2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Veneto
  4. Comentarii despre hoteluri în Montegrotto Terme
Italia Montegrotto Terme Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Bellavista Terme Resort & Spa Scor din comentarii: 7,4

„hotelul in ansamblu”

• Hotel Rey's Scor din comentarii: 8,3

„Primire placuta !”

• Hotel Terme Antoniano Scor din comentarii: 8,5

„Camera călduroasă, foarte curată,cu balcon. Piscinele cu apa termală sunt o adevărată încântare. Deschise zilnic pana la ora 22:00 și in week end pana la ora 23:00. Recomand acest hotel. Atomosfera generală este foarte pozitivă, vibe excelent, mic dejun foarte bun. Parcare inclusă in preț , imensa și foarte sigura.”

• Hotel Terme Delle Nazioni Scor din comentarii: 8,6

„Ca de fiecare data, totul impecabil! Condiții excelente. Nota 10 cu felicitari.”

• Hotel Terme Delle Nazioni Scor din comentarii: 8,6

„Hotelul este impecabil din toate punctele de vedere. Este a 4 a oară când revin. Am primit o camera la etajul 5 renovată, totul nou, impecabil, cu dressing, baia imensa, paturi mari confortabile. Piscina este superba cu apa calda( la temperatura perfecta) și un mare plus este deschisă pana la orele 23:00. Mic dejun bogat, cu absolut tot ce trebuie, cafeaua americană este perfecta. Voi reveni de cate ori voi avea ocazia. Mulțumesc pt serviciile de calitate oferite si pt ca știți sa faceți clientul sa se simtă bine!”

• Hotel Terme Delle Nazioni Scor din comentarii: 8,6

„Piscina cu apa termala foarte calda , deschisă pana la ora 23. Camera curată. Mic dejun execelent, personalul de nota 10 foarte amabili și profesioniști, parcare gratuită mare . un hotel de nota 10 . este a treia oară când revin.”

• Hotel Eliseo Terme Scor din comentarii: 8,4

„Hotelul este foarte frumos și îngrijit în zona de lobby, Spa, etc.”

• By the Hills Apartment Scor din comentarii: 8,8

„Excelentă. Am avut și parcare gratis. Zona liniștită. Apartamentul foarte spațios, foarte curat. Pozele corespund cu realitatea. Perfect”

• MAX’S RESIDENCE Scor din comentarii: 7,7

„Apartament deosebit , foarte curat situat aproape de băile termale. Proprietara extrem de amabila . Ne-am simțit minunat .”

Cele mai bune 15 hoteluri din Montegrotto Terme