2. Indonésie hodnocení hotelů
  3. East Java hodnocení hotelů
  4. Bromo hodnocení hotelů
Indonésie Bromo Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• BROMO B&B Průměrné hodnocení: 6,9

„Ubytování je velmi skromné, s čímž jsme počítali, personál hlídal pokoj celý den, snídani jsme neměli.“

• Jiwa Jawa Resort Bromo Průměrné hodnocení: 7,5

„Krásné ubytování, čisté pokoje. Výborný výchozí bod pro návštěvu Národního parku Bromo, jehož návštěvu hotel zařídí. Parkování v garáži přes ulici. Stravování v areálu - snídaně bohatá a kvalitní.“

• Cahyo Homestay Bromo Průměrné hodnocení: 7,9

„Lokalita je super, pár kroků od sopky a dalších míst na treky. Majitel je milý a zařídí vše co potřebujete, není co vytknout. Nečekejte Hilton hotel, ale tady jste na horách, je tady vše co potřebujete, teplá sprcha, čisté a voňavé povlečení. Co víc potřebujete? 🙂“

„vynikající lokalita, ochotný majitel“

• Elen Homestay by ABM Průměrné hodnocení: 6

„hostitelka i přes neznalost angličtiny byla velmi ochotná, zajistila a dovezla nám večeři, snažila se vše přeložit, dokonce nám zajistila ručník - jinak nejsou k dispozici. Sám pokoj malý, jednoduchý, na jednu noc dostačující.“

• Good Karma Guesthouse Průměrné hodnocení: 6,1

„lokace, kuchyň k využití“

• Cahyo Homestay Bromo Průměrné hodnocení: 7,9

„Personál na místě ochotně poradil, dobré místo pro pěší výšlap na výhled Bromo i samotný kráter Bromo.“

• Cahyo Homestay Bromo Průměrné hodnocení: 7,9

„Vše jsme odtud zvládli pěšky. Moc milý hostitel, který nám vysvětlil kam jít. Také nám zařídil dopravu z vlakového nádraží a zpět.“

• Gubuk Ndeso Homestay Průměrné hodnocení: 8,5

„Přátelsky personál - pomohl zařídit odvoz k vulkánu. Angličtina nebyla problém. Snídaně v ceně. Teplá voda a pohodlné a čisté ubytování.“

• Bromo Permai 1 Průměrné hodnocení: 6,6

„Prostředí, umístění“