujemo i moguce da cemo doci ponovo!”

• „Sve je čisto, uredno i udobno. Veliki parking ispred hotela, najbliza metro stanica je na 10-15min pešaka.”

• Austria Classic Hotel Wien Ocena gostiju: 9

„Fenomenalan hote sa istorijskom tradicijom na odličnoj lokaciji, dobili smo premium sobu po ceni standardne što je upotpunilo naš ugođaj i učinilo nezaboravnim ovaj boravak u Beču, sve pohvale za hotel!”

• „Doručak je odličan, ulica mirna, a blizu je metro linije U1,”

• the niu Franz Ocena gostiju: 8,6

„Gostovao sam već po drugi put, bez primedbi, sve je u najboljem redu. Prvi put sam bio na strani do glavne ulice gde je pogled super, a drugi put na kontra strani gde je pogled na prugu i vozove, tako da lepo je u svakom slučaju. 10+”

• „Lokacija je odlična, sobe su velike i čiste. Osoblje je jako ljubazno.”

30 najboljih hotela na destinaciji Beč

na osnovu 1 142 091 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu