3. Wenecja Euganejska – opinie o hotelach
  4. Montegrotto Terme – opinie o hotelu
Włochy Montegrotto Terme Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Miła obsługa, dobry parking i ogród.”

• „Przemiła właścicielka, pomocna, elastyczne godziny zameldowania /wymeldowania. Mieszkanie wyposażone we wszystko co potrzeba. Czuliśmy się jak u siebie w domu. Mieszkanie pięknie urządzone. Lokalizacja idealna jako baza wypadowa do zwiedzania m.in Wenecji, Werony, Gardy. Jak będziemy mieć okazję na pewno wrócimy.”

• Hotel Garden Terme Ocena: 8,9

„Każdy detal dopracowany do perfekcji:) Super wygodne łóżka. Cudowne baseny termalne. Fantastyczny ogród przy hotelu. Polecam. Świetne miejsce na wypoczynek.”

• Hotel Eliseo Terme Ocena: 8,4

„Hotel całkiem całkiem. Wybrałam go dla basenu i lokalizacji (był na trasie kolejowej, więc łatwo się dostać dobtego miasteczka podróżując po Włoszech. Dużo połączeń do Padwy, Wenecji, Bolonii. Całkiem jakościowe produkty w hotelu. Basen z hydromasażami super i fajnie, że jest część w budynku bo można było korzystać też pomimo deszczu (lipiec).”

• „Czystość, przestronność i wyposażenie obiektu. Byliśmy samochodem, dobra baza wypadowa na Padwę i Wenecję.”

• Casa Colonna Ocena: 9

„Zdjęcia obiektu nie oddają rzeczywistości jest dużo ładniejszy niż na foto. Duży taras. Apartament jest bardzo duży, wygodny i czysty. Parking darmowy 50 metrów od apartamentu. Spacerkiem 5min na stacje kolejową i po niecałej godzinie jest się w Wenecji. Restauracja na dole. Cicha spokojna okolica. Bardzo sympatyczna i miła Pani gospodarz. Poleciła sprawdzone restauracje, kawiarnie i miejsca.”

• „Miła I pomocna obsługa, czysty i przestronny pokój z wygodnymi łóżkami, świetne baseny termalne (zewnętrzne i wewnetrzne), smaczne choć monotonne śniadania, pyszna kawa. Czajnik z herbatą w pokoju.”

• „Wyśmienite baseny i strefa SPA.”

15 najlepszych hoteli w mieście Montegrotto Terme